Şimdi Ara

-D900 ve D900i-(samsungmobile FaNcLuB)-<ANA TOPİC>- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.630
Cevap
9
Favori
655.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla genel bi görüşüm çok hoş bir telefona benziyo.symbian yok dimi bu telde.eğer oda varsa çok güzel bi alet.
  • Tel hos ama fiyat bos
  • arkadaşlar fiyat o deil.....
    o sadece tahmini fiyat olarak konulmuş....
    düşük olursa fiyatıda düşürcekler....
    yüksek olursa fiyat aynı kalıcak ama not düşmüşler....
    tahminimce fiyat buna yakın olur ama....
    ama özelliklerine göre bence fiyat iyi?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

valla genel bi görüşüm çok hoş bir telefona benziyo.symbian yok dimi bu telde.eğer oda varsa çok güzel bi alet.

bildiğim kadarıyla yok kardeş......
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarıkanaryam

quote:

Orjinalden alıntı: recep41

valla genel bi görüşüm çok hoş bir telefona benziyo.symbian yok dimi bu telde.eğer oda varsa çok güzel bi alet.

bildiğim kadarıyla yok kardeş......

ona rağmen kullanılması gereken bir tel.şuan türkiyede çıktımı bu tel veya forumda biri aldımı acaba.
  • hadi gözünüz aydın acele etmeyin bekleyin eylülün 10 unda fiyat oturur gibi
  • kutu içeriğinde bluetooth kulaklık yok :(
  • evet yeni gördüm başarının satış sitesine önsipariş olarak eklediğini d900 ü, açık söylemek gerekirse gerçekten şaşırdım, 1050 ytl gibi bir fiyatla çıkmışlar, üç aşağı beş yukarıda fiyatın böyle çıkacağı gözükmekte, eğer bir sürpriz olmazsa, ben daha önce aynı şeyi k790 vee n73 modeli içinde söylemiştim, 1000 ytl nin üstünde bir fiyat gördümmü bu tip tellerde illet oluyorum, nedir yani bu, şimdi e900 ün ilk çıkttığında bile 700 ytl civarında alınabildiği gözönüne alınırsa buda yurtdışında ondan 50 euro yüksek satıldığına göre 800 ytl eder üç aşağı beş yukarı, hadi bizde olsunda 850-900 arası olsun dedik, tabi az buçuk talep göreceği belli olduğu için sen tut fiyatı yükselt...
    ayrıca paket içeriğide sıfır, yurtdışında 350 euro yaklaşık 700 tl yede alınabilen d900 de ayrıca bluetooth kulaklık ve t.v. out kablosu hafıza kartı mevcut, hadi hafıza kartını geçtik bari diğer ikisini koy oda yok ve 1050 ytl, ben daha önce aynı eleştriyi k790 ve n73 modelleri içinde yapmıştım vede bu forum çapında bir çok aynı fikirde olanı gördüm, ha şimdi ben bu teli 1050 yada1100 ytl yede alabilirim belki ama olay bu değil, bu telleri 1000 ytl nin üstünde görünce kendimi keriz gibi hissedip rahatsız oluyorum tabi bu benim fikrim ayrıca bu topictede var gördüğüm kadarıyle benim gibi düşünen ve eğer hem içerik hemde fiyat konusunda bu paralelde satışa çıkarsa bana göre dahada olacaktır böyle düşünen tahminim..
    Ancak ben özellikle telpayı merak ediyor ve bekliyorum, o nasıl çıkaracak umarım oda aynı şekilde yüksek tutmaz fiyatını ve ayrıca paket içeriğinide bu kadar zayıf yapmaz, en azından bluetoth kulaklık ve t.v. out kablosu heryerde olduğuna göre burdada olur ve telpada bari görürüz bunları, ben başarı ve telpadan kesin çıkışta hem daha zengin bir paket içeriği hemde makul bir fiyat bekliyorum, olmazsada canları sağolsun, ben bu forum çapında nasıl takdir ediyorsam çoğu zaman bu firmaları bu seferde eleştrimi yapar çekilirim kenara, ayrıca bu fiyatı makul görenlere ve bu fiyattan alacak olanlarada kesinlikle saygım var, ben sadece kendi düşüncelerimi belirttim, ancak şu an alabilecek durumda olduğum halde 1000 ytl nin üstünde bir fiyata hemde bu zayıf paket içeriğiyle sanırım ben bu teli almam, şimdiden alacak olanlara hayırlı olsun, d900 le mutluluklar dilerim, ayrıca benim kriterlerime göre neden bu içeriğin makul olmadığını neden fiyatrınıda yüksek bulduğumun sebeplerini ayrıca yazarım, saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 2 Eylül 2006; 21:04:38 >

• tuğranz a sonun kadar katılıyorum. böyle bir rakama d900 alacağıma e900 e razıyım. ayrıca bunların bizi keriz veya koyun zanneden politikalarına da uyuz olduğumu belirtmek istiyorum. yurtdışında değişik kampanyalarla, kontratlarla göremeceğiniz fiyatlara (ucuzluk anlamında) satılan bu telefonların Türk milletinin önüne faiş fiyatlarla, hiçbir cazip yanı olmadan sunulması şahsen sinirime dokunuyor. umarım bu fiyat 900 seviyesine iner. çünkü mantısınırları içinde olan fiyat budur. he diyeceksiniz ki çok mu fark var. evet var.hele ki yurtdışı rakamlarını, kutu içeriklerini düşünürsek, "oha" demekten başka seçeneğimiz kalmıyor.
  • 1054 YTL olası en kötü durumda belirlenecek fiyat bence. Yani olabilecek max fiyat.

1054 diye duyurduktan sonra 950 YTL ile piyasaya girerse kimse şikayet etmez ama 950 diye duyurup 1054 liraya satarlarsa ortalık karışır. Bu nedenle önsipariş fiyatı bana pek bişi ifade etmiyor. Sadece cihazın 1054 YTL'den daha pahalı olmayacağını gösteriyor...

Kutu içeriğini ise bildiğim kadarıyla ülkeye göre Samsung belirliyor. Bu nedenle önsiparişte belirtilen kutu içeriği de bence min durumda. Şimdi TV out kablosu yazarlarsa ve ürün geldiğinde içinden çıkmazsa feci halde zor duruma düşerler çünkü. Hangi aksesuarın kutuda olacağını ve fiyatı, ürün ülkeye girmeden ancak tahmin edebiliriz. Hele bi gelsin, o zaman herşey belli olacak.

Bekleyelim, görelim... Az kaldı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockerdem

1054 YTL olası en kötü durumda belirlenecek fiyat bence. Yani olabilecek max fiyat.

1054 diye duyurduktan sonra 950 YTL ile piyasaya girerse kimse şikayet etmez ama 950 diye duyurup 1054 liraya satarlarsa ortalık karışır. Bu nedenle önsipariş fiyatı bana pek bişi ifade etmiyor. Sadece cihazın 1054 YTL'den daha pahalı olmayacağını gösteriyor...

Kutu içeriğini ise bildiğim kadarıyla ülkeye göre Samsung belirliyor. Bu nedenle önsiparişte belirtilen kutu içeriği de bence min durumda. Şimdi TV out kablosu yazarlarsa ve ürün geldiğinde içinden çıkmazsa feci halde zor duruma düşerler çünkü. Hangi aksesuarın kutuda olacağını ve fiyatı, ürün ülkeye girmeden ancak tahmin edebiliriz. Hele bi gelsin, o zaman herşey belli olacak.

Bekleyelim, görelim... Az kaldı...

haklısın senin düşüncelerine katılmamak mümkün değil, zaten bizde öyle yapıyoruz şimdilik, belli olduktan sonra fikir ve düşüncelerimizi daha iyi ifade edebileceğimizi sanıyorum!

• Ayrıca benim gördüğüm satışta olan hemen her yerde bu ilginç bluetooth kulaklık, t.v. out kablosu ve ek hafıza kartı var, ben hafıza kartını geçiyorumda en azından diğer ikisinin Telpa tarafından pakete dahil edileceği tahminime halen devam ediyorum dostum ayrıca bu fiyat tahminimde herşeye rağmen hala geçerli, umarım yanılmayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 2 Eylül 2006; 22:03:38 >
  • arkadaşlar bencede bu tel o kadar fiyata çıkmıcak.......
    rockerdeminde dediği gibi yazacakları max fiatı yazmışlar.......
    notta düşmüşler.....
    çok farketmesede fiayat 1000 in altına düşer bence....
    ve farklı yerlerde farklı fiyatlar ve farklı kutu içeriklerinin olacağını tahmin ediorum...
    inşallah aksesuarı bol olan kutuda tr de satışa çıkar....
    öle yapan en çok satan olcaktır.................
  • arkadaşlar d900 abisi çıkmış bile...z720

ama bence d900 hala daha şık...zaten çokkk fark yokkk...bulamadım görünüş bakımından.......

abisinde 3g var okadar......yanılmıyosam flaşı yok bide...???????garip

bide 3mp olmasına rağmen d900 den daha kötü galibaa..???.

video çekiminden bellii....176-144 z720.......352-288 d900

karşılaştırma linki
    buyrun....====>

http://www.newmobile.nl/eur/en/submit_compare.php

• quote:

arkadaşlar bencede bu tel o kadar fiyata çıkmıcak.......
    rockerdeminde dediği gibi yazacakları max fiatı yazmışlar.......
    notta düşmüşler.....
    çok farketmesede fiayat 1000 in altına düşer bence....
    ve farklı yerlerde farklı fiyatlar ve farklı kutu içeriklerinin olacağını tahmin ediorum...
    inşallah aksesuarı bol olan kutuda tr de satışa çıkar....
    öle yapan en çok satan olcaktır.................

inşallah oyle olur gelince hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi centre -- 3 Eylül 2006; 18:10:31 >
  • arkadaşım dedi...kadıköyde görmüş bu teli...........
  • quote:

arkadaşım dedi...kadıköyde görmüş bu teli...........

kaçaktır muhtemelen.
  • aslında hemen hemen aynı özelliklere sahip p850 nin hala 1.000- e satıldığını düşünürsek bu telinde fiyatının aynı düzeyde olacağını zannediyorum. ama inşallah yanılıyorumdur. bu arada rüyamda d900 kulandığımı gördüm. cidden. güzel teldi :)
  • aibicim gerçekten nedir bu böyle ya.biraz özellik katılan her yeni ürün 1000 ytl den açılıyor piyasaya.Digital makinaların fiyatları her geçen gün gerilerken mobil makinalardaki her yeni özellikli ürün 1000 den açıyor kapıyı..gerçi bu biraz bizim türk milletinden de kaynaklanıyı ya neyse..
  • quote:

arkadaşım dedi...kadıköyde görmüş bu teli...........

bu telefon daha yeni duyuruldu ki.Henüz yurtdışında da satışa çıkmadı..ilginç
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.