Şimdi Ara

Def jam İcon mu Fight for ny mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben def jam almayı düşünüyorum.. Fakat oyun motoru bana yavaş ve sıkıcı gelmişti.. story modunda oynayan varsa fight for ny kadar zevkli ve hızlı mı? adamın kafasını duvardan duvara vurmak, eline bişey geçirip kafasında parçalamak, tren yoluna atmak, bir yere çıkıp artistik hareketler yapıp kafasını ezmek gibi şeyler varmı.. blazin yapıp adama acı çektirmek varmı.. tamam cani değilim de bence fight for ny bu konuda çok güzel bir oyun sunmuştu bizlere... aynı sistem mi yoksa oyun motoru farklımı.. yardımcı olursanız sevinirim (Not: grafik yönünden ps3 le ps2 yi karşılaştırmayın bile.. ama hantalsa bişeye yaramaz kanaatindeyim)

• kesinlikle icon hocamçok kariyer modudunda çok güzel hikayesi ve online da kolay servera bağlanma ile dikkat çekiyor kesinlikle icon!
  • Peki ny'i oynadınmı? yani ben o oyunun grafikleri gelişmiş modu ise almak istiyorum.. ben 2 kişilik oynadım yarım saat kadar adamı duvara ittim ve geri sekti eskiden dayanırdı bizde hareket yapardık ayıp etmişler resmen durduk yere plak çevirip orayı burayı patlatmak yerine güzel bi oyun motoru konulabilirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erkokao

Peki ny'i oynadınmı? yani ben o oyunun grafikleri gelişmiş modu ise almak istiyorum.. ben 2 kişilik oynadım yarım saat kadar adamı duvara ittim ve geri sekti eskiden dayanırdı bizde hareket yapardık ayıp etmişler resmen durduk yere plak çevirip orayı burayı patlatmak yerine güzel bi oyun motoru konulabilirdi
    Evet ny oynadım hemde baya çok ama İcon ' la karşılaştıramazsın bile hocam
    1.Yapay zeka farkı var
    2.Söylememe gerek yok grafikler çok güzel her türlü nesne patlıyo yada yerinden oynuyo
    3.İcon süper hikayesi var
    4.Online 10 bin kişiye yakın oynanıyor
    5.Online da sıralama lisetesi var yendiğin yenildiğin kişilere göre sınırlanıyor
    6.Online birinci olan adam 2 kere yenilmiş 6458 kere yenmiş adam imkansız gibi birşey
    7.Tekme atarak kazanamıyosun adamlar çok iyi dövüşüyo hem online hem kariyer

Bu kadar hocam çok güzel olmuş bu DJ

• Tamam çok teşekkür ederim salı günü gidip pes 2008 le takaslamak farz oldu zaten pes oynamıyorum grafikler berbat.. bari arşiv olacak online oynanacak bi dövüş oyunum olsun fifa 2009 alırız artık
  • Aman kardeş,icondan uzak dur.Ny 10 tane icon eder.
  • KESİNLİKLE FIGHT4NY icon'a 10 basar KESİNLİKLE... Birazcık inceleme falan oku netten anlayacaksın zaten... icon rezalet :(
  • Ya neden böyle yaptılarki.. Ny çok güzeldi arkadaş.. öff def jam'e
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.