Şimdi Ara

Darksiders War vs Death

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Darksiders War vs Death

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto Rendan -- 21 Mayıs 2012; 22:17:50 >

• Ya ben bunu gördüm ama fotoşop falan sandım ama olmadığını anladım sonra çizgi romanında da karşılaşıyolardı ama War un kötü tarafıyla karşılaşıyodu
  • Resmi facebook sayfasından aldım ben bunu... Gerçektir büyük bir ihtimal.
  • Gerçek büyük ihtimalle aynı resime yakın bişey çizgi romanda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor_11

Ya ben bunu gördüm ama fotoşop falan sandım ama olmadığını anladım sonra çizgi romanında da karşılaşıyolardı ama War un kötü tarafıyla karşılaşıyodu

birader bu çizgi romanı nasıl elde edebiliriz bir söylesene
  • quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

quote:

Ya ben bunu gördüm ama fotoşop falan sandım ama olmadığını anladım sonra çizgi romanında da karşılaşıyolardı ama War un kötü tarafıyla karşılaşıyodu

Bana 3 sayısı yurt dışından gelmişti ingilizceydi fazla bişey anlamadım resimlere baktım genelde ama Türkiyede yok diye biliyorum. Bi ara internete koyucaklar diye duymuştum ama istersen araştır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

quote:

Bana 3 sayısı yurt dışından gelmişti ingilizceydi fazla bişey anlamadım resimlere baktım genelde ama Türkiyede yok diye biliyorum. Bi ara internete koyucaklar diye duymuştum ama istersen araştır

eyvallah bir bakarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.