Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: p4mdut

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

Ben ininal kullanıyorum ama verdiğimiz ücretler konusunda hiç memnun değilim, paybyme'yi de yeni tanıdım ve hoşuma gitti ama aklımdaki tek soru şu: ben kartı internetten alışveriş yaparken aynı ininal'da olduğu gibi visa logosunu gördüğüm her yerde kullanabiliyor muyum yoksa sadece anlaşmalı sitelerde mi kullanılıyor? Eğer sadece anlaşmalı sitelerde kullanılıyorsa listesine nereden ulaşabilirim? (Sitelerinde iş ortakları kısmına tıklayınca boş bir sayfa çıkıyor)

Ne yazık ki internetten sadece anlaşmalı yerlerde alış veriş yapılabilmekte, ama visa logolu fiziksel poslarda alış veriş yapılabilmekte.

Anlaşmalı yerler;

https://card.payby.me/wheretopurchase

O zaman bu kartı çok kullanmayacağım, sitelerinden kartı sipariş ettim ama ininal kullanmaya devam o zaman. Belki steam alışverişleri için %10 avantajı işe yarayabilir.

• quote:

quote:

quote:

Ben ininal kullanıyorum ama verdiğimiz ücretler konusunda hiç memnun değilim, paybyme'yi de yeni tanıdım ve hoşuma gitti ama aklımdaki tek soru şu: ben kartı internetten alışveriş yaparken aynı ininal'da olduğu gibi visa logosunu gördüğüm her yerde kullanabiliyor muyum yoksa sadece anlaşmalı sitelerde mi kullanılıyor? Eğer sadece anlaşmalı sitelerde kullanılıyorsa listesine nereden ulaşabilirim? (Sitelerinde iş ortakları kısmına tıklayınca boş bir sayfa çıkıyor)

Ne yazık ki internetten sadece anlaşmalı yerlerde alış veriş yapılabilmekte, ama visa logolu fiziksel poslarda alış veriş yapılabilmekte.

Anlaşmalı yerler;

O zaman bu kartı çok kullanmayacağım, sitelerinden kartı sipariş ettim ama ininal kullanmaya devam o zaman. Belki steam alışverişleri için %10 avantajı işe yarayabilir.

Hitap ettiği kitle bakımından ve geçerlilik kısmında ininal her kullanımda geçmesinin karşılığında ücret alıyor, paybyme ise zaten kendisini oyun olarak en başından beri kısıtladığından bu kısıtlı hizmet karşılığında ücret talep etmiyor. Aslında kişinin ihtiyacına göre yeterli geliyorsa çok faydalı bir hizmet. Şahsi fikrim ininal'a komisyon ödemektense enpara kullanmak daha mantıklı sonuçta online a açık fiziksel poslarda da geçmekte ve hiç bir ücret talep edilmemekte. (Sözüm 18 yaşında olanlar için)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anlaşmalı yerler;

Hitap ettiği kitle bakımından ve geçerlilik kısmında ininal her kullanımda geçmesinin karşılığında ücret alıyor, paybyme ise zaten kendisini oyun olarak en başından beri kısıtladığından bu kısıtlı hizmet karşılığında ücret talep etmiyor. Aslında kişinin ihtiyacına göre yeterli geliyorsa çok faydalı bir hizmet. Şahsi fikrim ininal'a komisyon ödemektense enpara kullanmak daha mantıklı sonuçta online a açık fiziksel poslarda da geçmekte ve hiç bir ücret talep edilmemekte. (Sözüm 18 yaşında olanlar için)

Yılda 12 lira dışında bir ücret verilmiyor ininal'da (pttmatiklerden yukleme yapmak ucretsiz) ki bence bu ucret paybyme'ye karsi sundugu butun artilara deger. Enpara'nin nasil bir sistem oldugunu bilmiyorum o yuzdrn o konuda yorum yapamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• visa diyor ya netten alışveriş yapabilir miyiz ya da paypal
  • Başvuralı 1 hafta oldu ve hala gelmedi kart ne zaman gelir

• Başvurduk bakalım. Teslimatta imza, kimlik fotokopisi vb. istiyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Arkadaşlar benim şimdi kredi kartım var internet alışverişleri için de bunu kullanıyorum sorum şu kredi kartımdan bu karta para yükleyebiliyor muyum? Kesinti olmadan? Müşteri hizmetlerine sordum fakat Pazartesi cevap gelir bana bugün veya yarın lazım düzgün bir cevap eğer yatırabiliyorsam sıkıntı olmadan yatırayım her hafta gidemem ben denizbankın oralara.

Az önce geldi

DenizBank' tan PaybyMe Kart!

İşte bu haberi bekliyordum ben de. İninalı boşuna aldık diye düşünüyordum ki bu haber çıktı karşıma. İninalın içindeki parayı pbm kartıma aktardım, kafam rahat. İninalı' da kırdım attım komisyon momisyon derdinden kurtuldum. Size de tavsiye ederim. Pbm baya iyi çalıştı, oturduğun yerden tüm işlemleri halledebiliyorsun artık. Gelecek ay da psn ve googleplay store u sömürmeyi düşünüyorum. :):)

• Pazartesi gecesi başvurmuştum, bir haftayı bulur diye bekliyordum, bu sabah geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Başvurduk bakalım. Teslimatta imza, kimlik fotokopisi vb. istiyorlar mı?

Kargoyu aldığına dair bir imza atıyorsun o kadar.
  • 3 gün önce sipariş verdim gelmedi hala kargoyu sorgulatınca kayıt bulunamadı yazıyo

• Apple appstore da nasıl kullanacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 26 Temmuz 2013; 12:47:40 >
  •  DenizBank' tan PaybyMe Kart!

dota 2 ve bombom eklenmiş beyler bu arada para yükleme seçeneği iyi oldu da bu adamlar neyden para kazanıyor? yakında ininal gibi vergi falan eklemesinler?

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Apple appstore da nasıl kullanacağım?

Up

• 5 gün önce sipariş vermiştim bugün öğlen geldi.. siteye de giriş yaptım bakiye sıfır gözüküyo insan 3-5 bişey atar içine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerryBertto -- 27 Temmuz 2013; 17:13:56 >

• kartın arkasının fotografını çekip atar mısınız?

• arkadaşlar kart 2 günde elime geçti ama siteye girip baglana tıklıyorum pıd no sunu giriyorum aba hata veriyor yardımcı olacak yokmu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerryBertto

5 gün önce sipariş vermiştim bugün öğlen geldi.. siteye de giriş yaptım bakiye sıfır gözüküyo insan 3-5 bişey atar içine

ilk 2000 kişiye, içinde 10 tl yüklü olarak geliyordu. ben 2 tane kart sipariş vermiştim, 2 kart toplam 20 tl. 1 lirayı kartı fiziksel kullanıma açtırmak için kullandıktan sonra, 2 x 9 tl kalan paramı bim'de harcamıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 500 Tane alsaydınız?
    4500 TL harcama yapardınız

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

500 Tane alsaydınız?
    4500 TL harcama yapardınız

o kadar cep numarasını nerden bulayım üstad. fazla abartmamak gerek, 18 lira yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

quote:

Orijinalden alıntı: Ekulac

Beyler bir sorum var karta sadece denizbank subelerine gidipmi para yukleyebiliyoruz?

Şu an için evet. Kaç aydır hala başka bir yerden yükleme işini çözemedi Denizbank.

İşte bu yüzden ininal daha iyi. O da ingnin ve pttmatiklerden ücretsiz yükleme yapılabiliniyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.