Şimdi Ara

Dariusa çare var mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen renekin karsisina aldilar. Jungler olarak ilk oraya gittim ve fb.. Sonra zaten düştü

• Ryze dicemde farm yapamazsan ryze bir işe yaramaz.Renektonda artık counterlamıyor aksine ilk base atıp döndükten sonra sıkıntı çekiyor resmen.Darius outdamage yapıyor fazlasıyla.iyi jax -orta seviye ryze oynasan yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozima

oha dari benim en kolay aldığım herolardan rankta karşı alınca bayram ediyorum kyle jayce panth hepsiyle durdurabilrisin bide çok bilindik bir hero yani ne zaman ne yapacağını biliyosun kombosu bitmek üzereyken ulti basmadan exhaust bastığında sivri sineğe dönüyor resmen zaten hepi topu 2 skili var ulti dahil damage vuran

2 tane damage vuran skili var ? Q-W-pasif-Ulti E de armor pen veriyor ama hadi saymayalım onu senin hatrına
  • sniper_town kullanıcısına yanıt
    evet w'su % extra damage veriyordu pardon ama yukarıda söylediklerimi değiştirmiyor
  • Jayce olabilir farma yaklastirmiyorum bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evelynn jungle. bunu da mı biz söyleyelim yanii. diamond2 speaks. in diamond we trust!
  • Pantheon al. Veya Ryze gibi uzaktan dürten bir şey al. Ama ben olsam Garen alırdım canlar azalınca Q atıyorsun ulti atamıyor ve garenin ultisi de iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: iade

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: HavlayanSinek

quote:

Orijinalden alıntı: Fallofsamurai

Can kasmak zorundasin,true damage vurdugu icin zirh kassanda fayda etmez.

Hocam true damage olayıñı açıklar mısın medir bu nie zırh etki etmez başka damagelerden farkı nedir ve başka hangi herolarda vardır

Corki,Vayne,Twitch,VelKoz,Olaf,Darius

Cho da true vuruyor sanırım ulti ile

Üstad nerede ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Darius çöp. Oyundaki çoğu şampiyonla ezmen lazım. Counterı en fazla olan şampiyonlardan biri bence.

Edit: Forum ruhuna aykırı davranışlarımdan dolayı herkesten özür dilerim

VURUN

• quote:

Orijinalden alıntı: Butterfly Raket

Ranked top lane oynuyorum volibear ile karşıma o lanet darius geldi çekiyor dönüyor vuruyor falan filen volibearın pasifi devreye girmeden ultiyle tek atıyor. Çivili zırh, warmog, randuin ve gün ateşi çare değil bu illete.

Zed al
  • yorick al keyfine bak
  • Teqlemek
  • garen on numara herodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterfly Raket

Ranked top lane oynuyorum volibear ile karşıma o lanet darius geldi çekiyor dönüyor vuruyor falan filen volibearın pasifi devreye girmeden ultiyle tek atıyor. Çivili zırh, warmog, randuin ve gün ateşi çare değil bu illete.

Çare Yellowrose hertürlü küfürü pm olarak atabilirsiniz saygılar .
  • Tek mi cift mi

• timo

• Olafla çok rahat eziyorum. İlk e fullediğim için kafasına kafasına vuruyorum.

• Ryze, teemo felan uzaktan adamı deli edecek şeyler al bide çekmesine dikkat et sadece

• Weyn al teq at

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.