Şimdi Ara

Deepholm delirten quest bug

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar deepholm de quest chain in ilk kısmını yapıp 1. fragment i aldım.Sonra bu earthen ve trogg savaşının oraya geldim bu chain in de en sonunda stonefather size arkasındaki kasayı açıp fragmenti almanızı söylüyor sorun şu ki kasanın içi boş dun gece denedim relog attım olmadı sabah yine baktım yine yoktu ayrıca orda millet birikmiş durumda kimse açamıyor quest chain de devam etmiyor bug olarak report ettim ama forumları araştırdım 2-3 ay önce de yaşayanlar olmuş düzeleceğinden şüpheliyim.Deepholmde suan quest açılmıyor 82 level oldugum için uldum a falan da gidemiyorum dungeon haftalık ödülü de doldu napıcam sasırdım ya bunu rapor edebilecegimiz baska bir yer varmıdır arkadaslar?

SS koyacaktım fakat dosya fazla büyükmüş questin ismi "The middle fragment". Death knight ımla hiç sorun olmadan yaptıgımı hatırlıyorum.

bu arada orda Kanunsuz diye ally dan türk bi arkadasa rastladım ve alt-tabdayken saldırmıs bana kendisi bunu okuyorsa tesekkürlerimi sunuyorum

• ticket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

ticket.

attığımı belirttim. forumlarda dolaştım 2-3 ay öncede aynı bug i yaşayanlar olmuş düzelmişe benzemiyor
  • eğer bug varsa ve acilen level kasmak istiyorsan dungeon yap. haftalık cap dolduysa ödül alamazsın ama xp alırsın. 83 olunca da ulduma gidersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: faaty

eğer bug varsa ve acilen level kasmak istiyorsan dungeon yap. haftalık cap dolduysa ödül alamazsın ama xp alırsın. 83 olunca da ulduma gidersin

muhtemelen oyle yapacağım ama üzüldüm ya deepholm questline i çok severdim ben 83ün ortasına getirirdi uldumda az bişey kasıp twilight highlands e geçerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hâmmer

quote:

Orijinalden alıntı: faaty

eğer bug varsa ve acilen level kasmak istiyorsan dungeon yap. haftalık cap dolduysa ödül alamazsın ama xp alırsın. 83 olunca da ulduma gidersin

muhtemelen oyle yapacağım ama üzüldüm ya deepholm questline i çok severdim ben 83ün ortasına getirirdi uldumda az bişey kasıp twilight highlands e geçerdim

üzülme 85 olunca yaparsın :) zaten therazane exalted olman gerekecek pve yapacaksan
  • En sevdiğim quest chainler Uldum'da ... Vay arkadaş Uldum questlerini sevmeyen varmış. Hele ki Harrison Jones (Çakma Indiana Jones) Quest chainleri mükkemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

En sevdiğim quest chainler Uldum'da ... Vay arkadaş Uldum questlerini sevmeyen varmış. Hele ki Harrison Jones (Çakma Indiana Jones) Quest chainleri mükkemmel.

Aynen. Catalcysm'im en sevdiğim yanıydı Uldum.
  • keşke 80-85 arası sırf uldumda kasabilsek.o kadar diyorum anlayın yani
  • o anlamda demedim arkadaslar hızlı kasma bakımından uldum u da seviyorum onceki karakterimi kasarken butun gorevleri takip ederek yapmıştım yani bu seferkinde hemen twilight highlands e gecicek sekilde oynamaya calısıyorum
  • uldumdaki questler deepholme questlerine göre neredeyse %50 fazla exp veriyordu yanlış hatırlamıyorsan. 83 olduğunda uldum a geçersen, twilight highlands e daha çabuk gidersin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hâmmer

arkadaşlar deepholm de quest chain in ilk kısmını yapıp 1. fragment i aldım.Sonra bu earthen ve trogg savaşının oraya geldim bu chain in de en sonunda stonefather size arkasındaki kasayı açıp fragmenti almanızı söylüyor sorun şu ki kasanın içi boş dun gece denedim relog attım olmadı sabah yine baktım yine yoktu ayrıca orda millet birikmiş durumda kimse açamıyor quest chain de devam etmiyor bug olarak report ettim ama forumları araştırdım 2-3 ay önce de yaşayanlar olmuş düzeleceğinden şüpheliyim.Deepholmde suan quest açılmıyor 82 level oldugum için uldum a falan da gidemiyorum dungeon haftalık ödülü de doldu napıcam sasırdım ya bunu rapor edebilecegimiz baska bir yer varmıdır arkadaslar?

SS koyacaktım fakat dosya fazla büyükmüş questin ismi "The middle fragment". Death knight ımla hiç sorun olmadan yaptıgımı hatırlıyorum.

bu arada orda Kanunsuz diye ally dan türk bi arkadasa rastladım ve alt-tabdayken saldırmıs bana kendisi bunu okuyorsa tesekkürlerimi sunuyorum

Wildhammer horde da mı oynuyorsun ordaysan kanunsuz benim arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

keşke 80-85 arası sırf uldumda kasabilsek.o kadar diyorum anlayın yani

Orda bi tane orbla yuvarlanmalı ezmeli bişi vardı, aklım gitmişti ya, ne kadar eğlenceliydi öyle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.