Şimdi Ara

Daelim roadwin 250 mi Honda cbr 250 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 motor arasında kaldım daelimi daha çok sevdim sizce hangisi daha iyidir...tabiki honda diyenler açıklamayla birlikte desinler bu arada tanınmadık motor filan başlamayın kore çin beni ilgilendirmiyor sadece daelim veya honda yazmanız yeterli...
     Daelim roadwin 250 mi Honda cbr 250 mi ? Daelim roadwin 250 mi Honda cbr 250 mi ?

• Daelim daha şekil duruyor ama kalite olarak artı ikinci el piyasası servisi yedek parçası tabiki honda..
  • Sakin ol sincap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cbr'ın repsol'ünü bulursan daha güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece bu iki seçenek ise tabi ki honda. Ama yamaha nın yenisi r25 e bakmanı öneririm. Lansman fiyatı 13500di. Sıfır alıcaksın diye düşünüyorum, ve r25 36 hp lik gücüyle seni kolay kolay sıkmaz uzun yıllar binersin. Yapılan incelemerde açık ara önde olan bir motor.
  • İkisi arasında tabiki honda ama bence yamahayı bi düşün derim gerçekten iddialı rakamlara sahip fiyatıda lansman sebebiyle uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hachiko kullanıcısına yanıt
    servisi internet sasyfasında türkiyenin her yerine kargo var 2.el zaten satmayı planlamıyorum.aldımmı şöyle bi 5 sene filan kullancam...
  • Seaside Rendezvous kullanıcısına yanıt
    işte senin gibiler için sadece honda veya daelim yazmanız yeter yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoNDaBiNRR

servisi internet sasyfasında türkiyenin her yerine kargo var 2.el zaten satmayı planlamıyorum.aldımmı şöyle bi 5 sene filan kullancam...

Hocam sonuçta satılıyor en olmadık zaman ayrıca tut yolda kaldın.motor bu bundan 3 ay önce başıma geldi biraz artık taşıdım motoru ilk denk geldiğim tamirciye götürdüm adam abi bende yedek parçası yok inan anlamam dedi..Servisi aradım gelip aldılar hemen sağolsunlar..
  • Daelim. Hele ki yüksek araçlara binmekten hoşlanıyorsan kararından vazgeçme. Kalitede Daelim'de çok iddalı. Fakat hızlanma ve yüksek hız senin için önemli bir kriterse tabi ki Honda derim. Yarış skorları yalan söylemez. Honda yarışçı ruhludur.
  • terminatorm T kullanıcısına yanıt
    doğrusun kardeşim maksimum yapacağım hız 120-140 km/h dır yani...
  • ilk resimdeki sade beyaz olan, tasarım olarak çok şıkmış
  • dealim kullandım fiyat olarak çok cazip fakat arkadaşların dediği gibi 2.el piyasası yok yedek parçası honda ile aynı fiyatlarda
  • Alma Daelim falan ya! Yazık günah o paraya harika motorlar alırsın. İlla racing tipli mi olsun yani? Git bir PCX al, her işini görsün.

Daelim roadwin 250 mi Honda cbr 250 mi ?

Beyazı, kızılı, siyahı, grisi... her rengi güzel. Al rahat rahat bin

• Eksoza baksana sanayi tüpü gibi uzun. Nos mu var bunun içinde?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.