Şimdi Ara

Degisen rengar hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senanla123 -- 23 Şubat 2018; 11:7:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rengar top lane oynanmaz sustain yok bir şey yok birazcık oyunu oynamasını bilen oyuncu rengarı top lanede her hero ile ezer.
  • Karşındaki şampiyona göre değişir ama elektirik veri kullanıyorum ben genelde
  • Elektrik ver

Atılma ile ekstra hasar veren

Ad veren

Eşya bekleme süresini azaltan

Büyücülük

Canın %70in üstünde ekstra hasar

10 dakikada bir ad veren rün

İsimlerini tam olarak bilmiyorum çok bakmadığım için böyle gir bi dene güzel olabilir

• Bildiğin eski haline mi döndü havada tekleyebilşyor muyuz artık eskisi gibi ? öyleyse tekrar başlarım lole

• Hayır havada tek atılmıyor o kaldırılalı bayağı oldu ki zaten yükle de atlayamıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Hayır havada tek atılmıyor o kaldırılalı bayağı oldu ki zaten yükle de atlayamıyorsun

O halini sormuştum eski rengar diyince sevindim bi an havada tek atma olayı dönecek mi diye de gerek Yok o zaman tekrar başlamaya eyv :)

• Expheribal kullanıcısına yanıt
    Eski W çok güzel can veriyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Eski W çok güzel can veriyordu..

Yetenek gücü Rengar bunu beğendi.
  • quote:

Hayır havada tek atılmıyor o kaldırılalı bayağı oldu ki zaten yükle de atlayamıyorsun

Hadi yama notlarını okumuyorsun oyundada denemedin ? Riot yama notlarında kendisi açıkladı havada q e atabliyoruz diye yüklü haliylede havada q atabiliyorsun hiç bir şey bilmeden bilgisiz bilgisiz yorum yapıyorsunuz ya .
    konu sahibi geçen hafta gelen yama ile değişen rengarı soruyor 1.5 seneki önceki değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 26 Şubat 2018; 18:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

quote:

O halini sormuştum eski rengar diyince sevindim bi an havada tek atma olayı dönecek mi diye de gerek Yok o zaman tekrar başlamaya eyv :)

Senin dediğin olay geldi kardeşim ama hasarı biraz daha az olabilir, bazı cahil arkadaşlar seni yanlış yönlendirmesin :)
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Yama notlarını okuyorum, seninde okuman için aşağıya yama notlarını bırakıyorum. Ayrıca ben havada q e atamaz demedim, "havada tek atılmıyor" dedim. Eskiler bilir, rengar ile adama daha atlamadan tüm skilleri + hydrayı adamın kafasına bırakıp 0.1 saniyede tek atıyordun. Eskiden yükler sen atana kadar duruyordu, şimdi kısa bir sürede kayboluyor. Lütfen bundan sonra bana cevap verirken varsa biraz beyin kırıntılarını kullanmaya çalış. Hoş bundan sonra yazsan bile cevap vermeyeceğim. -10 iq cahillerle sidik yarıştırmıyorum moruk kusura bakma.

Degisen rengar hk.

Degisen rengar hk.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

quote:

quote:

Senin dediğin olay geldi kardeşim ama hasarı biraz daha az olabilir, bazı cahil arkadaşlar seni yanlış yönlendirmesin :)

hocam bu eski 1.5-2 sene önceki rengarda havada e q hydra w yapıyorduk yere inince biz eriyordu adam. o özellik geldi mi tekrar onu sormuştum yani. galiba yük falan birikmiyormuş hala 5 ferolu q ile zıplayamayacaksak pek işe yaramaz bu rework sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

quote:

quote:

hocam bu eski 1.5-2 sene önceki rengarda havada e q hydra w yapıyorduk yere inince biz eriyordu adam. o özellik geldi mi tekrar onu sormuştum yani. galiba yük falan birikmiyormuş hala 5 ferolu q ile zıplayamayacaksak pek işe yaramaz bu rework sanırım

Dostum o dedigin olay şuan var riot oynayis gundemi diye bir konuda yazida paylasti yukaradaki arkadas yama notlarini gostermis hatta bugun antreman modunda denedim emin olmak icin ulti ile atlayarak 5 eforlu q atabiliyor ve e ,hydra atabiliyorsun, farkettiysen yukardaki bilgisiz arkadas ilk baş q ulti hiç atamiyor kaldırıldı o olay demiş.Sonra diğer mesajinda sadece kısa sürede atabiliyor demiş(alakasi yok ortalama bir surede guclendirimis q ulti kombosu yapabiliyorsun) saçmalamis muhtelemen kendiside yeni ögrendi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 26 Şubat 2018; 21:49:0 >

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    En fazla dört yük birikiyorken beş fero'lu q atabiliyorsan helal olsun.

• Rengarın r sini bilmeyen adamlar gelmiş havada tek atma geri geldi diyor.Bir defa e skilinde delay var 6.9 yamasından beri o yüzden 3 skill + hydra + çarp aynı anda atılmıyor .Diğer bi nokta ise q hasarı yere inerken vuruyor eskiden havada vuruyordu.Şu anda yine 1.5 -2 k arası burst atabiliyor ama kesinlikle havada tek atma değil.Flash veya zhonya ile çok rahat kurtulabilirsiniz eskiden bu mümkün değildi.Burst ve oneshot farklı kavramlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.