Şimdi Ara

Dark record mania 2 yandan takılan 3,5 diski görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dark record mania 2 medya oynatıcısına sahibim. Şöyle bir sorunum var: Bu medya oynatıcısına yan tarafından 3,5" hdd takılabiliyor. Sitesinden son versiyonu yükledikten sonra (ver 2.51) yandan takılan diski görmemeye başladı. akorteke mail attım fakat dönen olmad. Konu ile ilgili yardımcı olabilecek varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: YSNperformans

Merhaba,

Dark record mania 2 medya oynatıcısına sahibim. Şöyle bir sorunum var: Bu medya oynatıcısına yan tarafından 3,5" hdd takılabiliyor. Sitesinden son versiyonu yükledikten sonra (ver 2.51) yandan takılan diski görmemeye başladı. akorteke mail attım fakat dönen olmad. Konu ile ilgili yardımcı olabilecek varmı acaba?

arkadaşım bende dark record mania 2 sahibiyim aynı problem bende de oldu. sonra kendi kendine düzeldi. sanırım sorun hd nin cihaz içindeki sokete olması gerektiği gibi bağlanmamasından kaynaklanıyor. çeşitli denemeler sonrasında düzeldi. sana bişey sormak istiyorum; sende görüntü ekrana tam oturuyormu? Bende ekranın sağından,solundan,üzerinden ve aşağısından boşluklar kalıyor. yani usb den tv ye taktığımki gibi ekrana dolu dolu oturmuyor görüntü sende de bu problem varmı?

• Benim de başıma geldi. Bir önceki versiyona dönersen (web sayfasında mevcut) düzeliyor.

Akortek driver desteği rezalet. Yeni driver ile bir şeyleri düzeltiyoruz derken başka şeyleri bozuyorlar.
  • merhaba bende media mania 2 var bugün dark 150 mbps cihazla uyumlu wifi aldım ama takıyorum ne ışık yanıyo nede wifi plug in diye birşey çıkıyo bilgisayarda nete sorunsuz giriyo acaba bunun kullanmak için bir yolu varmıdır yardım ederseniz sevinirim teşekkürler
  • bende de ayni sorun oldu.Ben hdd yuvasindaki yaylari soktum.bu sayede hdd nin soketinin rayli kapagi oturturken yerinden cikmasini onledim.Sonuc olumlu.Ancak yine de zaman zaman acma kapama dugmesine bastigimda fan calismaya baslamasina ragmen dugme etrafindaki isik kirmizi yanmaya devam ediyor ve cihaz acilmiyor.Bir sure sonra kendiliginden acilmis olarak buluyorum.
    Sirf bu yuzden himedia 910b siparis verdim.gumrukten cekmeye ugrasiyorum.Umarim ayni sorunlari yasamam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.