Şimdi Ara

DAĞ VE KOMD.TUG.K.LIĞI HAKKARİ OTLUCA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
6
Favori
169.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyw kardeş ilgilenip cevap yazdığın için çok saol ..Bi arayıp şansımızı deneyelim..
  • Fevziçakmak kardeşim, simonsorcerer in verdiği telefonu doğru olacak ben de 1 hafta orda kalmıştım. bi defterimde yazıyodu numaralar bulursam başka bölüklerin numaralarını da veririm. Ama sana şöyle bir ipucu vereyim yanlış hatırlamıyorsam tugay içindeki bölüklerin tlf. noları seri haldeydi. 2.Tabur 5. Bölük 263 12 81 ise diğer bölükler 263 12 - 80 -81 -83 gibi idi. bu şekilde ararsan belki doğru bölüğe ulaşırsın.
  • hakkarıde son 52 gun ... allah herkese sabır versın ..
  • MERHABA GİZEM SİZDE BİTİRMİŞSİNİZ ASKERLİĞİ HAYIRLISIYLA AZ Bİ GÜNÜNÜZ KALMIŞ BİZDE YARIDAN AŞAĞIYA DÜŞÜRDÜK BİTMEZ DİYORDUM 460 GÜN AMA BİTİYOMUŞ BİZİMDE ŞAFAK 197 KALDI ALLAH TÜM ASKERLERİMİZE BEKLİYENLERİNE SABIR VERSİN AMA BU ZOR GÜNLERDE GEÇİCEK İNŞALLAH KENDİNE İYİ BAK SELAMETLE KAL
  • orda bı kardesım vardı ezgı adında sırf senın ıcın uye oldum burdan sana bı seyler soylemek ıcın sakın erkeke arkadsına yanlıs yapma askerlıgı bıtene kadar sakın onu uzecek seyler yapma ve hep yanında ol bende hakkarı dag ve komanda tugayda askerdım ve 1 ay 5 gundur askerlıgım bıttı ve orda bu acıyı yasdıgım ıcın bılıyorum o cocuga yastma sakın haber almadıgın senı araymadıgı zaman bılkı cok zor anlar yasıyor demektır sen hep duaaa et ve yanında olmaya calıs sen burda bazı ınsanların dedıgı gıbı kolay bır askerlık yok hele senın dedıgın yerde askerlık yapıyorsa allah yardımcısı olsun hep yanında olman ve destek olman lazım morelını hıc bozma psıkolıjı bozuk olabılır her seyını hos karsıla bence askerlıgı bıtınce yıne destek olman gerekıcek benım sana soylemek ıstedıgım seyler bunlar kendıne cok ıyı bak aslan kardesımızıde benden slm soyle allah yardımcısı olsun ınsallah bırbırınıze kavusursunuz ...
  • Cok tesekkur ederım bızım son 29 gunumuz kaldı ıns darısı sana efsane asker bende sevgılımın safagının 190 oldugunu hatırladım bızamanlar gecmez bu napıcam derdım ınan oyle bır gecıyorkı Allah sabır versın asker bekleyen herkese ..Askerlerımızede guc kuvvet..
  • efsane asker tekrar tesekkurler edıyorum ınsallah gecıcek bu zor gunlerımız ama bıraz ac gozluyum sımdıde 29 gecermı dıyorum ;) zaman azaldıkca vakıt hıc gecmıyor sankı hemde hıc.. sende selamatle kal bıraz daha sabır..
  • efsane asker tesekkurler ederım sızınde az kalmıs bıraz daha sabır.. ama sımdıde 29 gecermı dıyorum ;)bıraz ac gozlülük olsada ama safak azaldıkca vakıt hıc gecmıyor sankı hemd hiç!!! sende selametle kal..
  • Arkadaşlar sizde bu konuda yardım istiyecektim. ben şuan acemiliğimi samsun da sıhhiye olarak yapıyorum. usta birliğim hakkari otlucadakı dağ komando tugayına düştü. ilk önce bize samsunda komando eğitimi flan verilmedi. oraya gittigimizde komando egitimi verirlermi verirlerse bu kaç gün oluyor. yoksa bizi eğitim birliklerine gönderirlermi. operasyona çıkabilirmiyiz. genel olarak tugay hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. şimdiden çok sağolun.....

konu açmıştım ama cvp bulamadıgım için mecburen buraya başvurdum.
    yardım ederseniz çok sevinirim...
  • hakkaride son 10 gün :)
  • arkadaşlar ben zonguldakli_67 88 3b tertibim hakkari otlucaya düştüm piyade komandoyum bana bilgi verirseninz sevinirim pazar günü yola çıkıyorum izin kağıdımda dag ve komando tugayı topçu taburu kh ve kh hizmet bölüğü yazıyor
  • slm benim eşim hakkari otluca dağ ve komd.tuğ.tb.2'nci 7.5\18 cm.lik çek.ob.bt ye gidiyor bu yer hakkında bilgi alabilirmiyim mümkünse herkese hayırlı teskereler
  • arkadaşlar eşimi bu gece yolcu ettim otlucaya ilk elazığa gidecekmiş toplama merkezine hakkari otluca ilk defa duyduğum bi yer gerçi çevreden duyduğum kadarıyla çokda kötü biyer sayılmazmış ama ben yinede sizlerden bişeyler duymak istiyorum siz orası hakkında daha bilgilisinizdir eğer biriniz bana cvp yazar yardımcı olursa çok sevinirim eşimi daha bu akşam yolcu ettim ne kadar endişeli olduğumu sizler az çok tahmin edebiliyosunuzdur birazda olsa bi bilgi sahibi olursam içim rahatlar en azından hepinize hayırlı teskereler diliyorum...
  • burada bana cvp verebilicek birileri yokmu ya sizlerde aynı durumdasınız az çok beni anlamanızı bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: korkusuz komando

burada bana cvp verebilicek birileri yokmu ya sizlerde aynı durumdasınız az çok beni anlamanızı bekliyorum...

merhaba benım sevgılımde hakkari otlucada endişelenmenıze gerek yok duydugum kadarıyla ıyı bıryer Allahın ıznıyle gıder gelır eşınızde bıze kalan askerlerımıze bolca duaa.. hakkarıde son 6 gunumuz:) allah herkesı kavustursun..
  • cevap verdiğin için çok teşekkürederim gizem söz konusu hakkari olunca insan ister istemez endişeleniyor bide biz şöyle bişey duyduk hafta sonları çarşı izinleri yokmuş ama 1 ay erken terhis oluyorlarmış doğrumu bu gerçekten böyle bişey varmı?sizide allah kavuştursun cnm bitirmişsiniz bişey kalmamış biz daha yolun başındayız eşim henüz otlucaya ulaşmadı bile elazığa toplama yerine teslim oldu bugün...
  • quote:

cevap verdiğin için çok teşekkürederim gizem söz konusu hakkari olunca insan ister istemez endişeleniyor bide biz şöyle bişey duyduk hafta sonları çarşı izinleri yokmuş ama 1 ay erken terhis oluyorlarmış doğrumu bu gerçekten böyle bişey varmı?sizide allah kavuştursun cnm bitirmişsiniz bişey kalmamış biz daha yolun başındayız eşim henüz otlucaya ulaşmadı bile elazığa toplama yerine teslim oldu bugün...

cok ıyı anlıyorum senı hakkarı hem cok zor bıryer hemde gurur duyulası bıryer hakkarı otluca odül almıs bır tabur gurur duymalıyız hep bırlıkte dualarımızla destek cıkmalıyız otluca bır koy zaten evet carsı ıznı yok ama bu 1ay erken gelıcek anlamına gelmıyor bıldıgım kadarıyla izine gelmezse ozaman erken gelır ancak cok ıyı anlıyorum senı ama bızlerde oyleydık gecermı 15 ay derdık bak 4gunumum kaldı bızım ınan bana cabuk gecıcek vakıt tek sey bıraz sabır.. Allaha emanet ol..

• sağol gizem beni birasda olsa aydınlattığın için eşim bugün otlucaya teslim oldu yanlız orda onu arayabiliceğim bi telefon yokmuş ancak o arayabiliyormuş öyle dedi saçma bişey değilmi bu cep telefonu kullanma şansı olabilirmi acaba senin erkek arkadaşın kullanıyormuydu cep telefonu yoksa eşimin bana söylediği gibi senide hep erkek arkadaşın mı arıyordu bide istediği zaman izin kullanma şansı varmı 5 ay sonra doğum yapıcam ben ikimizde gelmesini istiyoruz ama istediği zaman göndermiyolarmış galiba ordan ne zaman gönderirlerse o zaman gelebiliyormuş sizinde böylemi oldu
  • quote:

sağol gizem beni birasda olsa aydınlattığın için eşim bugün otlucaya teslim oldu yanlız orda onu arayabiliceğim bi telefon yokmuş ancak o arayabiliyormuş öyle dedi saçma bişey değilmi bu cep telefonu kullanma şansı olabilirmi acaba senin erkek arkadaşın kullanıyormuydu cep telefonu yoksa eşimin bana söylediği gibi senide hep erkek arkadaşın mı arıyordu bide istediği zaman izin kullanma şansı varmı 5 ay sonra doğum yapıcam ben ikimizde gelmesini istiyoruz ama istediği zaman göndermiyolarmış galiba ordan ne zaman gönderirlerse o zaman gelebiliyormuş sizinde böylemi oldu

rica ederim ıcınız bırazda olsa rahatladıysa ne mutlu bana hıc endıselenmeyın cabuk gecıcek zaman bak gorceksınız.. evet benım arkadasım benı arıyordu cep telefonları yasak bılıosunuz hayırlı dogumlar buarada tabıkı her ıstedıgı zaman kendı ıstegıyle ızın alamaz belırlı bır zamanları muhakkak vardır.hayırlısı olsun ınsallah dogumunuzda bulunur eşiniz .. efsane asker sen nerelerdesın safak kac??

• gizem sitedemisin şuan?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.