Şimdi Ara

Denemelere dışarıdan öğrenci kabul eden dersaneler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene sınavlara hazırlanıyorum ama dersaneye gitmiyorum. Bazı dersanelerin denemelerine girmem iyi olur diye düşündüm. Ankara'da bildiğiniz dışardan öğrenci kabul eden dersaneler neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosfe -- 17 Kasım 2009; 15:01:23 >

• zaman gaztesinin her hafta verdiği denemeleri fem dersanesi aynı sınav ortamı gibi yapacak 30 tane deneme 75 tl dışardaki öğrencii biraz daha pahalı olur ama alıyorlar haberin olsun.
  • Kültür Dershanesi. Önceden kayıt yaptırmana gerek yok.Ne zaman olduğunu öğren.Git ve gir. Ücret vs. istemiyorlar.
  • Zaten zamanın sınavına kaydolmaya gittim maltepe dersanesi dışardan alamıyoruz dedi. Halbuki önceden 2 kere geldim telefonla aradım gel 16'sında kayıt ol demişlerdi. FEM Ankara şubesi yok bildiğim kadarıyla. Kültür dersanesini de ilk defa duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmini Vermek İstemeyen Kullanıcı

Kültür Dershanesi. Önceden kayıt yaptırmana gerek yok.Ne zaman olduğunu öğren.Git ve gir. Ücret vs. istemiyorlar.

Kültür Dershanesi'nin soruları nasıl?Bulunduğum civarda var bu bilgiyi verdiğin iyi oldu.Umarım bütün şubeleri ücret istemiyorlardır.
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.