Şimdi Ara

Dade's Yasuo Montage Epic Logic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=ML31mtvbS_k Hocam link budur videonun 0:28 saniyesinde baronun diğer tarafındaki leeye bakın ne kadar da trde gank geldiğinde 5 canlı adamı kill salmaya çalışırken aga inşallah kesemez bu mal da ks atarım diye bekleyen jungle değil mi bu adam bir tek ben mi farkediyorum :D ayrıca bence bu adam türk türk olmasa orda beklemezdi ks için o kadar aga.

edit : Dünyadaki en iyi yasuo oynuyan kişi geçen sezon ssb ile yarı finale çıkan SSB Dadedir açık ve net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korean Mechanics -- 31 Ağustos 2015; 13:15:19 >

• Lee sin ne yapmışta bu kadar taktın acaba max bronz 1
  • Dade'de çok fazla kill varsa onun için almaya çalışmıştır. Hem çok istese aşağıya inerdi zaten. Üstelik bu adamlar kore challengerleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infinityy kullanıcısına yanıt
    Sana hiç mi solo lanede oynarken jungle lee sin sana ganka geldiğinde insec yaptığında rakip oyuncunun 5 canı kaldığında kili sana salmaya çalışırken adamın rakip takımın oyuncusunun dibinde bekleyerek inşallah kesemez de ks atarım zuhaha diye düşünen bir jungler gelmedi sana gelen junglelar koreli galiba.
  • Hocam konu tr junglerlarıyla QQ konusu bilmem farkettin mi korelileri analiz etmiyoruz şuan :D
  • Dade eski Yasuo oyuncularından eskiden en iyisiydi şimdi bilmiyorum

• ssungur33 kullanıcısına yanıt
    Eski yasuo dediğin geçen seneki yasuo oyunları iyidi bu sene çinde hiç bir heroda varlık gösteremediği için kendileri ah eski SSB ve SSW oyuncuları ve SKT Piglet özletiyosunuz kendinizi :(
  • Korean Mechanics K kullanıcısına yanıt
    Dade hariç hepsi de iyi bir takımdalar.

• Hepsi denilemez açıkcası.
  • Kanalın hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korean Mechanics

Eski yasuo dediğin geçen seneki yasuo oyunları iyidi bu sene çinde hiç bir heroda varlık gösteremediği için kendileri ah eski SSB ve SSW oyuncuları ve SKT Piglet özletiyosunuz kendinizi :(

Piglet nada gayet iyi değil mi şu an?

• bu hareketleri ben de yapabiliyorum ama rankta yasuo picklicek dötüm yok
  • Aynı hareketleri bende yapıyorum da böyle takım yok olsa challengermışım herhalde
  • quote:

Piglet TL Takımında gayet iyi durumda şuan.C9 ile Dünya Şampiyonasına çıkma maçı oynıyıcaklar

• Merak etmeyin ben hemen hemen her turnuva maçını izliyorum region farketmeden :) Biliyorum anlatmaya çalıştıklarınızı ama sadece bir kaçı iyi yerlerde şuan.
  • Eminim yapıyorsundur.
  • Dade'nin eline xPeke S4'de verdi.Ondan sonra da kendine daha gelemedi.
  • quote:

Ssw en sevdiğim takımdı pawn jayce mata janna imp twitch dandy rengarı hepsi çok iyiydi

• Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.