Şimdi Ara

Dead Rising 2 İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
16.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu kadar olumsuz yoruma göre iyiki almamışım az kalsın alıyordum c.tesi akşamı allahtan yoktu adamda demekki bişey kaçırmamışım
  • inceleme için sağol... oyun hiç hoşuma gitmedi..
  • 20 dk önce denedim. Vasat altı bir oyun :S
  • Gercekten eglenceli oyun. magazalarda gezip esyalari kurcalamak kullanmak cok hos. zombileri cesitli silahlarla oldurmeyi hic soylemiyorum zaten ama en buyuk sorun durmadan ara gecislerde uzun suren yukleme sayfasi.
  • save sorunu var nasıl hallederim ?
  • entressan bi oyun ,ne guzel ne kotu ..
  • Oyunda Tek Özellik Fazla Derecede Silah Olması Başka Hiçbir Artısı Yok Grafikleri Vasatın birazcık Üstüne Çıkabilmiş Ayrıca Xbox 360 da Fps Düşmesi oluyor Oyun Vasatın Altında
  • oyun bence oldukca guzel fakat frame rate dusmesı cok fazla buda ınsanı oyundan sogutuyor bazen.
  • grafikler çok vasat 2010 da bu grafikle oyun çıkabiliyor ya şaşırıp kalıyorum
  • yapabilcek şeyler çok fazla herşeyi kullanabiliyorsun parçalayabiliyorsun güzel oyun grafik vasat ama idare eder
  • Oyun tanıtımını tv de izlemiştim ama güzele benzemiyor
  • Oyunu oynuyorum. Güzel yapmışlar. Grafikler de fena değil. Zaman kavramı ve boss ları öldürmek tam bir işkence oluyor.
  • oyun güzelde.oyunu fullde rahat oynuyorum saten sisteminde fullde rahat oynatması gerekir ama zombi dolu bi mekana geldiğimde 5-10 saniye kasıyo sonra düzeliyor oyunmu sorunlu acaba??
  • Graffikler kötü demiş herkes nasıl 9 puan aldı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.