Şimdi Ara

Dell Ultrabook ( Insprion Xps 14Z 5423-36B43S )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/dell-insprion-xps-14z-5423-36b43s-ultrabook-fiyati,37904.html

Amacımız okul ev arası elimizde taşıyabileceğimiz.
    Okulun proğramlarını rahatlıkla kaldırabilecek (Ağır ve güç gerektiren proğramlarda var)
    Hızlı
    Günün doğal ihtiyaçlarını karşılayacak (İnternet, word, exel vs)

Bir cihaz.
    Gerekirse ya bunu boşver Notebook al daha iyi işinizi görür derseniz oda olabilir.

limitim ölçülerinde (Max 1350-1400) bir öneri bekliyorum.

BU cihazı beğendim.Kullanan varsa öncelikle ürünü kullanan.Yoksa da özelliklerine bakıp fikir verebilecek arkadaşları bekliyorum.

Dell Ultrabook ( Insprion Xps 14Z 5423-36B43S )

• Hocam 2.1kg lık ultrabook olmaz :) ... Dell daha öncesinde Adamo ile Mac air a ilk rakip ürün çıkartan firmaydı ancak Adamonun eksikleri-sorunları piyasadan silinmesine neden oldu.

Bu arada bataryasının da ne kadar dayandığına bakın derim, daha iyi seçenekleriniz vardır, biraz daha araştırmanızı öneririm.
  • Ben dell vOstro 5470 aldım.Özellik daha iyi,deha hafif,freedos.taşınacaksa 14 veya 13.3,i5 işlemci al.tabii limiti artırman lazım biraz

http://www.ebrarbilgisayar.com/dell-vostro-5470-s20f45c-notebook-pmu295516

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultrabook'ların ortalama ağırlığı nedir.Bir standardizasyon varmıdır?

Valla ne bileyim i3 i5 ciddi performans farkı yok diye okudum biriki yerde.

Baya kafamıza yatmıştı ürün
    Şimdi kafamız karıştı
  • Böyle ortaya bir standart koyamam ama gördüğüm ultrabookların en ağırı 1.4 kg civarı, inceliği de diğer bilgisayarlara göre farkedilir derecededir, dvdromları bulunmaz, ekran kartları bulunmaz-görüntü sektörleri işlemci üzerinden çalışır, harddiskleri ssd dir (ben hibritleri bu sınıfa yakıştıramıyorum), Ultrabooklar taşınmaya uygun, bataryaları uzun süre dayanan fiyatları az tuzlu aletlerdir. Herhangi bir teknosa, bimeks benzeri bir teknoloji markete gidin, elinize alın, modelleri karşılaştırın siz de anlarsınız. Özellikle macbook air, samsung ativbook plus, sony vaiyo flip modellerine bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pygmalion -- 29 Ocak 2014; 23:20:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.