Şimdi Ara

Deathend

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fallout sevenlerin ilgisini çekebilcek bir browser oynuyla karşılaştım geçen, paylaşayım dedim.

oyun linki bu :www.deathend.com
    ha derseniz kayıt olurken sana yardımım dokunsun
    burdanda kayıt olabilirsiniz :http://www.deathend.com/signups/add?refid=11264

buda oyun için hazırladığım bir tutorialhttp://paranoyaknota.blogspot.com/2009/07/deathend.html

bu arada oyunun bu international versionu daha yeni açıldı. En yüksek seviyede ki adam level 12.

İsterdim ki söylemek "oynamazsanız çok şey kaçırırsınız" diye. Ama oynamazsanızda birşey kaçırmıyorsunuz diğer browser oyunları gibi buda sıradan bir browser oynu. Tek farkı achievementları olması ve fallout tadında olması. Birde yeni olması

• bakalım.
  • Umarım beğenirsiniz :) Ben şuan seviye 6 oldum hızlıcana ilerliyorum. Oyun türkler yavaş yavaş çoğalıyor.
  • arkadaşlar görev yapiyorum 14dklık arabayla gidiyor, ama süreki browserda onun açıkmı olması gerekiyor? kapayınca loss time yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

arkadaşlar görev yapiyorum 14dklık arabayla gidiyor, ama süreki browserda onun açıkmı olması gerekiyor? kapayınca loss time yazıyor

Onunla alakası yok. Açık olmasa da olur. Yollarda engeller çıkıyor onlar zaman kaybettiriyor.

Bu arada oyunda aşırı derecede Artyria havası sezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_trainer

quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

arkadaşlar görev yapiyorum 14dklık arabayla gidiyor, ama süreki browserda onun açıkmı olması gerekiyor? kapayınca loss time yazıyor

Onunla alakası yok. Açık olmasa da olur. Yollarda engeller çıkıyor onlar zaman kaybettiriyor.

Bu arada oyunda aşırı derecede Artyria havası sezdim

evet engellerden dolayıymış saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 30 Temmuz 2009; 14:52:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.