Şimdi Ara

denetimli serbestlik biraz bilgi lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • size bir kaç acil sorum olacak başlıyorum lütfen cevaplayın kız arkadaşımla birlikte olduk 17 yasındaydı ve ilki bendim bedne 19 yasındaym telefonda birlikte olurken video çekmiştik ve bu video sosyal apylaşım sitelerinde yayıldı facebook ve googlede ifşa sitelerınde bunu yapan benım arkadaşım sayıalcak bırısı ve devlet bana ulaştı gözaltına aldılar üsküdar çocuk subeye götürdüler sabah 6 gibi aldılar evden 28 saaat göz altında kaldım bildklerimi herseyı anlattım kızarkadaşıma ulaştılar benım verdıgım ıfade uzerıne oda benımle zorla bırlıkte oldu bısey yapmıcam dıyıp kandırdı gıbısınden ifade vermıs annesınden korkusuna sanırım bu ifade üzerinde mahkmeye sevk edıldım savcı tutuklama isteyim mahkemeye cıkardı mahkemede hakıme benım sucum yok kız arkadsım kendı ıstedıgı ıle benım evıme geldı dedım ve telefonda mesajlajmalarımız mevcut dedım hakım telefonumun incelenmesı uzerıne polisler aldı ve denetımlı serbestlık üzerine serbset kaldım sorularım şunlar bu olay mahkeme felan yanı 1 aralık gunu oldu o gunden berı telefonum polislerde ben telefonumu ne zaman alabılırım yada alacagım 2. bu ocak ayının 30 unda askere gidiyorum muayene celp felan herseyımı temmuz ayaıdna yaptırmıstım bu olaylar askere gitmeme engel olurmu her hafta pazar gunu karakola gidip imza atıyorum denetımlı serbsetlik için askere gidersem tutukklama çıakrmı hakkımda lutfen yardım

• Neden aynı konuyu açıp duruyorsun?

Bunu marifet gibi gelmiş burada anlatıyor bir de yardım mı bekliyorsun?

Eğer bu olay csb değilse seni yağlı kazığa oturturlar haberin olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim cok ayip link nerde

• Ayrica yine kizlarin kurnazligi. Kiz zevkine seninle birlikte oluyor sonra tecavüz etti diyor oh kurtuluyor. Erkek çeksin dursun. Guvenmemek lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.