Şimdi Ara

Daire Dışı Su vanası alımı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama baktım bu bölüme yazmayı uygun gördüm :)
    Daire dışındaki su kapatıp açma vanası sıkışmış ve açılmıyor! İnternet üzerinden vanalara baktım 8 TL den tut da 500 TL ye kadar türlü türlü vana çeşitleri var! Konu hakkında hiç bilgim yok! Nasıl bir şey almam doğru olur, Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum? Şimdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 12 Haziran 2019; 11:54:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar. Vana eğer sayaç öncesinde,mühürlü kısımda ise bölgenizdeki su dağıtımını sağlayan kurum ile görüşmeniz uygun olur,işlemleri kendileri gerçekleştirecektir.

Su tesisatınız eski ise vana çapı 1/2'dir. Nispeten yeni ise veya yakın zamanda sayaç değişimi oldu ise 3/4'tür. Ancak vana sıkışmış dediğinize göre eski bir vana. O halde yüksek ihtimalle 1/2'dir. Bunu vananın gövdesi üzerinde bulabilirsiniz.

Üzerindeki değeri okuduktan sonra 1/2 veya 3/4 küresel vana şeklinde alabilirsiniz. Almışkan "Tam geçişli" vana şeklinde alırsanız daha iyi olur. Normal olanı da alınabilir. E.C.A başta olmak üzere KAS,Kalde gibi markaları tercih edebilirsiniz.

Düzenleme: Etiket.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klima5505 -- 16 Haziran 2019; 21:29:10 >
  • klima5505 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim arkadaşım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Teşekkür ederim arkadaşım..
    Rica ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.