Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
42
Favori
332.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

Evet arkadaşlar ürün elime dün ulaştı src elektroniğe teşekkürler burdan Sizlerle hemen resimleri paylaşayım daha fazla bekletmeden.

Performansa gelince henüz tam manasıyla test edemedim vakit darlığından ama şunu anladımki subwoofersiz sinema olmuyormuş Sub'i kapatip eski hali ile dinleyince tekrar bass'ın nekadar az olduğunu anladım halbuki bu sub i dinlemeden önce mevcut bas idare ediyodu ama dinledikten sonra o bas kesmez oldu. Sözün özü bir subwoofer her müslümana lazım Detayları keşfettikçe paylaşırım.

Kardeşim benim,hayırlı uğurlu olsun tekrar,herşeyin en iyisine layık çok iyi bir insansın,hayatın boyunca herşey gönlünce olsun,iyi dinletiler...

Bu arada SRC ELektronik sahibi sevgili Sertaç kardeşim hakikaten hayatımda rastlamadığım bir satıcı,Allah O'nun da işlerini rast getirsin,kendisine burdan hayırlı işler diliyorum,herkese örnek bir esnaf ve harika bir insandır,bişey almasanız bile O'nla tanışmak bile büyük zevktir.

Hoşçakalınm,saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affan -- 1 Ekim 2007; 0:33:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Affan

quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

Evet arkadaşlar ürün elime dün ulaştı src elektroniğe teşekkürler burdan Sizlerle hemen resimleri paylaşayım daha fazla bekletmeden.

Performansa gelince henüz tam manasıyla test edemedim vakit darlığından ama şunu anladımki subwoofersiz sinema olmuyormuş Sub'i kapatip eski hali ile dinleyince tekrar bass'ın nekadar az olduğunu anladım halbuki bu sub i dinlemeden önce mevcut bas idare ediyodu ama dinledikten sonra o bas kesmez oldu. Sözün özü bir subwoofer her müslümana lazım Detayları keşfettikçe paylaşırım.

Kardeşim benim,hayırlı uğurlu olsun tekrar,herşeyin en iyisine layık çok iyi bir insansın,hayatın boyunca herşey gönlünce olsun,iyi dinletiler...

Bu arada SRC ELektronik sahibi sevgili Sertaç kardeşim hakikaten hayatımda rastlamadığım bir satıcı,Allah O'nun da işlerini rast getirsin,kendisine burdan hayırlı işler diliyorum,herkese örnek bir esnaf ve harika bir insandır,bişey almasanız bile O'nla tanışmak bile büyük zevktir.

Hoşçakalınm,saygılar...

Bu abinin satış yaptığı yer neresi....yada sadece siteden satışmı yapıyo....anladığım kadarıyla çok çeşit kolonlar getirebilio....bende bi sub alıcamda aslında onla irtibata geçebilirim...

• Sağolun dostlar çok teşekkür ederim hepinize. Allah daha iyilerini size versin inşallah
  • EVET KESİNLİKLE SRC BAMBAŞKA. BENDE SUB I ONDAN ALMIŞTIM. çok değerli olduguna bende inanıyorum. BURADAN SELAMLAR. !!!!!

DEF AİLESİ OLARAK BÜYÜYORUZ. . . . . . . .

• src bencede bambaşka ... sahibiyle yarım saat bana 500-600 ytl aralığında sub aradık... gerçekten çok beyendim... Jamo - SUB-250 fikit kıldık siz ne dersiniz bu sub hakkında....yada bana önerebilceğiniz başka sub varmı... yada DEF markamı alsam....yorumlarınız için teekürler....
  • Arkadaşlar hepinize bu güzel sözlerinizden dolayı yürekten teşekkür ederiz.Bizide ağlattınız yani
  • herkese merhaba bu forum a yeni bakıyorum burda deftec kullanan daha cok bu deftec kulube nasıl üye oluyorsunuz benide ekleyin . pc den fazla anlamadığım için ismimi de yazamadım.inşallah öğrewnicem.foruma ilk üye olurken giriş diye yazıyordu ben konu başlığı sandım bende kayıt işlemi yazdım . öyle kaldı ama değiştiremedim.giriş yerine nik ismi diye yazsalar daha doğru olurdu bence .saygılar
  • şimdi tamam
  • .....
  • a aaaaaaa . ne demek src abi. Allah seni başımızdan eksik etmesin yaw.
    şaka bir yana hersey hakettiğini alır.

saygılar.
  • nihayet yeni isimle üye oldum amma zormuş
  • Devamı benden olsun :

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

DEFINITIVE CLUB

Daha devam edecek ...

Hoşçakalın,saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affan -- 1 Ekim 2007; 23:13:22 >

• quote:

Orjinalden alıntı: süper cüp

nihayet yeni isimle üye oldum amma zormuş

Bu arada Sevgili Ali Bey hoşgeldiniz foruma,imzanızdan tanıdım turkeyforumdan

Hoşçakalın,saygılar...
  • iyi günlerde kullanın
  • tşk ler saol bu arada def tec lerin kumaşlarını böyle acıp kapamayın icim cız ediyo ben benim def tec lerin kumaşlarına bile tutmadım hepsine yeni kumaştan kılıflar yaptırdım dinleyceğim hop un kılıflarını cıkartıp dinledikten sonra tekrar kapatıyorum hemde cocukların dikkatini cekmiyor.pazar günü sistemi komple söküp temizledim baya tozlanmış. bugün de deişik cihazlarla tekrar bağlıyım dedim ve denon pma-1500 ae ve denon tu 1500 ae radyo ve technıcs shg -90 eco ve bp-10 ları bağladım ses mükemmel geldi bana ara sıra değiş tirmek iyi oluyor birde orhan abi calıyordu sanki orkestra benim ev deydi şeytan diyor git bir cift daha bp-10 al diyor dört tane bp-10 da stro da fena olmaz yani yahu gine gaza geldim . kaşıntı başlıyo. herkese saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: süper cüp

tşk ler saol bu arada def tec lerin kumaşlarını böyle acıp kapamayın icim cız ediyo ben benim def tec lerin kumaşlarına bile tutmadım hepsine yeni kumaştan kılıflar yaptırdım dinleyceğim hop un kılıflarını cıkartıp dinledikten sonra tekrar kapatıyorum hemde cocukların dikkatini cekmiyor.pazar günü sistemi komple söküp temizledim baya tozlanmış. bugün de deişik cihazlarla tekrar bağlıyım dedim ve denon pma-1500 ae ve denon tu 1500 ae radyo ve technıcs shg -90 eco ve bp-10 ları bağladım ses mükemmel geldi bana ara sıra değiş tirmek iyi oluyor birde orhan abi calıyordu sanki orkestra benim ev deydi şeytan diyor git bir cift daha bp-10 al diyor dört tane bp-10 da stro da fena olmaz yani yahu gine gaza geldim . kaşıntı başlıyo. herkese saygılar.

üstad hoşgeldin clup şimdi tam oldu

• tşk naber nasılsın . inşallah bayramda buluşup uzun uzun muubbet ederiz.müsait olursan
  • birde caktır madan yeni deftec leri nasıl eve sokcam onu düşünüyorum .ufak olsalar anlaşılmazda kumandan gördümü beni evden kovcak.bayram da beş gün fena olmazdı yani
  • iyilik üstad inşallah bayramda ayle ziyyaretleri kısa sürer bizde bolbol görüşürüz

bp7002 nasil eve atacanıda pilanlarız
  • quote:

Orjinalden alıntı: eresgü

iyilik üstad inşallah bayramda ayle ziyyaretleri kısa sürer bizde bolbol görüşürüz

bp7002 nasil eve atacanıda pilanlarız

Kim kimi eve atıyor noluyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.