Şimdi Ara

DAYZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Dayz almayı düşünüyorum fakat 60tl fiyatı var. Sizce satın almalımıyım yoksa indirime girmesini bekliyeyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Minestor

Arkadaşlar Dayz almayı düşünüyorum fakat 60tl fiyatı var. Sizce satın almalımıyım yoksa indirime girmesini bekliyeyim ?

Tek başına takılcaksan kesinlikle alma.
  • Peki 3 4 kişi girsek?
  • quote:

Peki 3 4 kişi girsek?

Arkadaşlarınla zevkli olabilir ama oyunun bugları tek başınayken inanılmaz sinir bozucu hale gelebiliyor.
  • peki tek kişilik ne önerirsin cs go alabilirim sence almalımıyım?
  • quote:

peki tek kişilik ne önerirsin cs go alabilirim sence almalımıyım?

CS GO tek başına oynayacaksan daha iyi olur.Çünkü Dayz'deki gibi gruplaşma önemli değil ve yine Dayz'deki gibi 2 saat oradan oraya koşturup yiyecek silah aramıyorsun.Fiyatıda çok ucuz ben zamanında 8 TL'yemi ne almıştım CS GO'yu.
  • Şuan 15 ve aldım çokta memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayz almanı önerirdim bir ara steamde yaz indirimi vardı sanırsam. Ama o da iyi olmuş senin için sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjToRnAd0

Dayz almanı önerirdim bir ara steamde yaz indirimi vardı sanırsam. Ama o da iyi olmuş senin için sevindim

Dayz için indirimden bahsediyorsan %10 veya %15 ti pek fazla etkilemedi ama CS GO çok pahalıya almış arkadaş :)
  • DjToRnAd0 kullanıcısına yanıt
    teşekürler elemi biraz nakit geçerse yada tekrar indirime girerse direk dayz alıcam
  • bencede dayz tek başına çok sıkıcı olur bende almayı düşünmüştüm ama oynayacak arkadaş yok çeteler her tarafta geziyor ölme ihtimalin yüksek
  • blazinb B kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum o yüzden cs go devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: blazinb

bencede dayz tek başına çok sıkıcı olur bende almayı düşünmüştüm ama oynayacak arkadaş yok çeteler her tarafta geziyor ölme ihtimalin yüksek

Önemli olan o değil aslında sonuçta 4 kişi dolaşsalarda senin hepsini öldürme şansın var fps tps oyun çünkü.Ama gel gelelim adamlar bir evde pusu kurmuşsa her biri farklı yerden duvar buguyla bakıyorsa işin zor :D
  • Katılıyorum. Birkaç gameplaydede gördüm tek zor oluyo bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.