Şimdi Ara

Dead Island: Riptide [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
3
Favori
5.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk oyunu ve 3 DLC sini yükleyip oynadıysanız bu oyuna hiç gerek yok..

Zamanınız bolsa, oynayacak oyununuz kalmadıysa gidin alın. Onun dışında hiç elleşmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuusrodah -- 28 Nisan 2013; 19:13:07 >
  • oynayanlar nasıl oyun ? değermi yani ?

ilk oyunu biraz oynamış ama sarmamıştı.

sitelerin verdiği puanlarda iyi gözükmüyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

oynayanlar nasıl oyun ? değermi yani ?

İlk oyunu bire bir aynısı artısı yok eksisi var. Walking dead game gibi olmuş oyna geç ama co op arkadaşın varsa birazdaha zevkli olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

quote:

İlk oyunu bire bir aynısı artısı yok eksisi var. Walking dead game gibi olmuş oyna geç ama co op arkadaşın varsa birazdaha zevkli olabilir.

ozaman
    />

• Anlasildi zaten konuya yorum gelmemesinden belliydi ilk oyunu sevmistim ama yine ayni seylerse bulasmim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ozaman
    />

aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk oyunu seven arkadaşlar zaten benim gibi atmosferine hayran kalmıştır kesin o kişiler mutlaka oynasın derim oyunu bende en kısa zamanda başlayacağım.
  • Arkadaşlar bu oyunu sadece ben mi sevmedim :/ İlk oyun çok güzeldi fakat 2.oyun zor ve sıkıcı geldi bana ?!
  • Ya bugün oyunu oynarken yaklaşık 2 saat falan olmuştu sanırım oyun bir yerde inanılmaz ağırlaştı ve ekranın bi bölümü yeşile döndü. Alet jasper ama insan acaba mı diyor? Donma olmadı ama dashboarddan bile zor çıkabildim.oyundan çıkınca düzeldi her şey. Biri bana bunun grafik hatası olduğunu söylesin.

• Arkadaşlar bu oyundan pek bir şey beklemeyin. ilk Dead island neyse buda o DLC olarak çıkartsalar daha iyi olurdu.

Ha ben 2-3 arkadaşımla alırım co-op oynarım diyorsanız alın oynayın eğlendirecektir sizi, Zaten oyunun tek şeyi o Co-Op'u eğlenceli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

Arkadaşlar bu oyunu sadece ben mi sevmedim :/ İlk oyun çok güzeldi fakat 2.oyun zor ve sıkıcı geldi bana ?!

Dogru tespit, gamespot oyun sıkıcı oldugu icin 4 puan vermiş.

• Bir oturuşta chapter 5'e geçtim bence oyunun en büyük eksisi zombiler size vurunca çok fazla canınız gidiyor ve öldükten sonra çok paranız gidiyor akılları sıra zor yapmaya çalışmışlar oyunu bunun haricinde muhteşem atmosferi aynen korumuş.
  • Yok mu beyler oynayan, gayet eğleceli olmuş oyun yine. Ben 50 Lvl. Sam B. karakterimi import ettim dakika bir gol bir ilk kestiğim zombide zbam diye cheevo açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Yok mu beyler oynayan, gayet eğleceli olmuş oyun yine. Ben 50 Lvl. Sam B. karakterimi import ettim dakika bir gol bir ilk kestiğim zombide zbam diye cheevo açıldı.

Ben çoktan bitirdim hacı sadece ana görevleri yaptım ve bıraktım toplam da 480G açıldı bu oyunun en moktan yani ana senaryoyu bitirdiğin zaman kalan görevlere devam edememen görevler sıfırlanıyor ilk oyunda böyleydi 2. defa coop oynarız kesin Burak askerden gelsinde:)
  • quote:

quote:

quote:

ozaman
    />

Ulan geberdim gülmekten, bu ne ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Yok mu beyler oynayan, gayet eğleceli olmuş oyun yine. Ben 50 Lvl. Sam B. karakterimi import ettim dakika bir gol bir ilk kestiğim zombide zbam diye cheevo açıldı.

Ben çoktan bitirdim hacı sadece ana görevleri yaptım ve bıraktım toplam da 480G açıldı bu oyunun en moktan yani ana senaryoyu bitirdiğin zaman kalan görevlere devam edememen görevler sıfırlanıyor ilk oyunda böyleydi 2. defa coop oynarız kesin Burak askerden gelsinde:)

Hızlısın yine hacı. Burak ne zaman dönüyor askerden, dörtlü comboyu yapıştıralım.

• Sanırım 23 Mayıs'ta geliyor xbox lansmanını izleyemeyecek garibim.
  • Ne atlet ne don atarsa 10 ulen !
  • Bu oyununda suyunu çıkardım, sırada Metro ve Crysis 3 var.
  • quote:

Bu oyununda suyunu çıkardım, sırada Metro ve Crysis 3 var.

Metro ve Crysis 3, Bu nesildeki en iyi Grafikli iki FPS oyunu. teknolojinin dibine vurmuş ikiside.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 18 Mayıs 2013; 17:55:29 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.