Şimdi Ara

Dell Alienware Area-51 Alx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
7.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Mediamark gittim ve Dell Alienware Area-51 Alx modelini gördüm sizinle paylaşım dedim ama fiyatı inanılmaz pahalı..

Alienware Aurora and Area-51 Series Overview

http://www.youtube.com/watch?v=H1lizAhhtbQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bysystem32 -- 5 Ekim 2010; 22:24:09 >

• Kasayı gördüm ve kullandım performans puanını bayağı yüksek.
    Kasa yapılı bi kasa.
    Tasarım ++++
  • tasarım güzel ona lafımız yok ama allah aşkına 8.700 tl ye bundan daha performanslı sistem toplayabilirsin üstüne ps3,xbox 360,lcd de alırsın
  • harbiden ha değmez buna 8.xxx tl ye
    Son çıkan sistemlerden toplarsın bu paraya
    yada git bi şahin doğan al ayağın yerden kesilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 17 Eylül 2010; 11:32:28 >
  • fiyatı biraz yüksek evet hemde çok yüksek ama alienware bu boru değil kasayı bile sistemden kontrol ediyorsun.bunun için özel program yapmışlar o kasa bile boş haliyle bin tl eder.hdd leri kablo bağlamıyorsun sadece yerine takıyorsun o kadar ve kasada su soğutma sistemi var.ses sıfır kasada.fiyatı yüksek koymuşlar doğru amerikada nerdeyse 2 bin tl daha ucuza satılıyor crossfireli modeli
  • 8700 TL ye daha iyi sistem dizerim eminim
  • Benim sistemimle hemen hemen aynı. hatta benim ekran kartım gtx 285 2gb.. ben bu ücretin yarısında bir fiyata kurdum sistemimi :) değmez bu para ;)
  • bide 5+1 fiyata dahil değil peh..
  • Dunyanın bence en iyi sistemi bu arkadaşlar dell bu özellikler ve tasarım harika yik altında kanatları acılıyor ve ısık var içinde
  • çok süper bişey
  • BEN BİLE BUNDAN DAHA PERFORMANSLI PC TOPLADIM

INTEL Intel Core i7 970 Soket 1366 3.2GHz 8MB Cache 45nm İşlemci=1.702 TL

GIGABYTE X58A-UD9 Intel X58 Soket 1366 DDR3 2200MHz (O/C) SATA 3.0 Anakart=977 TL

ASUS HD5970 GDDR5 2GB 512Bit (256bit*2) ATI DX11 Ekran Kartı=1.297 TL

GSKILL 6GB (3x2GB) Trident DDR3-2000Mhz CL9 1,65V Voltaj TRIPPLE=424 TL

SEAGATE 2TB 3.5" Barracuda® XT Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk=427 TL

COOLER MASTER COSMOS S 1100 ALUMINYUM FULL TOWER KASA=499 TL

THERMALTAKE 1200WATT TOUGHPOWER GÜÇ KAYNAĞI (TAK ÇIKART KABLOLU)=592 TL

SAMSUNG 23" XL2370 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR=695 TL

LOGITECH MK710 NANO UNIFYING WIRELESS DESKTOP=200 TL

SAMSUNG SH-B083L 8X BLU-RAY=186 TL

AEROCOOL Gatewatch-II Fan ve Sıcaklık Kontrolcüsü (Siyah)=66 TL

THERMALTAKE BIG WATER 760i SU SOĞUTMA SİSTEMİ=280 TL

Genel Toplam 7.345.00 TL

•  Dell Alienware Area-51 Alx

Fiyatı ithal olamasından dolayı pahalıdır herhalde. Kasası güzel ama o paraya daha iyi sistem kurup daha güzel bir kasa bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43F737972 -- 18 Eylül 2010; 18:21:43 >

• Çok iyi bir bilgisayar ama o fiyata daha da iyisinin toplanabileceğini düşünüyorum.
  • quote:

yada git bi şahin doğan al ayağın yerden kesilsin

koptum gulmekten
  • Arkadaşlar o fiyata daha iyisini sadece performans açısından toplayabirsiniz ama yerini tutamaz. Alienware, gördüğünüzde ağzınızı açık bırakacak birçok modlu kasadan daha etkileyici. Akıllara dahi gelmeyen pekçok teknik ve estetik donanıma sahiptir.

Gelelim bu modele;
    Kasanın üst kısmındaki kapaklar kasanın ısınma durumuna göre kendini uygun seviyede açıyor.
    Kasa üzerinde ışıklı olan 5 bölge isteğe bağlı olarak içinde gelen yazılımla renk değiştirebiliyor.
    İşlemci soğutucusu olarak Corsair Cooling Hydro Series H70 High Performance CPU Cooler ın Alienware logolu hali mevcut.
    Oldukça sessiz ve çoğu kablo bağlantısı kasanın ilgili yerinde kendinden mevcut.
    Neyse lafı fazla uzatmayım eğer daha fazla bilgi edinmek isteyen arkadaşlar varsa
    http://www.dell.com/us/en/home/desktops/alienware-area-51-alx/pd.aspx?refid=alienware-area-51-alx&s=dhs&cs=19&~ck=mn

Alienware M17x kullanıcısıyım ayrıca exrem birde masaüstüm (Lian Li Armorsuit modlu + Su soğutma) var ancak şunu söyleyim Alienwareın yerini tutamaz. Çünkü Alienware kullanmak ayrıcalıktır (kimse yanlış anlamasın hava atıyor demesin). Linke girerseniz göreceksiniz ki Amerikadaki fiyatın neredeyse % 50 fazlasına satılıyor buda ülkemizde zaten pahalı olan elektronik cihazları alınmaz hale getiriyor.

• adana media markt değil mi burası. klavyeye dokundum die kovmaktan beter etti eleman. müdüre şikayet ettm :D
  • Bende istanbulda bakmıştım harika bir kasa öndeki tuşa basınca dvd-rw bölümü açılıyor
  • evet adana mediamarkt vallah bana bişey demediler foto çekebilirmiyim dedim tabiki dediler.
  • desktop konmadan önce laptoplar konmuştu yazın. 2 tane küçük çocuk laptopla sevişrcesine hunharca tuşlara basınca böyle bi önlem aldılar kafalarına göre :D arkadaşı işten çıkarmşlar :D
  • arkadaşlar daha iyi sistem toplarım vesaire diyorsunuz ama bu kasa mühendislik ürünü bir çok artı detay var ve ayrıca bu marka bundan para kazanmak zorunda bence çok güzel
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.