Şimdi Ara

d smart iptal ettim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.9.2011 tarihinde almış oldugum 19.90 maxi paket 1 yıllık sözleşmem doldu mh. hizmetlerine ulaşmak bi mesele 4 ,5 defa aramama rağmen ulaşamadım bende internet üzerinden hergün mesaj attım üyeligimi kapatın iptal edin hangi akla hizmet açık tutuyosunuz diye falan filan sonunda bugun aradılar neden istemiyosunuz falan filan. dedim kapatın. full paket verelim aynı fiyata tavsiyeler öneriler.... kapatın para ödemek istemiyorum dedim tamam bugun kapanacak dedi ve kapandı. ama üst komşum da para ödemiyor onda bazı belgesel kanalları açık o nasıl oluyor 73. kanal bi de bi belgesel daha ?

• 2007-2008 aktivasyonlu cihaz ise 21 tane parali kalal acik discorey id haric discorery kanallarinin hepsi omur boyu acik 2009 ise animal planet ve discorey chanel acik digerleri kapalidir en azindan benim 2008 aktivasyonlu sd cihazimda id haric butun belgesel ve cocuk kanallari parasiz max smart dizi smart smart movia gibi kanallar ucretsiz omur boyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

2007-2008 aktivasyonlu cihaz ise 21 tane parali kalal acik discorey id haric discorery kanallarinin hepsi omur boyu acik 2009 ise animal planet ve discorey chanel acik digerleri kapalidir en azindan benim 2008 aktivasyonlu sd cihazimda id haric butun belgesel ve cocuk kanallari parasiz max smart dizi smart smart movia gibi kanallar ucretsiz omur boyu

bilgi için teşekürler piyango vurmadı o zaman bana benim cihaz daha 1 yıllık hepsi kapalı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.