Şimdi Ara

Deezer hakkında merak edilen her şey! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
3
Favori
5.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bu deezer ücretsiz yaziyordu indirdim indirmez olaydim geri sildim telefonumdan bu arada

bana mail geldi

15 günlük deezer üyeliginiz resmen basladi diyor 15 gün sonra paramı kesilecek bilen biri bana yardımcı olsun lütfenn

• Benim bir sorunum var. Deezer'a üye oldum ve Premium üyelik açtım. 30 gün ücretsiz dedi ve kart bilgilerimi girdim. Benden 2.08 TL kesti ve ben de üyeliğimi iptal ettim. Tamamen iptal olması için 1 ay beklemem lazım. Şimdi şunu merak ediyorum. Üyeliğimi iptal ettikten sonra üyeliğin son gün tarihinden sonra kartımdan para kesilecek mi?
  • Lütfen cevap verin. Ben bu servisten pek memnum kalmadığım için üyeliğimi sonlandırdım. Önce premium üyeliği durdurdum ve sonra da hesabımı tamamen sildim. Premium üyeliği sonlandırtıktan sonra hesabı tamamen silince kart bilgilerim silinmiş midir? Bundan sonra kartımdan her ay para çeker mi?
  • Deezer tartışmasız en iyisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ITunes ve Tidal varken diğer servislerin hepsi gereksiz.
    mp3 müziğe 10 TL veren adamlar ciddiden hangi kafayı yaşıyor anlamak zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sparks1907 -- 23 Aralık 2015; 4:20:47 >
  • Tabletten nasıl kaldırırım yardım edin lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar gereksiz grup varken metallicadan ne istediniz? niye hiç bit ÅŸarkıları yok bu adamların?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify fanlari toplanmış birde spotifyun arsivi daha iyi diyorlar 35 milyon sarki var(spotify 30m) Yabanci Muzik icin Deezer cok daha iyi ayrica ses kaliteside daha iyi(ben demiyorun bircok yabanci forumda okudum)

Not:ikisinide kullandım gerek arayüz gerek kullanım kolaylığı açısından Deezer daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. 3D Waffle -- 3 Ocak 2016; 12:35:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı müzik sözkonusu ise deezer daha iyidir spotify e göre, ayrıca ses kalitesi açık ara öndedir. Tabi iyi bir kulaklıkla dinlenirse anlaşılır bu durum

• http://try.deezer.com/mixradio/

linkinden 3 aylık premium üyelik 1 dolar kampanyası yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammstein35

http://try.deezer.com/mixradio/

ALLAAH
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammstein35

http://try.deezer.com/mixradio/

1 dolar da değil 0.99 TL

Hemen kaptım 3 ay harbiden de.

Spotify da 3 ay 1 dolar yapmıştı (1 lira değildi deezer gibi) onu sömürdüm bitmesine tam 2 gün kala senin yazını gördüm hemen deezer'da yaptım 3 ay

• İlk deezer ı deneyip sonra spotify denemiştim. Spotify daha iyi gibi.

• Indirdigim müzikler nereye gidiyor allah için yardım edin

• Spotify ve Deezer arasinda kaldim. Ama sanirim Deezer alacagim. 3 ay 0.99 TL kampanyasi mevcut. Gerci ayni kampanya Spotify'da da var ama ses kalitesi benim icin cok onemli. Beats dr dre ile sanirim Deezer daha cok keyif verir.

• Spotify ses kalitesi de cok iyi. Simdi normal versiyonu uzerinden kiyasladim. Spotify sanki deezera gore daha iyi geldi bana. Birde ses kalitesi premium surum olmadigindan dolayi en iyi seviye de degil.

• deezer yükledim 500 e yakın şarkıyı çevrimiçi mod ta indirdim.ama dosyalar arasında indirlen şarkılar yok.nasıl bilgisayara aktarabilirim.nerede o şarkılarım

• deezer da mp3 leri indirdi.sonra bazıları yine silindi.galaxy s6 edge kullanıyorum.wi fi dan yine indirdim.ses kalitesi falan herşe iyi hoş ama ben listemdeki tüm mp3 leri telefonumda görmekhatta bilgisayarıma aktarmak istiyorum.lütfen bu konu hakkında bilgisi olan teemler yazsın.

• korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Deezer'ın radyoları derken neleri kastediyorsun? Mixler filan mı?

• okapi81 kullanıcısına yanıt
    İndirilenlere sadece uygulamadan ulaşılıyor. Dosyalar arasında gözükmez.
    Ayrıca 500 tane şarkı indirmek nedir helal olsun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.