Şimdi Ara

Dead Nation: Apocalypse Edition [PS4] ÇIKTI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
2
Favori
5.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps3 te bedava almıştık zamanında ama şu an videodaki hali baya değişmiş güzel alternatif olur
  • Gelmesine sevindim çünkü oynaması çok keyifli bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Yeni nesilde bana göre plus oyunları vasat geçiyor. Her ne kadar yeni nesile oyun sayısı az olsada bence plus'ın verdiği ücretsiz oyunun kalitesi bu kadar düşük olmamalı. Zaten bir adet oyun veriliyor ps4 e bari adam akıllı bir oyun verilsin. Bunu Dead Nation için söylemiyorum. Geçtiğimiz aylarda ücretsiz verilen oyunların birini bile indirdiğim halde oynamadım. Acaba bu durum bir tek bende mi onuda merak ediyorum. Dead Nation yine diğer oyunlara nazaran bir tık ileride diyebilirim. Hiç olmazsa ps3 de satın almayı düşündüğüm ama alamadığım ,oynamadığım bir oyun Dead Nation. Bu yüzden sevinçliyim.

Suan konsol harici para kazandiklari oyunlar fifa , nba , killzone vs. gibi oyunlar daha konsol bi kac aylikken boyle oyumlari beklemek cok mantiksiz, oyunlar bollastiginda ancak bumlar gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buna da şükür minecraft vermediler neyse ki
  • Oyunda twitch üzerinden stream yaparken sizi izleyenler karşınıza isimli zombiler olarak çıkacaklarmış
  • 1080p ekran görüntüleri.

Dead Nation: Apocalypse Edition [PS4] ÇIKTI Dead Nation: Apocalypse Edition [PS4] ÇIKTI Dead Nation: Apocalypse Edition [PS4] ÇIKTI

• İnsanlara PS4 aldıracak bir oyun olmuş. Bunun kadar olmasa da bize de Tomb Raider geliyordu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

İnsanlara PS4 aldıracak bir oyun olmuş. Bunun kadar olmasa da bize de Tomb Raider geliyordu sanırım.

Ben ileride Tomb Raider'ın PS4 versiyonun da Plus ile geleceğini düşünüyorum ki gelsin yani. PS3'te yarım bırakmıştım The Last of Us çıkınca.
  • Oyun hala psn store da gozukmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: raizel

Oyun hala psn store da gozukmuyor

Tahminen 5 Mart deniyor.

• Süper haftasonu oynarız artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

quote:

Orijinalden alıntı: raizel

Oyun hala psn store da gozukmuyor

Tahminen 5 Mart deniyor.

5 Mart mı çok geç yaa off
  • Dünyayı zombilerden temizlemeye hazır mıyız?..

Dead Nation: Apocalypse Edition [PS4] ÇIKTI
  • Hala ilgimi çeken plus oyunları gelmedi.
  • verdikleri oyuna bak ya
  • Yıl sonuna kadar indie ya da tabletimsi oyunlar gelmeye devam eder Plus için. Sene sonunda Ps4 AAA titlelar bollaşınca Tomb Raider, Mgs Ground Zeroes, Thief, Nfs Rivals gibi yapımlar anca düşer Plus'a.
  • Ps3 te plus zorunlu değildi Online için; ps4 te ise zorunlu; bu yüzden plus a iyi oyun geleceğini sanmam... Zaten almak zorunda Online oynayanlar... Single oyuncu eskisi kadar kalmadı ki sadece bedava oyun için plus alsın...

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    usta ben 14 günlük deneme sürümü ile psn plusa üye oldum sounds shape oyunu vardı onu indirdim bu oyun yok gözükmüyor bende ne yapabilirim.
  • PS3'te " Welcome Back " promosyonundan faydalanarak indirmis,oynamaya basladiktan 5 dk sonra filan da kapatip silmistim.PS4 icin suslemisler biraz oyunu.Bir sans daha verecegim sanirim.Zaten su kitlikta oyun seciciligi yapma gibi bir sansimiz yok.Ne koyarlarsa onumuze yiyecegiz artik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus süresi bitmiştir. Parayı ödersen oynamaya devam edebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.