Şimdi Ara

Davlumbazı Bacasız Kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar baca çıkışı olmadığı için davlumbazı karbon filtre ile kullanıyorum ama ikinci üçüncü seviye güçte çalıştırınca baca çıkışından çıkan hava tavana veya montajlı bulunduğu kısmın üst tarafındaki dolap tavanına çarparak ocağın üstüne geri dönüyor ve kimi zaman ocak sönüyor. Bu baca çıkışını kapatmak mı gerekiyor? Kapatırsak sorun olur mu? Nasıl kapatmalıyım? Çok ciddi üfürüyor. Kullanamıyoruz.

• Marka neydi hocam ?

• Beko hocam. Şu cam olanlardan. Yani sanırım bunu karbon filtreyle kullanırken bir yerlerini kapatmalıyız gibi. Bütün havayı tavana doğru üfürüyor.

• befo B kullanıcısına yanıt

Ben yeni Bosch aldım karbon filtre takıldı. Sorunsuz kullanıyorum. Acaba senin karbon filtrelerdemi bir sorun var.

• Siz filtreyi taktıktan sonra bir yeri kapattınız mı? Üstteki baca kısmından sizde de üfürme oluyor mu? Bir de filtre takılmadan ve takıldıktan sonra fark var mı acaba?

• Çok uygun bir davlumbaz ihtiyacımız oldu, müteahhit takmadığı için 500-600 civarları tavsiye var mı?

• Çok da anlamam ama bence şu ikinci el satış yapılan uygulamalara bakabilirsiniz. Hem sıfır ürün de bulunabiliyor oralarda.

Hiç bir yeri kapatmadım, üstten üfürme gibi bir şikayetim yok şuan için sorunsuz. Sıfır aldım kurulumu yetkili servis yaptı dolaysısıyla filtre takılmadan deneme yapma durumu olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 8 Eylül 2022; 11:28:31 >
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum bilgi için

Rica ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.