Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (264. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18.945
Cevap
125
Favori
1.580.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustyb

bende birseyler paylasayim o zaman

1-Sandero yakit acisindan inanilmaz cimri bir arac bende orjinal lpg li versyonu var ister inan ister inanma ama sehirici 16-17krs yakiyor
    2-arac tahmin ettiginizden cok daha konforlu vee oturakli olacaktir
    3-cok luks bir arac degil ama bizim turkiye yollari icin cok gaddar bir aractir yerden yuksektir saglamdir kendi sinifindaki bircok aracin (opel toyota ford vs.) giremedigi yerlere rahatlikla girersiniz
    4-Uzerinde hafif oynamalar yapilirsa (celik jant spoiler) inanilmaz gosterisli ve spor bir aractir
    5-Bakimlari ve parcalari ucuzdur cunlu logan clio hepsi ayni parcalari kullanir

ama mustafa abimin dedigi gibi marka takintin varsa bu araca hic bulasma
    cunku on yargili bineceksiniz alsaniz da

Aynen......
  • YENİ DACİA SANDERO (RENAULT SANDERO)

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

yeni kokpit harika olmuş.....

• quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999
    ahmet cim o cam açma düğmelerinin hangi araçtan geldiğini söyleyeim sana clio 2 lerde var symbol lerde var, eğer onu yapmak istiyorsan git çıkmacıya ucuz yollu bulursun al bir çift monte et kapıdan cam açma lı olur :DDD

Evet ozan öyle biliyorum da o kadar önemli değil

Ama göğüs güzel olmuş eğer o göğüs olursa o kapılarda şart
  • her şey iyi güzel de bu yeni sanderolarda, ama hala o kürek sapı gibi vites kolunu kullanıyorlar ya pes vallahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999

her şey iyi güzel de bu yeni sanderolarda, ama hala o kürek sapı gibi vites kolunu kullanıyorlar ya pes vallahi

o vites kolu

sanderonun imzası

sandero 10defa da değişse o vites kolu değişmez....
  • Haklsınız aslında imza gibi bir şey değişmez, ne de olsa arkasında reno var. toros ta, brodway de, 12 tx te o kürek sapıyla az boğuşmadık zamanında
  • arKADAŞLAR bilginize yazıyorum tesisat malzemeleri ayrı ayrı yada toptan satılık .. cihazlar şunlar ;
    2 adet 16.5 cm infinity reference mid takımı
    1 adet jbl 1004 mid amfisi 4 kanal
    1 adet audiobahn 1500 hct mono amfi
    1 adet 4 kanal 4x70 focal mid amfisi
    1 adet kicker L7 subwofer
    1 adet stinger 1 farad kapasitör
    Fiyatları piyasanın altında satıcam .. toplu fiyatı : piyasada : 3200 tl civarı ben 1400 tl ye hepsini vericem.. ayrı ayrı alınırsada olur..
    Benim tesisatım değil bunlar , yani hala tr nin en sesli stepway'inin sahibiyim :)
  • arkadaşlar bütün yazdıklarınızı okudum :) çok faydası oldu iyi ki varsınızz çook teşekkürler
  • herkeze iyi akşamlar.Bizim bu sanderonun orjinal teybinin modelini bilen varmı?daha doğrusu kullanma klavuzunda ne yazıyor?
    kendi Aux girişimi yaptım ama bizim teyplerin modelini halâ bilmiyorum teybin üzerindede yazmıyor bi fikri olan varmı?
  • İyi Geceler...
  • Iyi sabahlar...
  • 000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroplus -- 7 Haziran 2011; 23:04:08 >
  • buroplus@
    mini ıso olan yerde 1. bölüm anfi çıkışı 2. bölüm direksyondan kumanda çıkışı 3. bölüm aux girişi madem bukadar uğraştın bu teybin direksyondan kumandasınıda bulsaydın elin değmişken onuda yapardın aslında sana bu soket lazımdı galiba bulamadığından başka soketleri uydurmuşsun

• quote:

Orijinalden alıntı: LaZsTyL

buroplus@
    mini ıso olan yerde 1. bölüm anfi çıkışı 2. bölüm direksyondan kumanda çıkışı 3. bölüm aux girişi madem bukadar uğraştın bu teybin direksyondan kumandasınıda bulsaydın elin değmişken onuda yapardın aslında sana bu soket lazımdı galiba bulamadığından başka soketleri uydurmuşsun

Sayın LaZsTyl Aynen öyle o sokete okadar para vermek istemedim.Direksiyondan kumanda işine girmek istemedim yakında yeni teyp alacağımız için fazla karıştırmadım.bu arada kabloun ucuna 1 tane erkek 1 tanede dişi jak ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroplus -- 31 Mayıs 2011; 20:11:56 >
  • ahmet sinavlar nasıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*
    ahmet sinavlar nasıldı

Dün 2 bugün 1 dersten sınavım vardı inşallah hepsinden geçerim

Bu arada 11 haziran buluşması noldu? Benim doğum günüm 10 haziran şimdi aklıma geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonwhite

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*
    ahmet sinavlar nasıldı

Dün 2 bugün 1 dersten sınavım vardı inşallah hepsinden geçerim

Bu arada 11 haziran buluşması noldu? Benim doğum günüm 10 haziran şimdi aklıma geldi

hocam ben o tarihte musait olamıyorum malesef.....
    ben de 3e gectim sinavlar fena değildi
  • Tamam emre sonraya kaldı o zaman yine

Havalar da bi ısınamadı zaten bi soğuk bi sıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonwhite

Tamam emre sonraya kaldı o zaman yine

Havalar da bi ısınamadı zaten bi soğuk bi sıcak

sorma hocam, insan bu hava değişikliklerinden hasta olucak istanbulda
    neyse perşembe muğla'ya gidiyorum, sıcak memleketlere
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.