Şimdi Ara

daha 2.haftada 7 puan fark kaldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu Fenerlinin içinde bir huzursuzluk var ama iyi oldu bu bize biraz akıllanmamız lazımdı.
  • Bizim takım böyle puan farkına falan gelemiyor. Stres her zaman bize yarar boşverin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Benim de inancım kalmadı hiç hazırlık maçları + ilk 2 maç + ısrarla transfer yapılmaması + Gs'ın formunun yükselmesi.

Ersun Yanal'ın ısrarla transfer istememsi çok sinirime dokunuyor. Tamam iyi hocasın da bir yerli forvetin olsa ölür müsün be adam ?

1 maç kazanmayla form mu yükselirmiş maçı izlemedin herhalde o bursaya sen de 5-6 atarsın.
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan 7 puan önde olan biziz ama Galatasaray bu akşam öyle bi galibiyet aldı ki sanki kendileri önde gibi bişey oldu. Bu formlarını arttıracaktır. Bizim takımdan düşüş bekliyorum çünkü oyuncularda bi saçmalama söz konusu 2 metre önündeki adama pas atamaz olmuşlar. Devre arasını tatil yapmak için kullandıkları çok belli oluyor. Haftaya %70 Sivas maçında puan kaybı yaşarız, Gs Eses'i yener. 4-5 puan fark kalır. Ama doğru bizim transfere ihtiyacımız yokkkkk
  • Fener zora gelmeden başaramaz. Bize rehavet yaramıyor.
  • korkan fenerli arkadaşlar bugünkü baskılı futbolumuzdan sonra Arenadan puan çıkaramayacağınızı düşünen arkadaşlar. daha çok sular akacak 2. yarı yeni başladı. Transferin son 2 gününde oyuncu almanız şart gibi duruyor.
  • Yapmayın böyle. Ne kadar çok beklerseniz o kadar çok hayal kırıklığına uğrarsınız.
    Galatasaray puan kaybı yaşamayacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Ersun Yanal'ın takımları 2.yarı düşüşe geçiyor.Bunun başka bir açıklaması olamaz.

harfi harfine katılıyorum cok doğru tespit
  • Ancak 10 numara alirsa korkarim Fener'den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ersun Yanal'ın takımları 2.yarı düşüşe geçiyor.Bunun başka bir açıklaması olamaz.

Merakımdan soruyorum ersun hoca takımlara ne yapıyorda bu kadar düşüyor. Neler yaptırıyor çalışmalarda acaba bu sizinkilerin yaşadığı sakatlıkların bunlar ile bir ilgisi olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turn table

quote:

Merakımdan soruyorum ersun hoca takımlara ne yapıyorda bu kadar düşüyor. Neler yaptırıyor çalışmalarda acaba bu sizinkilerin yaşadığı sakatlıkların bunlar ile bir ilgisi olabilir mi?

Bilemiyorum.
  • Puan farkının 7 ye inmesi tedirginlik yarattı ama hala çok büyük bir avantajımız var ve bizim puan kaybettiğimiz gibi gsninde puan kaybedeceğini düşünürsek heleki gs deplasmanlarda kazanamadığını düşünürsek bu sene şampiyon olacağımızı düşünüyorum ama arenadaki maç yarış için önemli olacak gibi duruyor orda yenilmezsek şampiyonluğu 2-3 hafta kala garantileriz gibi duruyor yenersek zaten orda umutları kalmaz artık gsnin ama en azından yenilmeyeceğimizi düşünüyorum arenada
  • kapanmayabilir. daha geçen hafta puan kaybettin, bu hafta patlama yaptın diye her şey böyle sürecek değil. adamlar da ligin ilk yarısı 8 puan fark attılar, şimdi puan kaybettiler diye böyle devam edecekler demek değil. fark kapansa da kapanmasa da şaşırmam.
  • Vallahi inanılmazsınız. Haftaya o fark 10 puan olunca da gelir burda "Şampiyonluk yakın meşaleleri yakın" topicleriyle süslersiniz forumu. Silkinmek lazım, orası doğru da adamlar yenildiğimiz haftada 6 attı diye kafanızı kuma gömmeyin hemen. Az biraz inancınız olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrfelis

haftaya fark tekrar açılır kuma sokarsınız kafanızı tekrar illaki kayıplar olacak sadece FB değil gsninde kayıpları olacak cl macları gelsın hel motıvasyon mac secme o zman gorecez

Hocam aynı kalıbı kullanarak aynı mesajı vermişiz senle, tekrar etmişim seni kusura kalmayasın.
  • Fenerbahçe' den bugün forvet transferi bekliyordum ama yapılmadı. Forvet alınmaması çok ağrıtacak başınızı benden söylemesi..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turn table

quote:

Bilemiyorum.

Bir yerlerde okumuştum tam hatırlamıyorum. Aslında Ersun Yanal'ın takımlarının düşüşe geçmesinin nedeni kadronun darlığı veya genişliği değil ki bana göre ligde kadro derinliğine ciddi anlamda sahip bir takım yok. En azından sağlam bir derinliğe sahip. Neyse bu derinlik konusunu geçelim. Ersun Yanal'ın takımlarının düşmesinin ana sebebi yaptırdığı ağır antremanlar deniyor. Oyunculara gereğinden fazla yükleme yapıldığı için futbolcuların bünyeleri kaldırmıyor, bu yüzden sakatlıklar meydana geliyor. Bu da takım performansını etkiliyor diye okumuştum. Tabi ne kadar doğru bilmiyorum.

• amma korkar olmuşsunuz ya puanlar eşit olsa bu kadar telaşlanmaz sınız arada hala koskoca 7 puan var önemli olan sezon sonu 2. 4. hafta değil
  • Puan farkı 4 e indimi şampiyon galatasaray demek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

puan farkını tek elle gösteremedikleri sürece sıkıntı yok

Burda mısın hala?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.