Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
129
Favori
192.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kafkaf bonus kullanicisisin benim gibi sanirim sen de :)

İlk ben de karti yilbasinda almistim ama mahsus aktif hale getirmedim. Daha sonra bankadan kredi satisi icin aradilar istemiyorum diyince kartiniz varmis aktif hale getirmemissiniz sebebi nedir dediler ben de kart aidatinin cok oldugunu söyledim. Onlar da 6 ay boyunca ayda min. 100 TL harcama yapin "bu sene" aidat almayalim dediler. Ben de ok dedim. Ertesi gün baktigimda tak 70 TL aktivasyon ücreti diye para yansimis. Hemen MH arandi kayit mayit 2 gün sonra telesekreter. Ben de 3 defa kayit olusturup MH ayni telesekreter dalgasini söyledi. en sonunda direkt genel merkez KK müdürlügünü aradim. Onlar da efendim o kart aidati degil aktivasyon ücreti ilk kullanımda aliyoruz vs bir sürü terane. dedim peki siz yilda iki defa mi aidat aliyorsunuz ne iş? efendim kem küm gelecek sene icin arkadas konusmus. Dedim gelecek sene kim öle kim kala ben hala sizin bankanizla calisacak miyim bakalim o zamana kadar, öyle sacma şey olmaz, sizin elemaniniz "bu sene" dememiş olsa ben bu karti aktif hale getirmezdim, sizin elemaniniz beni yaniltti. Kayit olusturalim vs. hayir dedim MH yönlendirmeyin, ben direkt tüketici hakem heyetine gidecegim gibi, hakkinizda da savciliga nitelikli dolandiricilik iyiniyeti suistimal nedeniyle suc duyurusunda bulunagim dedim. Onlar da aman efendim kayitlari dinleyelim tekrar falan filan, ve 3 gün sonra talebiniz olumlu degerlendirilmiştir denip kk aidati geri yatti

bankaci arkadaslarimin söyledigine göre taraftar kartlarinda gercekten bir yüzdesi kulübün hesabina aktarildigi ve onun geri alma imkani olmadigi için aidat aliminin çok zor olduğu, normal kart aidatinda miktarin şube operasyonelinden düşülebildigi ama öteki türlü zarar yazildigi şeklinde bir açıklama vardi. ilk bahsettigimde de gecmis olsun taraftarlari alamazsin demişlerdi ama aldim en nihayetinde.

Kisacasi yilmayin, pes etmeyin, israrla üzerlerine gidin. Kimse parayi kolay kazanmiyor. Bütün sektörler zarar ederken bankalarin her sene rekor karlar aciklamasi ve bunun da büyük yüzdesini operasyonel olmayan gelirler "KK aidati, HİÜ VB." oluşması yeteri kadar bir fikir verecektir sanirim. Rekabetin tüketici lehine olan avantajlarini kullanin.

Son olarak açıkçası KafKaf Bonus un çok bir artisini göremedim. Ne store da indirimi var, ne maclar icin bilet önsatisi var, normal bonus kartin üzerine logo basmislar onun haricinde kulüple alakali herhangi hiçbir avantaji da yok. Diğer taraftar kartilari -GSBonus vb.- bir sürü avantaj sagliyor. Göztepe bonus bile güzelyalida belirli yerlerde indirimler veriyor ama karsiyakada hic bir sey yok! kapattirmayi da düsünmüyor degilim sirf bu yüzden.

• Taraftar kartına başvur 40 tl, 5*100 kampanyasına katıl 50 tl.Kart aidatı 72 tl
    İlk ay aidattan fazlası çıktı zaten.Kalan 12 ay kart sana çalışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigerxxx

Hocam kafkaf bonus kullanicisisin benim gibi sanirim sen de :)

İlk ben de karti yilbasinda almistim ama mahsus aktif hale getirmedim. Daha sonra bankadan kredi satisi icin aradilar istemiyorum diyince kartiniz varmis aktif hale getirmemissiniz sebebi nedir dediler ben de kart aidatinin cok oldugunu söyledim. Onlar da 6 ay boyunca ayda min. 100 TL harcama yapin "bu sene" aidat almayalim dediler. Ben de ok dedim. Ertesi gün baktigimda tak 70 TL aktivasyon ücreti diye para yansimis. Hemen MH arandi kayit mayit 2 gün sonra telesekreter. Ben de 3 defa kayit olusturup MH ayni telesekreter dalgasini söyledi. en sonunda direkt genel merkez KK müdürlügünü aradim. Onlar da efendim o kart aidati degil aktivasyon ücreti ilk kullanımda aliyoruz vs bir sürü terane. dedim peki siz yilda iki defa mi aidat aliyorsunuz ne iş? efendim kem küm gelecek sene icin arkadas konusmus. Dedim gelecek sene kim öle kim kala ben hala sizin bankanizla calisacak miyim bakalim o zamana kadar, öyle sacma şey olmaz, sizin elemaniniz "bu sene" dememiş olsa ben bu karti aktif hale getirmezdim, sizin elemaniniz beni yaniltti. Kayit olusturalim vs. hayir dedim MH yönlendirmeyin, ben direkt tüketici hakem heyetine gidecegim gibi, hakkinizda da savciliga nitelikli dolandiricilik iyiniyeti suistimal nedeniyle suc duyurusunda bulunagim dedim. Onlar da aman efendim kayitlari dinleyelim tekrar falan filan, ve 3 gün sonra talebiniz olumlu degerlendirilmiştir denip kk aidati geri yatti

bankaci arkadaslarimin söyledigine göre taraftar kartlarinda gercekten bir yüzdesi kulübün hesabina aktarildigi ve onun geri alma imkani olmadigi için aidat aliminin çok zor olduğu, normal kart aidatinda miktarin şube operasyonelinden düşülebildigi ama öteki türlü zarar yazildigi şeklinde bir açıklama vardi. ilk bahsettigimde de gecmis olsun taraftarlari alamazsin demişlerdi ama aldim en nihayetinde.

Kisacasi yilmayin, pes etmeyin, israrla üzerlerine gidin. Kimse parayi kolay kazanmiyor. Bütün sektörler zarar ederken bankalarin her sene rekor karlar aciklamasi ve bunun da büyük yüzdesini operasyonel olmayan gelirler "KK aidati, HİÜ VB." oluşması yeteri kadar bir fikir verecektir sanirim. Rekabetin tüketici lehine olan avantajlarini kullanin.

Son olarak açıkçası KafKaf Bonus un çok bir artisini göremedim. Ne store da indirimi var, ne maclar icin bilet önsatisi var, normal bonus kartin üzerine logo basmislar onun haricinde kulüple alakali herhangi hiçbir avantaji da yok. Diğer taraftar kartilari -GSBonus vb.- bir sürü avantaj sagliyor. Göztepe bonus bile güzelyalida belirli yerlerde indirimler veriyor ama karsiyakada hic bir sey yok! kapattirmayi da düsünmüyor degilim sirf bu yüzden.

genel olarak ilk paragraflardaki olayları olmasada benzer saçmalıkları yaşadım. Ama sürekli bonus vererek affettirdiler kendilerini. 1 yıllık dönemde 300 liralık bonus kazanmışım ki ne 5x100lere katıldım lpgli araç yüzünden ne de abartılı harcama yaptım. o yüzden benim için epey faydalı. şu sıralar işlerim var ama bitsin hemen kapattırma blöfünü yapacağım :)

store ve diğer kampanyalar konusunda malesef suç bizim klüpte. işi biraz ciddiye alıp kafkafcell ve bu olaya yüklenseler güzel olacak. yönetimden birkaç tanıdığım var sürekli dile getiriyorum ama bir sonuç alamadık. İnşallah yakın zamanda onlar da düzeltir kendini.

• Arkadaşlar mesaj gelmediği halde hepsi kampanyasına katılıp bonusu yatan varmı. http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=2857

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz bir puan yatmadı. Ama yüklemeler akşama kadar herhangi bir saatte olabilir? Gün sonuna kadar beklemek gerek?
  • Hepsi kampanyası puanları yattı arkadaşlar. Bu denizbank kadar dakik banka görmedim. Yıllardır kullanıyorum. Ve bir gün bile sorun yaşamadım. Cidden seviyorum bu bankayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Hepsi kampanyası puanları yattı arkadaşlar. Bu denizbank kadar dakik banka görmedim. Yıllardır kullanıyorum. Ve bir gün bile sorun yaşamadım. Cidden seviyorum bu bankayı.

Kampanyaya dair mesaj gelmiş miydi?
  • Bana hiç mesaj gelmiyordu. Sonra Müşteri Hizmetlerini arayarak kayıt oluşturdum. Kişiye özel kampanyalardan faydalanmak için. Ay başından beri artık gelmeye başladı. Mutlaka siz de arayın. Hemen kişiye özel tanımlıyorlar. O sebeple Denizbank benim gözümde üst sıralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Bana hiç mesaj gelmiyordu. Sonra Müşteri Hizmetlerini arayarak kayıt oluşturdum. Kişiye özel kampanyalardan faydalanmak için. Ay başından beri artık gelmeye başladı. Mutlaka siz de arayın. Hemen kişiye özel tanımlıyorlar. O sebeple Denizbank benim gözümde üst sıralarda.

Bana ara ara mesaj geliyor. UGUR icin geldi mesela. Ama HEPSI icin gelmedi. Size HEPSI icin gelmis miydi?
  • UĞUR bana da gelmişti. Geçen ay gelmeyen 1-2 kampanya denemiştim. Boşuna harcama yapmıştım. Sonra hatamdan ders alıp, Kişiye özel tanımlattım. HEPSİ kampanyası geldi buarada hocam. Ama ramazan için gelmedi. Sanırım o genel olduğu için? Ama ona da katıldım.
  • Arkadaşlar, bende Deniz gs bonus kartımı az önce teslim aldım, haziran ayında katılabileceğim kampanyalar hangileri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agerra

Arkadaşlar, bende Deniz gs bonus kartımı az önce teslim aldım, haziran ayında katılabileceğim kampanyalar hangileri?

Şuanda market kampanyası var. Bundan faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Müşteri Hizmetlerini arayarak kişiye özel kampanyalardan faydalanmak istediğinizi de belirtmenizi öneririm. Zaman zaman size özel çok güzel kampanyalar geliyor. Mesela genelde harcadığınızın %10 bonus şeklinde oluyor. Konumuzu takip ederseniz en güncel kampanyalar buradan da paylaşılıyor.

MARKET KAMPANYASI:http://forum.donanimhaber.com/m_106718307/tm.htm

• Bu ay kişiye özel kampanya var mı arkadaşlar? Bilen var mı?
  • Bana bugün paracard için 2 tane geldi
    100 TL üzeri alışverişe paracarda 20 tl bonus YIRMI yaz 3280 e gönder
    1. 75 e 5
    2. 75 e 5
    3. 75 e 10
    toplam 20 tl bonus
    BES yaz 3280 e gönder

• Kredi kartları için beklemedeyiz o zaman hocam.
  • Paracard'inizla, 31/07'ye kadar, 75TL ve ustu harcamaniza 5TL, 2. 75'e 5TL, 3. 75'e 10TL, toplam 20TL Bonus! BES yazin 3280'e gonderin!Pazarlama onay iptali icin 4440800

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartı ödedim beklemedeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler denizbank kk aidatını iptal ediyor mu?

• Bu paracarddan bana hiç sms gelmiyor ne yapmak lazım acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Beyler denizbank kk aidatını iptal ediyor mu?

Kartınızı her ay aktif olarak kullanırsanız, sorun çıkartacaklarını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.