Şimdi Ara

Dacia Duster yeni motor seçeneklerine kavuştu: İşte Türkiye fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz daha koyar 170 180 bandina 1.5 tsi dsg impression yeni passat alirim o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ülke düşünün asgari ücret 2k ama en dandik sıfır araba 100k dan başlıyor.

• zdniz Z kullanıcısına yanıt
    0 km Sandero 19 bin TL idi şaka gibi nereden nereye geldi bu ülke kimsenin de sesi çıkmıyor. Fransa'da bir kere akaryakıta zam yapmaya kalktılar insanlar ayaklandı sonra da zam kararını geri çektiler.

• 1.0Tce Easy-R (Dijital Klima+Perde Havayastıkları+Park Sensörü+Alaşım Jant) 99.999TL olsa negzel olurmuş.

• Siz eskiyle kıyaslamaya devam edin. Bunlar iyi günlerimiz. Ayrıca paramızın 6 katı olan bir parayla gelen ürün ucuz mu olacak? Sen git passat al. Sanki o 50bin TL.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NimbleSoul kullanıcısına yanıt
    Ne güzel günlerdi :(
  • Arka stopları duzelmisler nihayet.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    hocam ben baktıgımda 37 idi yılını pek hatırlamıyorum 2013-14 olabilir nissan qashqai 60 küsürlerden başlıyordu yani yarı fiyatı gibi bişeydi bu şuan nissan qashqai 150 lerden başlıyor galiba bilmiyorum tam olarak sorun 5 para etmez bi araca o kadar çok para istemeleri bi zamanlar 2 katı fiyata satılan bir aracın fiyatını yakalamış dacia
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Biraz daha koyar 170 180 bandina 1.5 tsi dsg impression yeni passat alirim o
    Passat'la girersin taşlı topraklı yollara.
  • Bu fiyatlarla fazla bir satış yapamazlar zaten kullanıcı kitlesi kısıtlı olan bir araç.

• diğer haberde superb dsg 185bin burada duster 140bin offf offff

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Passat'la girersin taşlı topraklı yollara.

Alıntıları Göster
    Dusterin girdigi cogu yere doblo bile girer

Benim dağa daşavuracak canavarim mevcut
    Dacia Duster yeni motor seçeneklerine kavuştu: İşte Türkiye fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Dusterin girdigi cogu yere doblo bile girer

Benim dağa daşavuracak canavarim mevcut

Alıntıları Göster
    Bekâra karı boşamak kolay.

Herkes iki araba alacak kadar varlıklı değil ya da iki araba sahibi olmayı tercih etmez.

Ne Passat ne Doblo ne Duster ne de Land Rover birdir. Hiçbiri birbirinin yerini tutmaz. Duster sınıfında neredeyse rakipsiz olduğu için en çok satan SUV'lerden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: NimbleSoul

Kaynak:https://www.ototeknikveri.com/haber/927/dacia-dusterin-fiyati-ve-satis-basarisi

Yorum: Yok.
    Üstüne baya bir "İSTİKRAR" gelmiş. Hatta "İSTİKRAR" 3'e katlamış, katlanmış.

• zdniz Z kullanıcısına yanıt
    Bunun 29bin olduğu dönemde ben 36 ya collection ford focus almıştım. Olaya bu yönden bakın bence.
    Geçtiğimiz hafta 1.6 eco g Prestige modelini 115.000 e aldım. İkinci araç olarak kullanılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 038poyraz -- 19 Ekim 2019; 10:53:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Bekâra karı boşamak kolay.

Herkes iki araba alacak kadar varlıklı değil ya da iki araba sahibi olmayı tercih etmez.

Ne Passat ne Doblo ne Duster ne de Land Rover birdir. Hiçbiri birbirinin yerini tutmaz. Duster sınıfında neredeyse rakipsiz olduğu için en çok satan SUV'lerden biri.

Alıntıları Göster
    Haklisiniz bende maalesef 2 arac alacak durumda olmadigimdan defenderi hem gundelik hem uzun yol hemde arazide kullaniyorum araci ocak ayinda aldim 113 bindeydi suan 139 binde

• parasının hakkını veren tek araba.

• Ben arkadan buna benzetiyorum. Dacia Duster yeni motor seçeneklerine kavuştu: İşte Türkiye fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 19 Ekim 2019; 17:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

Abi bu araçları kullananlar ekseriyetle 150 km/s ile falan gidiyor bizim oralarda , şimdi bide 150 beygir koymuşlar. Uçan teneke ile Hayırlı uçuşurlar...
    Yalnız ciddi ciddi dogru bu bir tek benim dikkatimi çekmiyormuş anlaşılan. Yolda gördügüm her Duster yanımdan uçarak geçiyor resmen 150-180le gidiyor adamlar.
  • Trabzon da dusterın eski kasa 4x4 versiyonunu kiralayıp 1200km yapma imkanı bulmuştum. Tam o yörenin arabası bu demiştim. Hafifi. Az yakıyordu. Çekiş gücü iyiydi. Şanzıman oranlarının kısa tutulması sebebiyle 2. Viteste yüksek devirde, 3. Viteste ise bayılan araçlarla karşılaştırıldığında 3. Vitesi oldukça iyiydi. Aracın içinde 4 kişi iken engebeli arazide rahatlıkla ilerleyebiliyordu. Zaten insanların da beklentisi buydu dusterdan. Daha lüks olması değil. Keske donanımları arttırıp segment yükselteceklerine aynı segmenti koruyup boş aracı 100.000tl civarına satsalardı. Ancak şu haliyle bile oldukça iyi bir opsiyon Nissan SUV fiyatlarını göz önünde bulundurursak.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.