Şimdi Ara

Değişik Bir Sorunum var bakabilirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde 2 adet modem var biri airties rt-206v2 diğeri d-link dsl-2640u

Şimdi D-link i ana modem olarak kullanıyorum internet onda şöyle birşey yapmak istiyorum benim digitürk

kutum var buna internet bağlantısı ile film v.s izleyebiliyorsun elimde ethernet kablosu yok modemden çekmek için bende şöyle birşey yapmak istiyorum airties i salona digitürkün yanına koyup ondan kısa ethernet kablom var bu şekilde bağlamak istiyorum ve d-link ten airties e kablosuz olarak internet yollamak istiyorum nasıl yapabilirim ? sabahtan beri uğraşıyorum başaramadım :S

Edit: Burayada Ekliyeyim Yapmak istediğim şu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun16 -- 24 Aralık 2013; 14:10:54 >

• Tam olarak anlayamadım ama direk d-link ten kablo çek bence Cat6 kablosunun metresi 1 lira zaten
  • ya aslında ayağım alçıda o yüzden evden çıkamıyorum şuan :) o yüzden evde hem meşgul olmak için bişeylerle hemde evden çıkıp kablo alamadığım için bu yönteme başvurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun16 -- 24 Aralık 2013; 14:00:38 >
  • Yapmak İstediğim şu çizim biraz kötü ama :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun16 -- 24 Aralık 2013; 14:09:53 >
  • yardım edebilicek yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun16

Elimde 2 adet modem var biri airties rt-206v2 diğeri d-link dsl-2640u

Şimdi D-link i ana modem olarak kullanıyorum internet onda şöyle birşey yapmak istiyorum benim digitürk

kutum var buna internet bağlantısı ile film v.s izleyebiliyorsun elimde ethernet kablosu yok modemden çekmek için bende şöyle birşey yapmak istiyorum airties i salona digitürkün yanına koyup ondan kısa ethernet kablom var bu şekilde bağlamak istiyorum ve d-link ten airties e kablosuz olarak internet yollamak istiyorum nasıl yapabilirim ? sabahtan beri uğraşıyorum başaramadım :S

Edit: Burayada Ekliyeyim Yapmak istediğim şu

dlinkten kablosuz yayini alip airtiesin lan portuna aktarim yapip kutunuzu baglamak istiyorsunuz sanırım

burda her iki cihazda wep sifreleme kullanacak

her iki cihaz ayni ip aralığında farkli bir ip de olacak

her iki cihaz ayni kanalda olacak

her iki cihaz ayni wep sifreyi kullanacak

her iki cihaza ayni kablosuz yayin adi verilecek

airtiesde dhpc kapali olacak ve varsayılan ag gecidi ve birinci dns dlink modemin ip si verilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.