Şimdi Ara

D900 üm çalındı işte :( (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
4.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • helcaraxe bn burayı anladm ve operatörümden de imeı no mu buldm ama netten sorgulama yaptığımda kayıt bulunamadı yazıyor bunu bn şimdi polise veya savcılığa versem kayıtlı olmasa bile bulabilirlermi?yani buradan telefonun markasını modelini filan görebiliyorlarmı elindeki teknolojilerle
    cevaplarsan sevinirim bide insALLAH bu bnden telefonu caldıktan sonra basıma bela olr diye ve ne de olsa parasını bn vermedim diye telefonu gidip denize fırlatmaz insALLAH:DBUNLA İLGİLİ NE DÜSÜNÜRSÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laz61*** -- 22 Mayıs 2007; 21:53:51 >
  • yaa bu fatura harbiden de gerekiyormus yaa sadece ımeı numarasıyla olmuyor nereden bulacam simdi bn bu faturayı yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: laz61***

yaa bu fatura harbiden de gerekiyormus yaa sadece ımeı numarasıyla olmuyor nereden bulacam simdi bn bu faturayı yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar!!!

Aldığın yerle bir konuş bence.
  • Geçmiş olsun kardeş. çok üzüldüm ben de almayı düşünüyorum bugünlerde.... senin daha taksitlerinde varmış... ortada olmayan kullanmadığın bir malın taksitlerini vermek de zor olsa gerek.. ama ne çare derler ya her işte bir hayır vardır. Allah sabır versin.
  • telefonu aldığım yerle konuşsam bana savcılığın kabul edeceği bi fatura ayarlaması mümkünmü?yani telefonumun ımeı numarasına göre mi bi fatura ayarlayacak?orgerenal cevaplarsan sevinirim
  • telefonu aldığın yerle bi görüş derim, fatura ayarlayamasa bile o telefonu satın alırken, eski sahibinden bi kağıt alıyo, kimlik fotokopisi adres bilgileri ve imza vs... bunu kullanarak fatura kesemese bile savcılığa başvuruda bulunabilir belki...
  • yaaa bu savcılık mavcılık hikaye arkadaslar yok 3 ay takibe alacaklarmıs ta yok telefonu bulsak bile çalan kişi telefonu parçalayabilirmişte calınan yada kaybolan telefonun üstüne bi bardak soğuk su içmek lazım böyle adalet olmaz!!!
  • savcılığın yapabileceği bu kadar, yani adam telefonu parçalasa kim nasıl bulabilir. arabalarda da aynı şey yok mu? adamlar çaldıkları arabayı bir gecede paramparça ediyor, çıkmacılara dağıtıyor. bu arabayı polis nasıl bulabilir ki? telefonda izlenme imkanı var ama onda da hırsız telefonu açmazsa yapılabilecek bişey yok, yani açıkcası savcılığın telefonun açılmasını beklemekyen başka yapacak bişeyi yok...
  • helcaraxe oo telefoncu bnm telefonumu nereden bulacak adam aynı telefondan kaç tane satıyo yani ne sayesin de bulacak telefonumu bi soru daha telefonumun 1.sahibi fatura yada oo dediğin kağıttan bırakmamıs olabilirmi simdi bnm telefonumu calan kişi bi telefoncuya satmısmıdır yada satabilirmi cünkü onda sadece telefon vr ne faturası ne garantisi ne bir sarz aleti hiç bise yok bu arada afyonlu erkanın telefon işi ne oldu bilen varmı?
  • geçmiş olsun arkadaşım telefonu nun çalınması n demektir iyi bilirim bnm de zamanın da daha 1 haftalıkken 6600 ır çalınmıştı. Tekrar çook geçmiş olsun
  • bulunabiliyo ama nasıl bi işlem yapılıyo bilmiyorum. zamanında bi arkadasın 3310 u bulunmuştu hemde başka bi şehirden geldi telefon.
  • çok geçmiş olsun sadaka hükmüne geçer inşallah. bende zamanında yepyeni sony ercisson telefonumu ve ipaq cep bilgisayarımı çaldırmıştım. yapacak birşey yok dünyanın her yerinde kapkaç ve hırsızlık fazlasıyla oluyor bizde cezası yok yada uygulanmıyor.. merak etme Allah daha iyilerini nasip edecektir sana...
  • haram malın acısı bi yerden çıkar
    bulunucağını sanmıyorum
    bi dahaki sefere daha dikkatli olursun umarım
    geçmiş olsun
  • Arkadaşlar benim bi arkadasımın basınada geldi evlerine girip telefonu calmıslar cuzdandan para filan almıslar cocukta yeni almıştı telefonu caldırdıgına uzuldum ama alırken GARANTİEX yaptırmıstı hani uzerinde CALINTIYA karsı sigortalı dusurme falan filan iştee sigorta sirketine baswurdu cocuk werdikleri cevap ise şu KAPINIZDA ZORLANMA gibi bişey polis tutanaklarında geçmediği için telefonunuz sigorta kapsamı dısındadır İYİ GÜNLERRRR... yaa ne büyük saçmalık telefon çalınıyor ve sigorta şirketleri bi yolunu bulup odemiyor ne ala memleket ne bileyim belki pencereden girmiştir ille kapı mı zorlanması lazım weya balkondan siz siz olun sigorta sirketleri ile basınız hiç ağrımasın... telefon:6288 di
  • RESMEN HORT YAA 1 AY ÖNCE YAZMIŞTIM BURAYA "BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN" DİE..ADAM BELKİ ŞİMDİ N95 ALDI KEYFİNE BAKIO LANET OLSUN D900 E DİODUR.....OLAMAZMI
  • arkadaslar afyonlu erkandan haberi olan varmı? ne oldu acaba telefon işi onun
  • quote:

Orjinalden alıntı: DesTRuctionS

Arkadaşlar benim bi arkadasımın basınada geldi evlerine girip telefonu calmıslar cuzdandan para filan almıslar cocukta yeni almıştı telefonu caldırdıgına uzuldum ama alırken GARANTİEX yaptırmıstı hani uzerinde CALINTIYA karsı sigortalı dusurme falan filan iştee sigorta sirketine baswurdu cocuk werdikleri cevap ise şu KAPINIZDA ZORLANMA gibi bişey polis tutanaklarında geçmediği için telefonunuz sigorta kapsamı dısındadır İYİ GÜNLERRRR... yaa ne büyük saçmalık telefon çalınıyor ve sigorta şirketleri bi yolunu bulup odemiyor ne ala memleket ne bileyim belki pencereden girmiştir ille kapı mı zorlanması lazım weya balkondan siz siz olun sigorta sirketleri ile basınız hiç ağrımasın... telefon:6288 di

telefonu çalınıp, Garantex ve Cepkask'tan parasını alabilen tanımıyorum... boşuna yaptırmayın arkadaşlar bu "genişletilmiş garantiyi" çünkü paranızı ödemiyolar. her yeni telefondan 25ytl yi ceplerine atıp gidiyolar...

• quote:

Orjinalden alıntı: laz61***

arkadaslar afyonlu erkandan haberi olan varmı? ne oldu acaba telefon işi onun

daha bir haber yok savcılığa gittim bekliyoruz dediler,1110 la idare ediyoz şimdilik
  • afyonlu erkan kardeşim sana bi soru soracağım benimde yaklasık 1 ay önce telefonum calındıda başsavcılığa şimdi basvursam telefonun faturasını isterlermi yani istiyorlarmı?bide 1 ay oldu acaba ilgilenirlermi?bilgilendirirsen sevinirim arkadasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laz61*** -- 7 Haziran 2007; 21:59:32 >
  • Çok geçmiş olsun kardeşim... inş telefonun bulunur sana geri verilir..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.