Şimdi Ara

Demsa Groupta çalışmak isteyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yine başlamış, Personel Aramaya, Sayın Demsa Group. Bana Özelden gelen sorulara cevap niteliği olsun.

Sorular :)

Yan Haklar Var mı ?

Yan Haklar Demsa Group Tarafında yok, vermezler, ite köpeğe , ingilizlere verirler kendi personele vermezler.

Sağlık sigortası var mı ?

Sağlık sigortası yok, her ay psikiyatri masrafınız sizin omzunuzda.

kısacası İyi düşünün, Demsa Group Firmasını Yakın Firmalar ve Bir çok Firma Yöneticisi iyi bilir, iş görüşmelerinde eğer Demsa Group tarafında çalıştı iseniz size üzülerek bakarlar, çünkü karın tokluğuna çalıştığınızı bilirler.

Tehlikeli Tipler :)

Aziz Başkaya Herhalde Bölge müdürü falan ( Kel oğlan diyor, Mağaza Müdürleri :) ) Kel oluşu, belli de oğlan demelerini sanırım erkek personele ilgisi yüzündenmiş, ama bence iftira bi hayli erkek gibi duruyordu, mağazaya geldiğinde beyaz tenli aziz başkaya :)

Bu arada Merkeze iş görüşmesine gittiğimde, İnsan Kaynaklarından yaşlı bir kadın vardı, bu kadar mı Ter kokar bir insan evladı be hatuun :) Beylin ya da beyhan adında bir ablamızdı, ama efsane bir kokusu vardı. Tamam şimdi gönderdiği maile baktım Beylan açıkalın mış :) ilk bir genç kız ile görüştüm sonra bunu yollamışlar bana 2. görüşmeye :) O zaman anladım yok abi, herşey tamam da bu koku, :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.