Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.488
Cevap
39
Favori
83.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dandik diziler bile 4-5 sezon giderken, böyle bir diziyi 3 sezonla sınırlamak çok saçma.
  • Tom Riley dizi bitmesin diye imza kampanyası başlatmış. Yada varolan bir kampanyaya destek veriyor. O da mutlu değil sanırım bitmesinden.

İmzalamak için ;https://www.change.org/p/chris-albrecht-starz-ceo-don-t-cancel-da-vinci-s-demons
  • final sezonun olduğunu bugün öğrendim ve şok oldum. umarım kampanya tutar da iptal olmaz.
  • Bir umut imzalayalım.
  • Umudum yok ama imzaladım
  • Noluyor ya durum nedir uzun zamandır bakmıyorum konuya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • final sezonu az bölüm daha bi kaç ay var başlamasına
  • Şaka gibi ya, kaç ay ertele en ufak bir şey söyleme neden ertelendiği ile alakalı git bir de final sezonu yap.

Teşekkürler Starz!

• rezillik saçmalık ya

asla 4-5 sezondan az olan dizilere başlamazdım. bir istisna yaptım ilk sezonunda bu diziye başladım olanlara bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

final sezonu az bölüm daha bi kaç ay var başlamasına

Deme

• maalesef
  • 24 Ekim olması lazım yeni sezonun başlangıç tarihi ve son sezon olacak maalesef
  • Blake Ritson ne oynuyor ne oynuyor. Muthis bir yetenek, duygulari izleyiciye bu kadar iyi mi aktarir bir insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Blake Ritson ne oynuyor ne oynuyor. Muthis bir yetenek, duygulari izleyiciye bu kadar iyi mi aktarir bir insan.

Evet haklısın blake ritson bundan sonrada iddialı yapımlarda yada hollywood'da baya güzel işler çıkartabilecek kapasitede.
  • Ulan starz !.
  • efsane olabilecek bir diziydi.
    saçma salak yerlere bağladılar.
    neydi lan o 2. sezon.
    açık ara izlediğim en kötü dizi.
    atmosfer müthiş, eldeki malzeme müthiş. senaryo rezalet.
    leonardo da vinciyi nasıl öyle sihre büyüye bağladılar hayret doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 30 Temmuz 2015; 11:43:57 >
  • Gerilim yönünü daha fazla arttırıp italyada devam etmeliydi. Ne zaman 2.sezon ortalarına gelindi, diziden soğudum.
    Rierio mudur nedir o adam biraz ayakta tuttu diziyi. Da vinci karakteride iyi ama senaryo çöp, bir sürü mantık hatası var.
  • Ekşi Sözlük'ten alıntı

Starz, Netflix'in yaptığını yaparak bütün bölümlerini aynı gün yayınlamaya karar vermiş. 1.5 sene beklettikten sonra, teker teker 10 haftaya yaymak yerine toplu halde vereceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

Ekşi Sözlük'ten alıntı

Starz, Netflix'in yaptığını yaparak bütün bölümlerini aynı gün yayınlamaya karar vermiş. 1.5 sene beklettikten sonra, teker teker 10 haftaya yaymak yerine toplu halde vereceklermiş.

İyice saçmaladılar. Sorun neymiş ki ? Reytingleri mi kötüymüş dizinin acaba.
  • Yeni sezonu bekliyoruz neden yok
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.