Şimdi Ara

DAHA ÖNCEDEN BOKSÖR KIRIĞI OLAN VEYA BU İŞLERDEN ANLAYANLAR Bİ YARDIM EDER MİSİNİZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
50.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bnmde 2 yıl önce parmagm kırldı .alçıya almamslardı ama su an yamuk ve eskisi gbi kabiliyeti yok. hala cok üzgünm bnde ihmal ettm iyileşr die bekledm. .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: DR.house 1995

bnmde 2 yıl önce parmagm kırldı .alçıya almamslardı ama su an yamuk ve eskisi gbi kabiliyeti yok. hala cok üzgünm bnde ihmal ettm iyileşr die bekledm. .s

Brnimkinin yamukluğu azaldı sanki biraz ve eski gücü yok o iki parmağın
  • DR.house 1995 kullanıcısına yanıt
    benimde kırıldı ihmal etmedik ameliyat olduk ama bence degisen bisey olmadi parmak hala yamuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • easypeasy kullanıcısına yanıt
    benmki hala acıyor,anlamadm 2 yıl oldu hala şişkin..
  • r_ome_o kullanıcısına yanıt
    haftaya gidicem doktora inşAllah geç olsada.
  • DR.house 1995 kullanıcısına yanıt
    benim bu kasimda kirilmisti işte.Benimkindede var hala şişlik.8ay oldu.Ameliyat olduğum doktor 4ay sonra filan gecer demisti.Birde sargi ciktiktn sonra yamuk olduğunu goruncr baska doktorada gitmistim oda 7ayda filan gecer demisti hala inmedi

geçmiş olsun, ben parmağmı çıtlatamıorm. orta kısmı kırılmştı , alçıyada almamşlardı geçer ,bnde önemsemdm.yine de Allaha şükredelim beterin beteri var.
    ya bide hareket egzerszliği flanda yapmamz lazm, fizik tedavinin amacı bu.
  • başka doktora görün kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: DR.house 1995

bnmde 2 yıl önce parmagm kırldı .alçıya almamslardı ama su an yamuk ve eskisi gbi kabiliyeti yok. hala cok üzgünm bnde ihmal ettm iyileşr die bekledm. .s

Hocam biraz araştırın kesinlikle düzgün bi doktora gidin ben alçı çıktıktan sonra başka doktora gitmiştim orda öğrendim benim doktorcuum yanlış alçıya almış şekil olarak hemde iki kere.

• r_ome_o kullanıcısına yanıt
    teşekkr ederm.
  • Yeminle rahat batıyor 2.kez kırdım alçıda vesselam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR KEMİĞİN HIZLI. KAYNAMASI İÇİN BAL TAHİN D VİTAMİNİ AMPUL D3 KEÇİ BOYNUZU BALIK YOĞURT BROKOLİ HER GÜN KEMİK SUYU VİTAMİN HAPI SOLGAR ERKEKLER İÇİN MALEMULTIPLE KULLANDIM DOKTOR 2 AY DEDİ FAKAT 1 AYDA KEMİĞİM KAYNADI ŞAŞIRDI NASIL OLDU DİYE ANLATTIM ALÇIM CIKTI COK ŞÜKÜR İYİYİM BESLENMENİZ COK AMA COK ÖNEMLİ

• selam,
    duvara yumruk atıcağınız zaman prizlere atarsanız hem sinirinizi alırsınız hem de eliniz kırılmaz. ayrıca priz kırmak gayret zevkli, lamba prizleri güzel oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 16 Ocak 2019; 1:45:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.