Şimdi Ara

Daylight ingilizce öğrenme seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İngilizce ögrenmek için bu set nasıl arkadaşlar 70 dersten oluşuyor.Temel ingilizce için ideal bir eğitim setimidir .Bu set ile bir şey yapabilirmiyim yoksa zaman kaybımı

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet600

ELEMENTRY ( BAŞLANGIÇ SEVİYESİ )

İngilizce ögrenmek için bu set nasıl arkadaşlar 70 dersten oluşuyor.Temel ingilizce için ideal bir eğitim setimidir .Bu set ile bir şey yapabilirmiyim yoksa zaman kaybımı

Ben yaklaşık 3 yıl önce aldım kesinlikle zaman kaybı degil hata bana göre ingilizceyi en iyi o set anlatiyor cünkü mantklı şekilde anlatıyor .ben dershanede dil bölümündeydim dershanenin verdigi dilfem dergiler hosuma gitmedi üniye daylight nin setinden calisiyorum grammeri ondan halledicem kelime ezberide kitap okuyup test cözerek.ben kesinlikle tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e7nes.

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet600

ELEMENTRY ( BAŞLANGIÇ SEVİYESİ )

Ben yaklaşık 3 yıl önce aldım kesinlikle zaman kaybı degil hata bana göre ingilizceyi en iyi o set anlatiyor cünkü mantklı şekilde anlatıyor .ben dershanede dil bölümündeydim dershanenin verdigi dilfem dergiler hosuma gitmedi üniye daylight nin setinden calisiyorum grammeri ondan halledicem kelime ezberide kitap okuyup test cözerek.ben kesinlikle tavsiye ederim

Cevap için teşekkür ederim

• arkadaslar hangi setten bahsediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

arkadaslar hangi setten bahsediyorsunuz

Daylight ingilizce öğrenme seti

• ingilizce konuşmak istiyorsan daylight'an uzak dur derim çünkü gramer öğrenirsin herşeyi bilirsin ama ingilizce konuşamassın!!
    yok ama sınavlara hazırlanacam filan diyorsan o tarafı için birşey diyemem
    eğer o setten çalışırsan ingilizce telaffuzlar çok kötü vede sende bozuk bir şekilde ingilizceyi öğrenmiş olursun
    ama gramer öğrenmek istiyorsan olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.