Şimdi Ara

Dal seçeceğim çok acil yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dal seçedeğim ama konuyu buraya açıyorum kusura bakmayın umarım mahsuru yoktur

Elektrik tesisatçılığı ve pano monütörlüğü'nü mü seçeyim yoksa endüstriyel bakım onarım mı seçeyim ?

• ya tavsiyede bulunsanız cidden çok iyiolur.
  • ben ebo okuyorum elektrik makinalari, otomatik kumanda, pnomatik, hidrolik, motorlar vb. seyleri gorduk zevkli konulari var pano tasarim montaj ise zayif akim tesisatlari, pano montaj, pano kurulum, elektrik tesisatlari vb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangisini tercih etmeliyim yani benim sadece atölye derslerim iyi ortalama ile geçiyorum el yatkınlığım da var ama yarın öbür gün hangi meslekte daha rahat ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: piskopat45

hangisini tercih etmeliyim yani benim sadece atölye derslerim iyi ortalama ile geçiyorum el yatkınlığım da var ama yarın öbür gün hangi meslekte daha rahat ederim

Eğer okulunuzda pnömatik,hidrolik,otomatik kumandayı öğrenebileceğiniz deney setleri ve malzeme varsa endüstriyel bakım onarım seç derim çünkü benim okuduğum okulda sadece otomatik kumanda malzemeleri vardı pnömatik ve hidrolik namına birşey öğrenemedik sadece teoride kaldı
    Eğer ben tesisat çekmeyi, pano kurmayı seviyorum dersen pano tesisatı dalını seç derim
    Kurulu tesislere bakım onarım yapmak istiyorsan endüstriyel bakım onarım yok eğer ben baştan tesis kurayım dersem pano tesisatı dalı
    (belirttiklerim ben şahsi görüşümdür sen fikrini etkilemesin)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.