Şimdi Ara

Dark Android Box A1-A1R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
16.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu iki media playerdan birisini almayi dusunuyorum ama hic bir forumda kullanici deneyimlerine rastlamadim
    Bu cihazlar daha onceki android box'in ust modeli midir?
    3D Bluray Iso dosyalarini menulu olarak acabiliyor mudur?
    Media oynatirken takilma yapar mi?
    Air mouse olarak tabir edilen kumanda,klavye ve fare ozellikli cihaz iyi calisiyor mu?
    Bu yeni cikan cihazlardaki kumanda eski kumandadan farkli.Bir tarafi klavye ve diger tarafi kumanda seklinde.Acaba bir tarafi kullanirken diger taraftaki dugmelere degiyor mu elimiz?

Bu konularla ilgili bilgisi olan arkadaslar bizleri aydinlatirlarsa sevinirim.

• Sanirim hic kimsenin fikri yok :( :( :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellence

Herkese selamlar,
    Bu iki media playerdan birisini almayi dusunuyorum ama hic bir forumda kullanici deneyimlerine rastlamadim
    Bu cihazlar daha onceki android box'in ust modeli midir?
    3D Bluray Iso dosyalarini menulu olarak acabiliyor mudur?
    Media oynatirken takilma yapar mi?
    Air mouse olarak tabir edilen kumanda,klavye ve fare ozellikli cihaz iyi calisiyor mu?
    Bu yeni cikan cihazlardaki kumanda eski kumandadan farkli.Bir tarafi klavye ve diger tarafi kumanda seklinde.Acaba bir tarafi kullanirken diger taraftaki dugmelere degiyor mu elimiz?

Bu konularla ilgili bilgisi olan arkadaslar bizleri aydinlatirlarsa sevinirim.

Hocam bu cihaz daha yeni kullanıcısı daha yok yani.
    Bu cihaz bildiğim kadarıyla öncekilerin üst modeli, bazı yenilikler var önceki cihazlarda android 2.3 sürümü varken bunda 4.0 sürümü var.
    media oynatırken takılma yapacağını sanmıyorum, mali 400 3d grafik işlemcisi koymuşlar, ddr2 değilde ddr3 kart var bu daha iyi , 512 mb ram var ötekilerde bunda ise 1gb a yükseltilmiş çoğu kişi ram konusunda yakınıyodu 1gb iyi olmuş. hdmı 1.4 çıkışı var buda 3d filmlerde görüntüyü daha kaliteli yapar.

Cihazı kullanan arkadaşlar bulabilirsek daha ayrıntılı bilgi alabiliriz.

• Bu sabah geldi kargodan. Az once biraz kurcaladim, henuz 1080p videolari denemedim. 2-3 gun icerisinde ayrintili olarak goruslerimi yazarim arkadaslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Bu sabah geldi kargodan. Az once biraz kurcaladim, henuz 1080p videolari denemedim. 2-3 gun icerisinde ayrintili olarak goruslerimi yazarim arkadaslar

Merakla bekliyoruz inceleme sonuçlarını.
    Video ve resim çekip bizlerle paylaşırsan harika olur :)
  • quote:

Bu sabah geldi kargodan. Az once biraz kurcaladim, henuz 1080p videolari denemedim. 2-3 gun icerisinde ayrintili olarak goruslerimi yazarim arkadaslar

Hocam hayırlı olsun.Gözlemlediğin herhangi bir sorun oldumu? bide nerden aldın öğrenebilirmiz?
  • Merak ettigim teknik detaylarla ilgili olarak resmi ithalatci firmaya ve perakende satis yaptiklari sitenin musteri hizmetlerine 3 gun once iki adet mail gonderdim ama cevap gelmedi.Reklama girmesin diye firmanin ismini yazmadim ama bilen bilir zaten :)

Cavep gelmemesi bana iki seyi dusundurdu;ya sordugum sorularin yanitlari olumsuz oldugu icin bilerek cevap yazmadilar ya da musteri hizmetleri yeterince ilgili degil.

Sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: balduz01

quote:

Hocam hayırlı olsun.Gözlemlediğin herhangi bir sorun oldumu? bide nerden aldın öğrenebilirmiz?

Sizin verdiginiz linkten aldim 305 liraya. Ogleden sonra siparis verdim, ertesi gun elimde oldu.

Herhangi bir sorunla karsilasmadim, 2-3 gun kullandiktan sonra goruslerimi yazarim hocam.

• quote:

Merak ettigim teknik detaylarla ilgili olarak resmi ithalatci firmaya ve perakende satis yaptiklari sitenin musteri hizmetlerine 3 gun once iki adet mail gonderdim ama cevap gelmedi.Reklama girmesin diye firmanin ismini yazmadim ama bilen bilir zaten :)

Cavep gelmemesi bana iki seyi dusundurdu;ya sordugum sorularin yanitlari olumsuz oldugu icin bilerek cevap yazmadilar ya da musteri hizmetleri yeterince ilgili degil.

Sizce?

müşteri hizmetleri yetersizmiş yeni gördüm o konuda çok şikayet var ilgisiz kalıyorlarmış
  • quote:

quote:

Merak ettigim teknik detaylarla ilgili olarak resmi ithalatci firmaya ve perakende satis yaptiklari sitenin musteri hizmetlerine 3 gun once iki adet mail gonderdim ama cevap gelmedi.Reklama girmesin diye firmanin ismini yazmadim ama bilen bilir zaten :)

Sizce?

müşteri hizmetleri yetersizmiş yeni gördüm o konuda çok şikayet var ilgisiz kalıyorlarmış

Eğer böyle bir algılama varsa piyasada bu firmayla ilgili,demek ki ürünlerine yeterince güvenmiyorlar ki arkasında durmuyorlar!
    Sonuçta Çin'de fason olarak üretilen ürünler bunlar.Ama öyle bile olsa insanlar para verip alıyorlar bu ürünleri.Herşey satana kadar değil,önemli olan satış sonrası hizmet.
    Bu politikayla devam ederlerse,müşteri cezalandırmayı bilir elbette !...

• wNchstR arkadasimiz,su incelemeyi bir an once yapip da bizlerle resimli ve videolu olarak da paylasirsan merakimizi buyuk olcude gidermis olacaksin.Sabirsizlikla bekliyoruz...

• Galiba inceleme yapacak arkadasimiz vaz gecti :(

• quote:

quote:

quote:

Sizin verdiginiz linkten aldim 305 liraya. Ogleden sonra siparis verdim, ertesi gun elimde oldu.

Herhangi bir sorunla karsilasmadim, 2-3 gun kullandiktan sonra goruslerimi yazarim hocam.

Hocam 305 liraya nasıl aldın sen? 350 den aşşağı yok şaşırdım valla.

• Hocam kusura bakmayin, yogunluktan dolayi incelemeyi yapamadim. İlk izlenimlerim cok olumlu, film baslatma ve ileri geri alma sasirtici derecede hizli. Henuz acmadigi format ile karsilasmadim. 1080p video actim, sorunsuz ve gayet guzel izledim.

Sizin verdiginiz linkten aldim ve ertesi gun kargo geldi. Cihaz resimlerdekinin aksine kucuk, ben daha buyuk bir sey bekliyordum ve gayet sessiz calisiyor.

Android ozelliklerini fazla kullanacagimi sanmiyorum, daha cok film agirlikli kullanacagim.

• quote:

Hocam kusura bakmayin, yogunluktan dolayi incelemeyi yapamadim. İlk izlenimlerim cok olumlu, film baslatma ve ileri geri alma sasirtici derecede hizli. Henuz acmadigi format ile karsilasmadim. 1080p video actim, sorunsuz ve gayet guzel izledim.

Sizin verdiginiz linkten aldim ve ertesi gun kargo geldi. Cihaz resimlerdekinin aksine kucuk, ben daha buyuk bir sey bekliyordum ve gayet sessiz calisiyor.

Android ozelliklerini fazla kullanacagimi sanmiyorum, daha cok film agirlikli kullanacagim.

Cihazın optik veya hdmi cıkısından DTS ve AC3 sesleri digital passtrough 5.1 alıp alamadıgınızı kontrol edebilirmisiniz. Daha onceki modellerde bu mümkün olmuyordu ama cihazın sitesinde yapılabildigini yazmıslar
    simdiden tesekkurler
  • quote:

Hocam kusura bakmayin, yogunluktan dolayi incelemeyi yapamadim. İlk izlenimlerim cok olumlu, film baslatma ve ileri geri alma sasirtici derecede hizli. Henuz acmadigi format ile karsilasmadim. 1080p video actim, sorunsuz ve gayet guzel izledim.

Verdiğin bilgiler için teşekkürler hocam
  • quote:

Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler.Sizin aldiginiz model sanirim A1R olan ve air mouse ile gelen model.

Cihazin air mouse'u saglikli calisiyor mu? Mesela lcd tv'ye baglayip 3-5 metre karsisinda durup angry birds vb oyunlar oynadiniz mi? Cihazin air mouse'u algilamasinda gecikmeler yasaniyor mu?

Bu konuda deneme yapip bizlerle paylasirsaniz fikir verme acisindan iyi olacak.Bu air mouse olayini merak ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam 305 liraya nasıl aldın sen? 350 den aşşağı yok şaşırdım valla.

Cihaz su anda ithalatci firmanin kendi perakende satis sitesinde 299 TL'den satiliyor.

Air mouse olmayan modeli de 230 TL.

• Bu cihaza 1tb lık 2.5" lik harici disk bağlanabiliyor mu acaba
    Harici disk adaptörsüz
    Sadace usb girişi var

• quote:

Orijinalden alıntı: questosera

Bu cihaza 1tb lık 2.5" lik harici disk bağlanabiliyor mu acaba
    Harici disk adaptörsüz
    Sadace usb girişi var

2,5" olan hdd'ler guc adaptorsuz calisiyor zaten.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.