Şimdi Ara

DELL N5110 15N KULLANICI KULÜBÜ (ANA KONU) (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.146
Cevap
37
Favori
394.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Sizde harici ekran kartı kurulu değil gt525m ekran kartı sürücüsü bu bunu kurunhttp://www.nvidia.com.tr/drivers/results/73891 bu arada ekran seçeneklerini seçmeniz için Windows tuşu+p yapın 4 seçeenk çıkacak ilki sadece bilgisayar ekranı 2. olanı çoğalt her iki ekranda görüntü olur genişlet bir görüntüyü her iki ekrana yayabilirsin sadece projektördeyse görüntü tv ekranında olur leptop ekranı kararır.

Kurulumu yaptım daha sonra bir driver kendiliğinden indirdi indirdiği driverı kurarkende önce İntel sürücüsü kurmalısınız diye bir uyarı verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brujeria35 -- 27 Mart 2014; 0:42:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Sizde hd3000de yok doğru nasıl silmeyi becerdiniz her ikiside yokhttps://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&ProductFamily=Graphics&ProductLine=Laptop+graphics+drivers&ProductProduct=2nd+Generation+Intel%C2%AE+Core%E2%84%A2+Processors+with+Intel%C2%AE+HD+Graphics+3000%2F2000&OSVersion=Windows+7+(64-bit)*

bu sistem yazılımı yükleme gereksinimlerini karşılamıyor hatası veriyor driver cd'sine bakmadan aptal gibi format attım şimdi kurulum cd'sini bulamıyorum herhalde beceremiyecem :) sistem geri yükleme yaptığımda bu sefer üst taraftaki standart vga grafik bağdaştırıcı'sı hata veriyor ünlem işareti var

• Brujeria35 kullanıcısına yanıt
    Framework sisteminizde yüklü değilse işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Win 7 mi kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho23

Framework sisteminizde yüklü değilse işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Win 7 mi kullanıyorsunuz ?

win 7 ultimate kullanıyorum
  • Brujeria35 kullanıcısına yanıt
    Önce framework 3.5'i kurun daha sonra bu adrese girin ;http://www.dell.com/support/drivers/tr/tr/trbsdt1/ProductSelector

Kutucuğa Service Tag kodunuzu girip (Laptop'un alt kısmında yazar) uygun işletim sisteminizi seçip driverleri yükleyin.

Muhtemelen çipseti tanıtmamış olacaksınız ki bu yükleme işlemini gerçekleştiremiyorsunuz.

Tüm driverleri ayrı ayrı yükleyin.

Son olarak İntel'İn sitesinden sürücüyü indirip yüklemeyi tamamlayın.
  • Arkadaşlar n5110'um için ram eklemesi yapmak istiyorum. Bu bilgisayara uyumlu bir ram varsa internetten satın alabileceğim, link verebilir misiniz?
  • cirzini62 C kullanıcısına yanıt
    Nekadar ram var sizde? En fazla 8gb yapabiliyorsunuz. 4gb 1333 mhz hızında herhangi bir marka ram takabilirsiniz uyum sağlar bütçenize göre araştırın biraz pahalı piyasa.
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    4 gb ram var şu anda. Ram ile beraber ölmüş bataryayı da yenileyeceğim, umarım yurtdışına sevkiyat yapacak bir site bulurum bu ikisini satan.
  • ya çıldırıcam ya. 32 bit driver yok 64 bit var. ağzımı bozucam nolur yardım edin ya
  • hocam burayı takip eden vardır umarım, bende bu pc'ye sahibim iki yıldır adam akıllı randıman alamadım şu bilgisayardan. freedos geldi kendi formatımı driverlerimi yükledim. ama hiç memnun kalamadım. şimdi tüm hazırlıkları yaptım win8,1 up1 yükleyeceğim ama tekrar saçma sapan driver yüklemek istemiyorum bir sürü driver var hangisinin ne işe yaradığın bilmiyorum hangisini yüklemem gerek hangisi gereksiz bilgi verebilecek bir arkadaş var mı ?
    mesela: hem ati hem nvidia sürücüleri var. kafam çok karışık 4-5 aydır forumlarda cevap bekliyorum ama boş!
  • İnternette takılırken bile altı ateş atıyor bunun, fan seside cabası.
    Ne yapacaz arkadaşlar.
  • mrt__gl kullanıcısına yanıt
    Bu bilgisayarın sıfırı bile ısınıyordu oyunlarda özellikle en ufak bir tozlanmada kapanma riski artıyor.İçini açıp fan temizliğini yaptırın işlemci ve ekran kartınada termal macun sürdürün eski haline gelir yeterli olmuyorsa soğutucu alın.
  • arkadaşlar ben 2011 martta B63F45 aldım hala kullanıyorum,
    SSD 256gb taktım Win8.1 kurdum, 8gb ram var,

Doğru dürüst bir sıkıntı yaşamıyorum pc de, hala sapasağlam,
    Isınmaması için Modlu bios kullanıyorum,

ayrıca pc açılırken FN+X tuşuna basın(dell logosunda) fan hızını kısıp artırabilirsiniz,
  • slm ttnet almıştı bu laptopta sık sık video izlerke net mavi ekran oluyor videolar açılmıyor bilgisi olan varmı ekran kartımı?
  • mrt__gl kullanıcısına yanıt
    slm arkadaşım bene ttnet almıştım, 5-6 ay önce win7 32 kurdum belli bir süre sonra farketimki fan devamlı çalışıyor aşırı ısınıyor 30 dakida bir kapanıyor tam fanları temizlemeye olmazsa servise verecektim 64 bit işletim sistemi kurdum ısınma kapanma sorunu kalmadı
    tavsiyem win64 bit kur umarım yardımcı olmuşum.
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    slm naçizane tavsiyem 64 bit işletim sistemi kulan ben 32 bit kurmuştum aşırı ısınma ve kapanmalr olmuştu tekrar win7 64 kurdum tüm sorunlar giti şimid gayet rahat çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

Isınma yüzünden laptop kapanıyor fanı nasıl temizlicem?
    Acil yardım

slm birde win7 64 bit yükle öyle dene
    ben bir zamanlar win 32 yüklemiştim aynı sorunları yaptı bi dene derim
  • Dell N5110 win 7 laptop kullanıyorum acaba bunun recovery dosyasını bulabilmem mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniceli2001

arkadaşlar ben 2011 martta B63F45 aldım hala kullanıyorum,
    SSD 256gb taktım Win8.1 kurdum, 8gb ram var,

Doğru dürüst bir sıkıntı yaşamıyorum pc de, hala sapasağlam,
    Isınmaması için Modlu bios kullanıyorum,

ayrıca pc açılırken FN+X tuşuna basın(dell logosunda) fan hızını kısıp artırabilirsiniz,

Bende de aynı model var. Modlu bios yüklemişsiniz. Nereden yüklediniz? Dosyayı paylaşmanız mümkün mü?
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.