Şimdi Ara

d7000 k-5 d300s d5200 veya eos 5d hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaptığımız iş gereği ürün fotoğrafı çekmemiz gerekiyor yukarıdaki makinalardan hangisini tavsiye edersiniz ?
    400wx3 paraflaş seti almayı düşünüyorum şimdilik fazla harcama yapmamak adına çok büyük nesneler çekmiyoruz

d7000 k-5 birbirine yakın makinalar görüntü kalitesi gayet iyi d5200 de yüksek mp ve yüksek iso performansı + renk kalitesi olarak cok uygun bir makine gibi duruyor fakat giriş seviyesi ve kucuk olması beni düşündürüyor d300s daha büyük bi gövde lakin d7000 kadar bi performansı yokmus sanırsam ama daha bi ele oturur duruyor eos 5d ise eski makina olmasına karsın uygun fiyatlı oluşu ve fullframe oluşuyla öne çıkıyor

tavsiyelerinizi bekliyorum çok teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everyone -- 16 Mart 2013; 11:33:12 >

• Bildiğim kadarıyla ürün fotoğraflarında yüksek isoya ihtiyaç olmuyor. O yüzden 100 isoda hangi makine iyiyse ona bakmak mantıklı geliyor. Yüksek MP iş görebilir, D5200 küçük geliyorsa D7100 olabilir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crosshair +1
    Ürün çekiminde yuksek MP iyi birşey ve yuksek ISO'ya ihtiyacın yok. İyi bir üçayak ve 35-60mm arası bir makro objektif öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için bu 5 makinadan hangisini önerirsiniz ? fullframe in bir artısı olurmu ürün çekiminde ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.