Şimdi Ara

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
5
Favori
115.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: intikam91

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

dsmart+internet alınca internet için iilaki onların verdiği modemi kullanmak şart mı başka modemle bağlanılabiliyor mu?

başka modem kullnabilirsin ne karışacaklar ona

belki verdikleri modemde farklı ayarlar falan vardır diye sordum. sağol bilgi için.

bende airties vardı dsmarttan önce bana gönderilen modem bozuk çıktı zyxel markaydı.Yenisi gelene kadar airties kullanıyorum. Bir sorun çıkmadı bende
  • Merhaba arkadaşlar, ben ttnet sınırsız 8mb kullanıyorum.65 tl civarında bir para ödüyorum.üstüne teledünya tv kullanıyorum.neredeyse 80-85 tl ödüyorum be çok geliyor.ayrıca telefon faturasıda var

Geçen baktım dsmart maxi paket ve 20 mb'e kadar internet 72 tl diyor.bu paket iyi gibi geldi.ben şu an kullandığım 3 faturalı sistemi bırakıp(int-tv-tel) dsmart telefonsuz internet + maxi pakete geçsem.daha mı iyi olur acaba yoksa başka firmalaramı yönelsem bilemedim.

Online Fifa 13 oynuyorum.ttnet sorunsuzdu.dsmart ta sorun yaşarmıyım lag veya Ping sorunu falan diyorum.

Bilen arkadaşlar sorduklarımı cevaplarsa çok sevinirim.çok teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnetteki fiyatlardan bıktım. başka sağlayıcılara geçmek istiyorum. dsmart nette 12 %50 indirim var dsmarta geçmek istiyorum. burdaki yorumların çoğunuda okudum.
    özellikle kafama takılan bazı sorular var.
    dsmartan illa tv almak zorundamıyım yani uydu klurulumu almammı gerekir.
    verdikleri modemi almak zorundamıyım?
    bazı arkadaşlar fatura ödemede zorluk yaşıyoruz ve sonraki faturalar toptan geliyor yazmışlar bankalardan falab dsmart ödenmiyormu? nerden dsmart faturaları ödeniyor?
    sözleşme süresi biitince abonelikten ayrılmak kolaymı?

PS3 ONLİNE OYNUYORUM DSMART NET SORUN ÇIKARIRMI? PS3 İLE DSMART NET KULLANAN VARSA LÜTFEN YORUMLARINI PAYLAŞSIN.

dünyanın en hızlı interneti güneykorede.

en pahalı internetlerden biri bizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol özsoy -- 3 Mayıs 2013; 11:39:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinh

8mb(50akn) sınırsız internet+dsmart maxi paket kullanıyorum bunun hd lisine geçmek istesem ne kadar fark öderim ?? yeni kutu parası vs. ne kadar tutar beyler ?

ekstra yoktu galiba hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

D-Smart HD + 8MB kampanyası cazip geldi, bağlatayım dedim. Toplam ödeyeceğim para 79 lira (hd kutu, modem, yalın internet vs)
    2 Ekimde aradım ertesi sabah geldiler kurdular hd'yi, modemi getirdiler. iyi güzel ama 3 Ekim'den bu yana internet hala bağlanmadı. her aradığımda sorunu anlatıyorum sizi ilgili birime aktarıyoruz diyorlar ama sürekli müzik sesi, "tüm müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerle ilgileniyor" vs. ulaşabildiğim müşteri temsilcileri sorun telekom kaynaklı diyip geçiştiriyor. eve gelip hat döşeyeceklermiş. sözleşmede "d smart yalın interneti 7 gün içerisinde aktif etmeyi taahhüt eder" diye bir madde var. sözleşme şartlarına uymadılar yani. aradım iptal edecem dedim 240 lira cayma bedeli istediler. tüketi hakem heyetine başvuracam hafta içi. yok öyle milleti keriz yerine koymak. uzaydan kablo çeksek 10 güne döşenirdi ansını satayım. ayar ettiler beni.

yalın interneti kısa sürede bağlatan var mı? ya da benim gibi sorun yaşayan var mı?

Hakem heyeti lehime kararı verdi. Hakkınızı her zaman arayın arkadaşlar. Bu adi firmalara papuç bırakmayın.

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey

• Pahalı ama alıcaz galiba digitürk internet kampanyasını kaçırdık malesef

Aradım 63 Lira degil 67 lira diye düzeltti aktivasyon ve modem ücretini 24 aya bölcez diye

dedim modem almıyım ama zorunluymuş.

Maxi paketi de 73 lira dedi.
  • merhabalar bir sorum var, dsmartın mesaj olarak gönderdiği SSID adı var bunu kullanıcı adı kısmınamı giricez ? oraya girmiyeceksen nereye yazmamız gerekiyor ?
  • az önce internet üzerinden başvuru yaptıma aradılar. Dsmart Maxi HD paket ile 8MB kadar sınırsız internet(69) + modem ücreti(2) + kurulum(2) = 73 TL ilk fırsattada yalın internet yapıcam +10 TL toplamda 83 TL ye

ttnette şimdi 69 TL (MB e kadar sınırsız ama yeri geliyor hiç nete giremeyecek kadar çok kopuyor, yeri geliyor 0,6Mb başlayıp 3,8 e kadar görüyorum. Gerisi yok! hemde ev telefonu ile +15 TL yoplamda 84 TL ama verim alamıyorum.

dmartnetten de verim alamazsam bile en azından Hd yayın + maçları izleyeceğim. YETTİN BE TTNET...
  • ADSL hızından memnun olmayan var mı? 65TL TTNET'e vermektense 72TL DSmart almak mantıklı gibi.Ama ADSL'i kimin altyapısını kullanıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrea

ADSL hızından memnun olmayan var mı? 65TL TTNET'e vermektense 72TL DSmart almak mantıklı gibi.Ama ADSL'i kimin altyapısını kullanıyor..

BEN ttnetten dsmarta geçtim hızım 4 mbitin üstüne çıkmıyor ttnetteyken 7 mbit hıza çıkabiliyordum ama dsmartta bi türlü yapmıolar bir btk ya şikayet ettim neymiş adsl hattımda problem olabilirmiş ben ttneti aynı hatla kullandım sıkıntısız 7 mbite çıkıyodm btk ye şikayet edince bir hafta 7 mbit civarı hız verdiler sonra tekrardan düştü hız.Keşke geçmeseydm dsmarta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

quote:

Orijinalden alıntı: altrea

ADSL hızından memnun olmayan var mı? 65TL TTNET'e vermektense 72TL DSmart almak mantıklı gibi.Ama ADSL'i kimin altyapısını kullanıyor..

BEN ttnetten dsmarta geçtim hızım 4 mbitin üstüne çıkmıyor ttnetteyken 7 mbit hıza çıkabiliyordum ama dsmartta bi türlü yapmıolar bir btk ya şikayet ettim neymiş adsl hattımda problem olabilirmiş ben ttneti aynı hatla kullandım sıkıntısız 7 mbite çıkıyodm btk ye şikayet edince bir hafta 7 mbit civarı hız verdiler sonra tekrardan düştü hız.Keşke geçmeseydm dsmarta.

Ben TTNet kullanıyorum.8Mbit çok rahat alıyorum.62TL olan fatura 78TL oldu sözleşme bitince.Dsmart alayım diyorum evde fiber alt yapı var.Ama yarın bir gün sözleşme dolmadan evi değiştirirsem fiber alt yapısı olmayan bir yerde bana nasıl bir ADSL sunar onu merak ediyorum.
  • Ttnet Netlimitsiz 8 mb Kadar kullanıyordum Dün Türk Telekom Ardı Sözleşmeniz yarın sona eriyor dedi yeni bir sözleşme yapalım dedi kampanyaları saydı d-smartın intternet + hd modülünü en uygun onu söylediler ben ttnettn memnundum tahttüsüz kullanırsıam 72 tl fatura ödicekmişim şimdi 63 tl ödüyordum D-smartta hd +8mb internet 63 tl dedi tamam ona geçyim dedim Hatamı ettim içimde bi sıkıntı var birde benim sözlemem 2 yıldı daha 2 yıl olmadı bitti dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

Ttnet Netlimitsiz 8 mb Kadar kullanıyordum Dün Türk Telekom Ardı Sözleşmeniz yarın sona eriyor dedi yeni bir sözleşme yapalım dedi kampanyaları saydı d-smartın intternet + hd modülünü en uygun onu söylediler ben ttnettn memnundum tahttüsüz kullanırsıam 72 tl fatura ödicekmişim şimdi 63 tl ödüyordum D-smartta hd +8mb internet 63 tl dedi tamam ona geçyim dedim Hatamı ettim içimde bi sıkıntı var birde benim sözlemem 2 yıldı daha 2 yıl olmadı bitti dediler

aynı tarifeye 69 lira ödüyorum eğer bağlantınız sağlam destekler ise 16mb 50 AKN seçeneğini isteyin 74 tl normalde onu +5 tl fark ödeyerek alın. Arkadaşım da öyle yaptı iyi durumda internet bayağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Ttnet Netlimitsiz 8 mb Kadar kullanıyordum Dün Türk Telekom Ardı Sözleşmeniz yarın sona eriyor dedi yeni bir sözleşme yapalım dedi kampanyaları saydı d-smartın intternet + hd modülünü en uygun onu söylediler ben ttnettn memnundum tahttüsüz kullanırsıam 72 tl fatura ödicekmişim şimdi 63 tl ödüyordum D-smartta hd +8mb internet 63 tl dedi tamam ona geçyim dedim Hatamı ettim içimde bi sıkıntı var birde benim sözlemem 2 yıldı daha 2 yıl olmadı bitti dediler

aynı tarifeye 69 lira ödüyorum eğer bağlantınız sağlam destekler ise 16mb 50 AKN seçeneğini isteyin 74 tl normalde onu +5 tl fark ödeyerek alın. Arkadaşım da öyle yaptı iyi durumda internet bayağı.

Nerden 69 tl ödüyorsunuz bana 63 tl dediler ? ve internet sitesindede 63 tl
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Nerden 69 tl ödüyorsunuz bana 63 tl dediler ? ve internet sitesindede 63 tl

ekim 2012 gibi sözleşme yapmıştım yeni değil yani.
  • böyle bişi varmı ya beni türk telekomdan arayıp tahhütümün bittiğini söyleyrek 73 tl fatura ödiceksiniz dedielr başka kampanyaya geçin dedielr d-smartı önerdielr girdim bugun modem + uydu geldi ve ttnetten öğrendimki daha tahhütümün bitmesine 1 sene var ve şuan 2 internetim bulunmakta böyle saçma sapan bişimi olur ya ben şimdi d-smnartı iptal etsem birde cezamı ödiyeceğim
  • dsmarttın bu kampanyasına geçmek istiyorum
    evimde hiç internetim yyok

ayda 30 tl verecekmişim kotayı geçince 3 mbps olacakmıs varsın olsun no problem

ayda 30 tl veren başka biri varmı?
    modeme de 2 tl verecem ayda
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

dsmarttın bu kampanyasına geçmek istiyorum

seçtiğin tarife 4GB kotalı tarife sınırsız değil internetin kotayı geçince hızın 3 mbps düşmeyecek kota aşım ücreti uygulanacak faturana bilgin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

quote:

Orijinalden alıntı: cosef

dsmarttın bu kampanyasına geçmek istiyorum

seçtiğin tarife 4GB kotalı tarife sınırsız değil internetin kotayı geçince hızın 3 mbps düşmeyecek kota aşım ücreti uygulanacak faturana bilgin olsun.

ooo o zaman kesinlikle olmaz :D
    Bilgi için teşekkürler
  • İnternet düşüp duruyor yahu. Aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.