Şimdi Ara

Dead Trigger 2, nihayet yayınlandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
5.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad'im çalınmayaydı onda oynardım. iPad kullandıktan sonra iphoneda oyun vs. Hiçbir şey yapamıyorum. Küçücük geliyor herşey. çalanın elleri kırılsın inşallah. Vicdan azabı gibi koydu. BF4 de de commander mode çıkardılar çalındıktan sonra. Allah belalarını versin bu adi hırszların...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

iPad'im çalınmayaydı onda oynardım. iPad kullandıktan sonra iphoneda oyun vs. Hiçbir şey yapamıyorum. Küçücük geliyor herşey. çalanın elleri kırılsın inşallah. Vicdan azabı gibi koydu. BF4 de de commander mode çıkardılar çalındıktan sonra. Allah belalarını versin bu adi hırszların...

Benim de iPhone çalındı 4 gün önce ipad aldım, seninkinin zitti
    Dead Trigger 2, nihayet yayınlandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Meşhur test oyunu :)

• quote:

iPadim çalınmayaydı onda oynardım. iPad kullandıktan sonra iphoneda oyun vs. Hiçbir şey yapamıyorum. Küçücük geliyor herşey. çalanın elleri kırılsın inşallah. Vicdan azabı gibi koydu. BF4 de de commander mode çıkardılar çalındıktan sonra. Allah belalarını versin bu adi hırszların...

Geçmiş olsun tesla üzüldüm dostum :( Yeni nesil ipad ler yolda onlardan almak lazım iphone la olmuyor cidden ...

• Oyun süper fena grafikler baya hoşuma gitti iphone 4s de sıfır kasma ile oynuyorum ios 7 kullanan varsa muhakkak denemeli

• LG Optimus G'ye yükledim, sorunsuz oynanıyor.

Oyunda ateş etmeyi otomatik yapmışlar, crosshair'ı düşmanların üzerine getirince otomatik ateş ediyor. İlk başta garipsedim ama ilk oyuna göre oynanışı daha akıcı hale getirmiş. Ama ayarlardan isterseniz tekrar manuel yapabiliyorsunuz.

Grafikler zaten üst seviyede. Ben beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 24 Ekim 2013; 10:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: relaxmovie

bir oyun için 6.1.4 ten vazgeçemem :)

• Şimdi bu google play'de komple beleş mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

Şimdi bu google play'de komple beleş mi?

Genel olarak evet ancak olur da özel silahlar ya da ekipmanlar almak istersen bir yerden sonra ücret ödemen gerekecektir ama yine de şart değil.
  • Tegra 3 cidden inanılmaz iyi çalıştiriyor.
    <3 nvidia

• quote:

iPad'im çalınmayaydı onda oynardım. iPad kullandıktan sonra iphoneda oyun vs. Hiçbir şey yapamıyorum. Küçücük geliyor herşey. çalanın elleri kırılsın inşallah. Vicdan azabı gibi koydu. BF4 de de commander mode çıkardılar çalındıktan sonra. Allah belalarını versin bu adi hırszların...

Gerçekten çok üzüldüm geçmiş olsun.

Oyuna gelince mutlaka denenmeli. İlk oyunu katlamış.
  • Güzel, beğendim

• Eyvallah.

@MALTHAEL

@***Respect***
  • Grafikler Call of Duty den güzel.
  • IOS 7 istiyor oyun, JailBreak'ten vazgeçemem.

• DENEYELİM BAKALIM

• Temmuzda cikicakti sozde

• High da note 2 öldü :(

• quote:

Kocaman cihazı nasıl kaptırdınız?
  • Lg g2 ye yükledim baya oynadım süper olmuş grafikler Ps5 ayarında :))

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.