Şimdi Ara

Dell S2417DG (1440p 144hz) vs Dell Alienware AW2518HF (240hz 1080p)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi hangisini almalıyım ikiside 1700 liraya düşmüş hepsiburadada.

i5 6600k, gtx 1070

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fink u freeky -- 23 Nisan 2018; 14:21:44 >

• Hocam kullanmadım ama s24 hem 2K hem gysync var ben olsam onu alırım şahane indirim bu arada kavurmayin alın birini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    bende 2k olanı almak istiyorum ama gtx1070'le de 70-80 fps alıcam oyunlardan ne anlamı kaldı 144hzin gibime geliyo o zamanda.
  • 24 inç olanını gtx 1070 le kullanıyorum gayet de çok iyi sonuçlar veriyor indirimle şuan 1700 lira bence gysnc olmazsa olmaz gsyncsiz alma çok yırtılma oluyor tavsiyem bu fiyata kaçmaz muadili de bu fiyata olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fink u freeky kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru ama ileride ekran kartını değiştirirsin ortalama 70-80 fps iyidir şimdilik çünkü monitör bir kere aliyorsun ileride pişman olma diye söylüyorum ama 2k istemem dersen o başka hocam ben Asus strix aldım 2 bine xg27vq modelini görüntü anlamında şahane resmen oyuncu monitörü ancak 1080p ve gysync yok ben çok 2k meraklısı değilim ama hani almışken 2k alınır bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende dell istiyorum ama baya kronik color banding problemi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dell S2417DG'de çözülemeyen bir color banding sorunu mevcut, Reddit kaynıyor bununla ilgili, bizzat ben de aldım denedim 1 hafta, çözemedim iade ettim. Aynısı 2716 için de geçerli.
  • Bende oyunlarda yok filmde izlemiyorum açıkçası color banding ayrıca 2k ve 4k videolarda yok yani nedense düşük çözünürlükte videolarda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.