Şimdi Ara

Dead Space II™ (ÇIKTI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.043
Cevap
0
Favori
78.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SUPER ,bu oyun adamı oturdugu yerde PARANOYAK yapar :) ,ses efekleri çok ii

Dead Space II™ (ÇIKTI)

(“Kurban bayramın mübarek olsun Isaac ağbi…”)
  • Biz de bu bayram 4 aile Necromorphs'a girdig , hem çok et çıkiy hem ucuza geliy..
    Üstelik ripper kullanan mezrada keseceğz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eru ilúvatar -- 26 Kasım 2009; 2:24:31 >
  • videoyu şimdi tekrar izlerken bişi dikkatimi çekti arkadaşlar suit in rengi beyaz bunun bi ayarı varmı yoksa mod falanmı
    bilgisi olan varmı???
  • Beyaz MILITARY suit ,oyunu bitirdikten sonra aynı save ile oyuna başlarsan SHOPda suit 6 olarak geçiyor
  • Bir nefeste bitirdim bu oyunu valla 2. nefesimi tuttum bekliyorum

Kamera açısı kesinlikle değişmemeli fakat solaklar için bir açı ayarlanmalı gerçekten... Herşeyi ile sağlam bir oyundu... Araya bir aimasyon film koysalar da ağzımız iyice sulansa, 1. oyunun öncesini konu alan oyun gerçekten süperdi.

Bu arada Pandorum filmini izleyen var mı? İki yapım arasında çok benzerlikler var... Tam oyunluk film, konsept direk aktarılabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordareon -- 26 Kasım 2009; 4:14:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KiLLeD By l HuNTeR

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

baştan sona hertafaından yenilik akan bir oyundu benim gibi türün gediklileri için ise biçilmiş kaftan dı gerçekten yaratıkların tasarımları , ölüm şekilleri vs. çok gerçekçi dizayn edilmişti hatta isacc ın ölümleri bile baya interaktifti

Karakter Isaac çok farklı şekillerde ölüyordu.Oyunu bitirmiş olanlar aşağıda ki videoyu izlesin.

Dead Space Death Montage

evet o videoları ben arşivlemiştim , hatta birinide kısa clip şeklinde youtube a atmıştım baya izleniyor halen

• quote:

Orijinalden alıntı: KiLLeD By l HuNTeR

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

baştan sona hertafaından yenilik akan bir oyundu benim gibi türün gediklileri için ise biçilmiş kaftan dı gerçekten yaratıkların tasarımları , ölüm şekilleri vs. çok gerçekçi dizayn edilmişti hatta isacc ın ölümleri bile baya interaktifti

Karakter Isaac çok farklı şekillerde ölüyordu.Oyunu bitirmiş olanlar aşağıda ki videoyu izlesin.

Dead Space Death Montage

Oyunu oynayasım geldi tekrardan... En zorda şu suit i de bir deniyim... Çok şekilmiş

• allah diyorum gelsin tabi yav isak kardeşin yeri ayrı keşke bu sene gelseydi ilk oyun muhteşem ötesiydi bazen diyorum ulan yeniden açayım oynıyayım ama kim kasacak yeniden suit upgrade falan bir ton gerilim korku 2.sini bekliycez
  • ilk oyunda deli gibi korkmuştum gecenin bir yarısında ışıklar sönük sadece monitör ışığı dikkatlice oyunu oynuyorum ve bir yerden bir yaratık çıkıyor ve klavye mouse sandalye felan ne var ne yok atıp kaçıyorum pc başından... :D o derece korktum oynarken.. yine korkarız umarım
  •  Dead Space II™ (ÇIKTI)

Xbox360 world magazine' den
  • Şuan 11. bölümdeyim inanılmaz heyecanlı gidiyo oyun, ikincisini de merakla bekliyorum. Özellikle Upgrade sistemi çok başarılı oyunda..
  • 2011 e anca oynarız gibi geliyo bana, dead space hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan birisiydi, gerçekten çok özenerek yapılmış, ses efektleri grafikler atmosfer, tüğlerimin diken diken olduğu dakikalar yaşattı bana, hala kurulu durur makinede....
  • Twitter' dan
     Dead Space II™ (ÇIKTI)

Meâli:''the nightmare is over but it will not end!''

http://twitpic.com/s61qb
  • Gerçekten oynadığım en iyi oyunlardan birisiydi. özellikle sesler ve mekanlar harikaydı. upgrade i unutmamak lazım. çok başarılı bir şekilde yapılmış. bazı oyunlardaki gibi sırf upgrade olsun diye konulmamış. umarım 2. oyunda daha da geliştirirler ve hikayeye kaldığımız yerden devam ederiz. (geliştirmeseler de olur) devamını beklediğim nadir oyunlardan birisi.
  • İlk oyun her yönden çok başarılıydı,aynı başarıyı 2. oyunda da devam ettirebilirlerse çok güzel olur...
  • 2. oyun FPS olarak gelecek deniyordu. Ama gene TPS olarak gelecekse, umarım Mass Effect rahatlığında kontrol ve kamera açısı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kov3nanT

2. oyun FPS olarak gelecek deniyordu. Ama gene TPS olarak gelecekse, umarım Mass Effect rahatlığında kontrol ve kamera açısı olur.

Tps olarak gelcek, çok büyük ihtimal de gene aynı kamera açısı olcak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

quote:

Orijinalden alıntı: Kov3nanT

2. oyun FPS olarak gelecek deniyordu. Ama gene TPS olarak gelecekse, umarım Mass Effect rahatlığında kontrol ve kamera açısı olur.

Tps olarak gelcek, çok büyük ihtimal de gene aynı kamera açısı olcak...

Zaten öyle olmalı.Ne TPS den FPS e geçsin,ne de kamera açısını değiştirsinler
  • İlk oyuna bir şans vermek için, oyunu bir daha indirdim. Vsync kapatınca mouse lag sorunu düzeldi. Fakat ekran dalgalanması oluştu. Catalyst`tan vsync on yaptım. Gene kurtarmadı. Biraz araştırdım. Ati Tray Tools ile force on yaptım ve 60hz`e sabitledim. Mouse lag ve ekran dalgalanması kalmadı. Şimdi 3. chapter`dayım. İnşallah 2. oyunda böyle maymunluklar yapmamıza gerek kalmaz
  • Dead Space 2 PC, PS3 ve X360 için resmen duyuruldu.
    http://worthplaying.com/article/2009/12/7/news/70753/
    http://www.shacknews.com/onearticle.x/61500

Sistemim yetmediği için ben daha ilkini oynayamadım, şimdi ikincisi geliyor. Bir gün yeni ekran kartı alınca oynayacağım ama.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.