Şimdi Ara

DELL Inspiron 3521-G33W67C

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum , dün media markt internet kampanyasından DELL Inspiron 3521-G33W67C bu laptop u aldım , açıkcası bu konularda çok bilgi sahibi değilim , ürünü 1.300 tl ye aldım 12 taksit , fiyatına ve özelliklerine göre nasıl bir cihazdır sizce ? oyunlarda sıkıntı yaşarmıyım , birde ürün henüz elime ulaşmadı ulaştıktan sonrada 1 hafta içinde iade şansım var , o nedenle konu hakkında görüş ve düşünceleriniz benim için önemli , şimdiden teşekkür ederim.

DELL Inspiron 3521-G33W67C 15,6 inç i5 3337U 1,8 GHz 6 GB 750 GB Notebook

İşlemci:Core i5
    İşlemci Üreticisi:Intel
    İşlemci Modeli:3337U
    İşlemci Hızı:1,8 GHz
    Turbo İşlemci Hızı:2,7 GHz
    Önbellek Boyutu:3 MB
    Chipset:HM76
    Ürün numarası:1105938
    Toplam Bellek:6 GB DDR3-RAM
    Bellek Tipi:DDR3
    Bellek Hızı:1600 MHz
    Maks. Desteklenen Bellek:8 GB
    Ekran Boyutu (inç):15,6
    Çözünürlük:1366 x 768
    Ekran Tipi:LED-backlit Ekran
    Led Arka Işıklandırma:Evet
    Grafik Kart Üreticisi:AMD
    Grafik Kart:AMD Radeon HD 8730M 2GB DDR3 VRAM
    Kullanılabilir Toplam Grafik Belleği:2 GB
    Sabit Disk Tipi:SATA
    Sabit Disk Kapasitesi:750 GB
    Sabit Disk Performansı:5400Rpm
    Optik disk sürücü
    Sürücü:Tepsili 8x DVD+/-RW
    Bağlantı Tipi:WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0, 10/100 Ethernet LAN, USB 3.0, USB 2.0, HDMI, RJ45, Kulaklık Çıkışı, Mikrofon Girişi
    Ethernet:10/100
    Wlan (Standart):802.11b/g/n
    Bluetooth:Bluetooth 4.0 + LE
    Kolonlar:dahili stereo Hoparlörler
    Kart Okuyucu:8 in 1
    Mikrofon:Evet
    Klavye Tipi:Türkçe Q Klavye
    Kensington Kilit Aygıtı:Evet
    İşletim Sistemi:Windows 8
    Webcam:Evet
    Batarya Tipi:Li - Ion
    Batarya Hücre Sayısı:6
    Genel özellikleri
    Ürün Tipi:Notebook
    Boyutlar (GxYxD):376 x 259 x 31,3 mm
    Ağırlık:2,35 kg
    Üretici Garantisi:2 Yıl

• hayırsever kimse yokmu bu forumda :)
  • kendim çalıp kendim söylüyom :D
  • işlemci hızı daha yüksek olsa daha iyi olurdu.
    bir de bu laptop ısınma yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha_54

işlemci hızı daha yüksek olsa daha iyi olurdu.
    bir de bu laptop ısınma yapıyor mu?

üstad henüz elime ulaşmadı o nedenle bir yorum yapamıyorum.
  • anest06 A kullanıcısına yanıt
    hocam bilgisayar iyi zaten o ürün indirimdeydi dell bence en iyi üreticilerden biri hem amerika firması güven veriyo garantisi vsde çok güzel eve gelip yapıyor bi sorun olduğunda hiç bi sorunla karşılaşmazsın bence normal fiyatı benim bildiğim 1900 küsürdü bende de dell var çok sağlam makinaları içini rahat tut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcsharp

hocam bilgisayar iyi zaten o ürün indirimdeydi dell bence en iyi üreticilerden biri hem amerika firması güven veriyo garantisi vsde çok güzel eve gelip yapıyor bi sorun olduğunda hiç bi sorunla karşılaşmazsın bence normal fiyatı benim bildiğim 1900 küsürdü bende de dell var çok sağlam makinaları içini rahat tut.

eyvallah dostum teşekkürler , aynı özelliklere sahip başka ürünlere baktımda fiyatları 1800-1900 civarında , sanırım fiyat olarak uygun , performansında bana yeter diye düşünüyorum, ama yinede tipik türk insanı modundayım pahalımı aldım iyimi ettim v.s :D
  • Üstüne Biraz Daha Koyup Dell 5521 Ala Bilirdin O da 1529 TL Yani Arasında Fazla Bir Fark Yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyrap

Üstüne Biraz Daha Koyup Dell 5521 Ala Bilirdin O da 1529 TL Yani Arasında Fazla Bir Fark Yok

haklısın üstat , tez canlılık var serde aldık bakalım , dediğn model kırmızı olan sanırım aslında hoşta duruyor fiyatta dediğin gibi kafam karıştı şimdi :S
  • Dostum bende bu pc'den aldım gold'dan 2 hafta önce 1100tl'ye indirimdeydi.Senin gibiyim pek fazla anlamam özelliklerden bende oyun sever birisiyim,kuzen iyi anlar pc özelliklerinden felan ekran kartı vb vb çok iyi yani fiyatına göre alınabilecek en iyi pclerden,ben çok beğendim çok sağlam sanki kırılmayacakmış gibi hiç ama 200 kağıt fazla vermişsiniz olsun hayrını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenijerry -- 12 Ekim 2013; 20:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anest06

quote:

Üstüne Biraz Daha Koyup Dell 5521 Ala Bilirdin O da 1529 TL Yani Arasında Fazla Bir Fark Yok

haklısın üstat , tez canlılık var serde aldık bakalım , dediğn model kırmızı olan sanırım aslında hoşta duruyor fiyatta dediğin gibi kafam karıştı şimdi :S

Geri İade Seçeneği Varsa Geri İade Ver Bence Kırmızı İstemiyosan Kliksa.Com'a Bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenijerry

Dostum bende bu pc'den aldım gold'dan 2 hafta önce 1100tl'ye indirimdeydi.Senin gibiyim pek fazla anlamam özelliklerden bende oyun sever birisiyim,kuzen iyi anlar pc özelliklerinden felan ekran kartı vb vb çok iyi yani fiyatına göre alınabilecek en iyi pclerden,ben çok beğendim çok sağlam sanki kırılmayacakmış gibi hiç ama 200 kağıt fazla vermişsiniz olsun hayrını gör

eyvallah dostum teşekkür ederim , valla aslında bunların indirimlerinede güven olmuyor farklı farklı fiyatlar var nette ama baktığım yerlerin içinde en uygunu media markt şuana kadar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anest06

quote:

Geri İade Seçeneği Varsa Geri İade Ver Bence Kırmızı İstemiyosan Kliksa.Com'a Bak

geri iade seçeneği varda ürün daha elime ulaşmadı , ulaştıktan sonra 1 hafta içinde iade edebiliyorum , ki öyle yapıcam , 9 ekimde aldım ürünü , stoktan hızlı gönderi diyorlar hızlı göndermeleri 3 gün sürüyor , sonrasındada kargoda bekliyor , elime ulaşacak tarih 21 ekim imiş , hızlı gönderi olmasa heralde 1 ay falan sürerdi , kargo geldiğinde ürünü almayıp geldiği gibi geri yollucam , birdahada media markt internet mağazadan ürün almakmı tövbe , dediğiniz ürünü almayı düşünüyorum sanırım aldığım elime ulaşmadan yeni sipariş vereceğim ulaşacak :))

• ben de aynı sekılde media marktan aldım aynı zamanda fırsat urunuydu ama gecen hafta pazartesi elime gecti.senin bu kadar gec gecmesı bıraz abartı olmus.ben pc den memnunum gayet ıyı calısıyor ısınma problemıde yok.keske geri iade etmeseydin.bence bu fiyata cok ıyı bılgısayar sırf ıslemcısı bıraz ıyı dıye 300-400 tl fazla vermeye gerek yok.yınede sen bılırsin.
  • okaynihat O kullanıcısına yanıt
    sevgili dostum ürün elime dün yani 21.10.2010 tarihinde ulaştı ve bugünde hiç açmadan geri gönderdim , ürünün iyi olduğuna hiç şüphem yok zira bende DELL P28F-5521-G33W81C bu ürünü aldım :) sendeki ürüne ek 1tb sabit disk ve 8 gb ram var diğer tüm özellikleri aynı zaten , ürünü kliksadan aldım ve 2 üründe aynı gün ulaştı elime :) bu ürünü 1520 tl ye aldım ve peşin fiyatına 12 taksit yaptım , üstüne üstlük 100 tl de world puan verdiler , yani bana maliyeti 1420 tl oldu , verilen puanlada çanta v.s aksesuarlarını alırım , diğer ürünü ise bildiğin üzere 1300 tl ye almıştım , aradaki fark 120 tl , 2 gündür kullanıyorum bende çok memnunun performansıda oldukça tatminkar, sende güle güle kullan , ama iade edip neredeyse aynı fiyata bu ürünü almanı tavsiye ederim , kullanımda çok fark olduğunu sanmıyorum ama yinede 100 tl farka değer, saygılarımla.

bu arada bu ürünü bana tavsiye eden arakadaşada teşekkürlerimi sunarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.