Şimdi Ara

d smartta bu sene futbol ligi yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • d smart italya ligi yayın ihalesine bile girmemiş.zaten onun için smart spor 2 kanalını açtı çünkü euro futbolda yayınlayacak maçı yoktu.

bu sene sadece şampiyonlar ve uefadan haftada 1 maç verecek d smart futbol ligi yok maalesef.

• D-Smart her geçen gün kan kaybediyor, böyle giderse üye sayısında düşüş yaşayacaktır :(
  • italya ligini kim aldı bu sene peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

italya ligini kim aldı bu sene peki?

kasım ayında yeni ihale var digitürk almak istiyor ama yer yok büyük kanallarda boşluk yok diğer kanallarında parası yok

eğer digitürk alamazsa bu sene yayınlayamaz o paraya bu ligi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bambade

quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

italya ligini kim aldı bu sene peki?

kasım ayında yeni ihale var digitürk almak istiyor ama yer yok büyük kanallarda boşluk yok diğer kanallarında parası yok

eğer digitürk alamazsa bu sene yayınlayamaz o paraya bu ligi

aslında digitürk rusya ligini yayınlayacağı yere italya ligini yayınlasa daha iyi olur gibi ama gerci italya liginde de eski tat yok
  • Hala "Serie A maçları D-Smart'ta" diye pazarlama yapıyorlar sitelerinden. Bence tekrardan alırlar gibi.
  • arkadaşlar serie a tekrarları da maalesef kesilmiş durumda yarın maçlar başlıyor hala haber yok maalesef bu sene yok isteyen idare eder isteyen digitürke geçer türkiye kupasınıda aldı digitürk
  • asıl soru şu hala d-smart alan varmı ??
  • İtalya ligi 25 Ağustosta başlıyor. Ve büyük ihtimal D-Smart yayınlıycak . Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

asıl soru şu hala d-smart alan varmı ??

var hocam ben bir tane receiverlı paket alıcam , bir tv kanalı satıcısıyla canınızı bukadar sıkacak ne yaşadınız bilmiyorum ama bence beklentilerinizi düşürün hayattaki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemy

quote:

var hocam ben bir tane receiverlı paket alıcam , bir tv kanalı satıcısıyla canınızı bukadar sıkacak ne yaşadınız bilmiyorum ama bence beklentilerinizi düşürün hayattaki .

al dostum kimsenin sana karıştığı yok ama ben kendi fikirlerimi ve düşüncelerimi elbette belirticem. kızsanda , saçma bulsanda fark etmez. konu sadece o değil. ben eskiden beri uydu ve platform düzeninin içindeyim ve gözlerim + buradaki gözlemlerim + yakınlarımdaki gözlerim = aydın doğan ve onunla alakalı herşeye karşı bir nefret olunca elbette her daim karşı çıkmaya devam edicem. al bak bütün uydu forumunda d-zmarttan çekilen feryatlar sarmış durumda ve hiçbirine zerre üzülmüyorum. al dostum sende tabi sağlam kullanabilirsen

• quote:

quote:

quote:

al dostum kimsenin sana karıştığı yok ama ben kendi fikirlerimi ve düşüncelerimi elbette belirticem. kızsanda , saçma bulsanda fark etmez. konu sadece o değil. ben eskiden beri uydu ve platform düzeninin içindeyim ve gözlerim + buradaki gözlemlerim + yakınlarımdaki gözlerim = aydın doğan ve onunla alakalı herşeye karşı bir nefret olunca elbette her daim karşı çıkmaya devam edicem. al bak bütün uydu forumunda d-zmarttan çekilen feryatlar sarmış durumda ve hiçbirine zerre üzülmüyorum. al dostum sende tabi sağlam kullanabilirsen

hocam ben de modül var 1 yıldır zaten süresi doluyor şimdi , anlamadıgım şu türksat uydusu tepede ve yayınına devam ediyor sizin aydın doğanla husumetiniz siyasi vs olabilir onu ben bilemem ama sistem çalışıyor yani bireysel olmayan bir hizmette sorun yaşamak pek olası değil .
    dsmarttan şikayetçi olunabilecek tek durum en fazla 1 ay geç iptal etmişlerdir o kadar hassas olan arkadaşlar da çözümü aylık abone değil taksitle ön ödemeli abone olmakta arasınlar zaten alternatifi olan bir ürün değil 2 seçenek var birisi diğerinin iki katı pahalıya satılıyor.

burada bukadar feryat edip forumdaşlara hiç üzülmedim iyi olmuş vs yazıyorsunuz beklentiniz ne bilmiyorum ama bu firma sonuçta kanal d hd sunuyor yani çokda matah bişey beklememek lazım :) derim

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ben de modül var 1 yıldır zaten süresi doluyor şimdi , anlamadıgım şu türksat uydusu tepede ve yayınına devam ediyor sizin aydın doğanla husumetiniz siyasi vs olabilir onu ben bilemem ama sistem çalışıyor yani bireysel olmayan bir hizmette sorun yaşamak pek olası değil .
    dsmarttan şikayetçi olunabilecek tek durum en fazla 1 ay geç iptal etmişlerdir o kadar hassas olan arkadaşlar da çözümü aylık abone değil taksitle ön ödemeli abone olmakta arasınlar zaten alternatifi olan bir ürün değil 2 seçenek var birisi diğerinin iki katı pahalıya satılıyor.

burada bukadar feryat edip forumdaşlara hiç üzülmedim iyi olmuş vs yazıyorsunuz beklentiniz ne bilmiyorum ama bu firma sonuçta kanal d hd sunuyor yani çokda matah bişey beklememek lazım :) derim

adamlar bize soruyor alalımmı almayalımmı diye. almayın diye binlerce kez uyarıyoruz. örnek konuları gösteriyoruz ama bir hevesle alıp ondan sonrada buraları allah aşkına yardım diyerek ağlayarak işgal ediyorlar. söz dinlemesini bilmeyene hak bu. ki d-smarttan bahsediyoruz. belkide en sakat ve çakal yayıncı platformdan. o yüzden bir tek kanal d hd sunmakla olmuyor o işler.

• Her platformda aynı sorunlar oluyor kardeşim herkes tüm platformları karalıyor. Ben de 8 yıl Dt üyesiydim Ds e geçtim. En büyük sorunu 10 yıllık üyenin yanında 1 yıllık üye benden daha ucuza seyrediyordu. Kanal d HD Ve Star HD için bile ben DS e üye olurum ama herkesin kendi tercihi . Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk61

Her platformda aynı sorunlar oluyor kardeşim herkes tüm platformları karalıyor. Ben de 8 yıl Dt üyesiydim Ds e geçtim. En büyük sorunu 10 yıllık üyenin yanında 1 yıllık üye benden daha ucuza seyrediyordu. Kanal d HD Ve Star HD için bile ben DS e üye olurum ama herkesin kendi tercihi . Saygılar..

hocam şimdi aynı durumu bende d-smartta yaşıyorum 2yıllık üyelik uzatmak istiyorum full pakete 739 tl istiyorlar - yeni abone olana hem receiver hediye hem full paketi 539 Tlye veriyorlar anlamak mümkün değil bu mantığı
  • Kardeşim benim bildiğim 12,99 aylık ücrete bile Full paket alanlar var forumları araştır. Aylık alırsan daha makul olabilir biraz zorla müşteri hizmtelerini umarım uygun bir fiyata anlaşırsın..
  • quote:

Kardeşim benim bildiğim 12,99 aylık ücrete bile Full paket alanlar var forumları araştır. Aylık alırsan daha makul olabilir biraz zorla müşteri hizmtelerini umarım uygun bir fiyata anlaşırsın..

Şehir Efsanesi onlar ya
    13 TL'ye çok çok çok düşük bir ihtimalle SD verirler belki
  • quote:

quote:

Her platformda aynı sorunlar oluyor kardeşim herkes tüm platformları karalıyor. Ben de 8 yıl Dt üyesiydim Ds e geçtim. En büyük sorunu 10 yıllık üyenin yanında 1 yıllık üye benden daha ucuza seyrediyordu. Kanal d HD Ve Star HD için bile ben DS e üye olurum ama herkesin kendi tercihi . Saygılar..

hocam şimdi aynı durumu bende d-smartta yaşıyorum 2yıllık üyelik uzatmak istiyorum full pakete 739 tl istiyorlar - yeni abone olana hem receiver hediye hem full paketi 539 Tlye veriyorlar anlamak mümkün değil bu mantığı

Bende sırf o yüzden var olan aboneliğimi iptal edip 538 tl'ye full paket aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• şampiyonlar ligi uefa maçları d samrtta ama dimi
  • O platform kötü bu en iyisi diye bir şey yok, al Karamehmeti vur Doğan'a 2sinide sevmem 2side birbirinden beter.
    herh 2 platform ile problem yaşayan kullanıcılar var sonuçta insanların beklenti ve tercihleri doğrultusunda platforma üye oluyorlar.
    Kimi Lig TV için Dt alıyor kimi belgesel ve Avrupa kupaları için DS, bence hiç biri birbirinden üstün değil. Şahsi fikrim Lig Tv'yi saymazsak DT üyeliği bana göre pahalı DS'nin 2 katı bir üyelik istiyor. Benim kimseye yedirecek fazla param yok o yüzden DS daha makul fiyatlı olduğundan DS tercih ediyorum.
    Dediğim gibi tercih meselesi parası olan her 2 platformuda alır paşalar gibi izler kimseye lafım yok, ama benim şu an DT'ye verecek param yok olunca tercih edermiyim ALLAH bilir!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.