Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.205
Cevap
13
Favori
124.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende modül alıyım dedim ama Modül+Dizi Paket 250 TL olanı bulamadım hiçbiryerde, heryerde sinema ve spor paketli olanı var stokta olan biyer var mı bildiğiniz ?
  • Bende bugün Pendik /Esenyalıdaki Flash dijital d smart bayisinden 2 yıl dizi paketi 250 tl ye + 1 yıl süper paket 96.5 tl CI+ cam modül aldım. Panasonic TXP55VT30E televizyonumda sorunsuz izlemeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guventepebas -- 30 Ekim 2014; 20:58:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guventepebas

Bende bugün Pendik /Esenyalıdaki Flash dijital d smart bayisinden 2 yıl dizi paketi 250 tl ye + 1 yıl süper paket 96.5 tl CI+ cam modül aldım. Panasonic TXP55VT30E televizyonumda sorunsuz izlemeye başladım.

Eski panasonicler de yazılım günceleyememe bağlı sorunlar sebebiyle dmart CI modül kanalların ciddi bir kısmını göstermiyor ve kusur panasonicte. Uzun lafın kısası korax aldım dsmart modülle sorunsuz kullanıyorum.
    Arada nadiren ayda yılda bir şifreyi çözemediği oluyor ama kanal değiştirip geri döndüğümde çözülmüş oluyor.
    Ayrıca HDD ile yaptığım tv kayıtlarını bilgisayara aktara biliyorum. Cok güzel film ve formüla arşivim oldu hd kalitesinde. Yıllar geçince bilgisayardan ses sistemi ile izlemek müthiş keyifli oluyor.
    Ben böyle şeylerle uğraşamam derseniz girmeyin şu modül işine.. Dsmart cihazları da hemen hemen aynı fiyata geliyor. Hemde otomatik güncelleme seçeneği ile. Biz kanal güncellemelerini de manuel yapıyoruz.
    Düşünenlere korax fullx hd= atlanta hd box diyebilirim fiyatıda 300 tl civarı olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: britos

quote:

Orijinalden alıntı: Gürkanist34

Arkadaşım Merhaba

Konu hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyim?Orjinal D smart bayisinden mi aldın modülü?Aldığın paket hangisiydi ve nasıl sadece 96 tl daha vererek süper pakete geçebildin(Hem sinema hem de spor kanalları açık mı).Detaylı bilgi verirsen memnun olurum

Herhangibir dsmart bayiinden 250 tl ye 24 ay gecerli dizi paketini satin alirsin. Daha sonra mh yi arar paketi super pakete yukseltirsin 95 tl ye. +18 ler haric tum kanallar acik olur.

Merhaba Arkadaşım

Bilgileri için teşekkür ederim ama birkaç sey daha sormak istiyorum.Süper paketi 2 yıllık alabilirmiyiz.Alırsak ilave ne kadar ödememiz gerekiyor.

• İki sorum var;

1- Teknosa internet sitesinde satılan D-SMART modüller de CI modül mü ? Yoksa CI+ mı ? 250 tl lik bir paket var ancak dizi paketi yazmamışlar ve ilk ay tüm kanllar hediye yazıyor.

2- Birde goldmaster hd-1050 ve d-smart modül(CI+) kombinasyonu sizce iyi olur mu ?

3-digiturk modül satmaz deniyordu ancak teknosa websitesinde onun da modül satışını gördüm. Almaya niyetim yok gerçi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: britos

quote:

Arkadaşım Merhaba

Konu hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyim?Orjinal D smart bayisinden mi aldın modülü?Aldığın paket hangisiydi ve nasıl sadece 96 tl daha vererek süper pakete geçebildin(Hem sinema hem de spor kanalları açık mı).Detaylı bilgi verirsen memnun olurum

Herhangibir dsmart bayiinden 250 tl ye 24 ay gecerli dizi paketini satin alirsin. Daha sonra mh yi arar paketi super pakete yukseltirsin 95 tl ye. +18 ler haric tum kanallar acik olur.

Merhaba Arkadaşım

Bilgileri için teşekkür ederim ama birkaç sey daha sormak istiyorum.Süper paketi 2 yıllık alabilirmiyiz.Alırsak ilave ne kadar ödememiz gerekiyor.

Alabilirsin 2 yillik super paket 1000 tl diye aklimda kalmis. Dsmart sitesinde paketler kismindan istedigin paketi sectiginde DIGER FIYAT SECENEKLERINDEN pesin odeme kisminda fiyatlari gorursun.dizi paketi alip ardina yukseltme yapmak daha uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi britos -- 1 Kasım 2014; 14:18:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilentungul

İki sorum var;

1- Teknosa internet sitesinde satılan D-SMART modüller de CI modül mü ? Yoksa CI+ mı ? 250 tl lik bir paket var ancak dizi paketi yazmamışlar ve ilk ay tüm kanllar hediye yazıyor.

2- Birde goldmaster hd-1050 ve d-smart modül(CI+) kombinasyonu sizce iyi olur mu ?

3-digiturk modül satmaz deniyordu ancak teknosa websitesinde onun da modül satışını gördüm. Almaya niyetim yok gerçi.

1. ellerindeki modulu gidip gormen gerekir ci da olabilir ci+ da.
    2.bilgim yok. Tvnin kendi modul girisinde kullaniyorum mevcut next ve yumatu receiver lari ese dosta hediye ettim kullanmiyorum.
    3.o modullu satis dedikleri seni yaniltir hicbir receiver da calismaz. Anlasmali tv modellerinde calisir ;). Yani onlarin ongordukleri tv yi alican.
    Yok pesin alimli digiturk istiyorum dersen yine su nextin minix uydu alici modellerinin digiturk olanlari var.

• quote:

Orijinalden alıntı: onuremre1

Bende modül alıyım dedim ama Modül+Dizi Paket 250 TL olanı bulamadım hiçbiryerde, heryerde sinema ve spor paketli olanı var stokta olan biyer var mı bildiğiniz ?

Yakininda dsmart bayii yokmu. Tekno market yada sitelere bagli degilsin.. dizi paketi heryerde ayni fiyat zira. Tek fark bayiler aktivasyon ucreti ister sende verme

• Modül almayın paranıza yazık. Değmez inanin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Modül almayın paranıza yazık. Değmez inanin

ne alcak bu insanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ersanpars

quote:

ne alcak bu insanlar

Bu platform için paranıza yazık değmez diyorum. Para harcamak istiyorsanız alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ne alcak bu insanlar

parasına göre bu daha fazla eder gibi duruyor. öteki platform çok daha pahalı zaten.
    en azından 250 tl ve iki yıl, üstelikte fx kanalları da içerisinde. diğeri modlünü 560 tlye satıyor ve 1 yıl için.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne alcak bu insanlar

parasına göre bu daha fazla eder gibi duruyor. öteki platform çok daha pahalı zaten.
    en azından 250 tl ve iki yıl, üstelikte fx kanalları da içerisinde. diğeri modlünü 560 tlye satıyor ve 1 yıl için.

Digeri 500 tl istiyor ama haybeye istemiyor. Bir yıldır full paket dsmart kullanıyorum bir kaç kanal dışında çöp. 10 a yakın simema kanalı var ama coğu 5 para etmez filmler birde tekrar olayı fazla. Asla bir digiturk degil. Modül işi de çok karlı değil ben 2 yıllık full paketli modulu 950 tl ye aldım 6 taksit yaptırdım. O dönemde hd cihazı ile birlikte 1000 civarına geliyordu. Sırf kayıt yapabilmek için tercih ettim yoksa modullu kullanım cok akıl karı iş deği. Ayrıca dsmarta bu para verileceğine maç paketini cikartıp digi almak cok daha mantıklı. Bunlar bir damart modül kullanıcısının düşünceleri.

• basarank kullanıcısına yanıt
    D smart şampiyonlar ligi haricinde bişey yok. Dijitürk daha iyi ama onda da şampiyonlar ligi yok hem de modül yok. Bir de ayrı çanak kurdurma işi vs. bir sürü iş.

Türkiye'de ağız tadıyla hiçbirşey yapamıyorsun.

Bunların hepsini kapsayan tek platform olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 2 Kasım 2014; 13:54:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arasira

D smart şampiyonlar ligi haricinde bişey yok. Dijitürk daha iyi ama onda da şampiyonlar ligi yok hem de modül yok. Bir de ayrı çanak kurdurma işi vs. bir sürü iş.

Türkiye'de ağız tadıyla hiçbirşey yapamıyorsun.

Bunların hepsini kapsayan tek platform olması lazım.

Arkadaşlar hepiniz modül yok diyorsunuz ancak ya bu ne ? satılan üründe açık açık CI plus modül ile birlikte yazıyor. birde bahsettiğim bu birinde 2 yıl 250 tl, diğerinde 1 yıl 570 tl dizi paketi. Çok saçma bir fark.

http://www.teknosa.com/urunler/110240548/digiturk-12-ay-giris-paketi-2-keyif-p-hd-film-veya

• quote:

quote:

quote:

ne alcak bu insanlar

Ya arkadas konu basligi platformlari tavsiye edermisiniz degil. Bilmiyorum farkindamisin ama MODUL ile ilgili.

Nede cok seviyosunuz gelip alakali alakasiz yorum yapip kirlilik olusturmayi. Varsa modulun artilari eksileri belirtir insanlara fikir verirsin.

Kalkmis sacmalik demissin.
    Sen acun ilicalinin cakma programlarini yada kurtlar vadisi, bilmem ne mevsimi, zurnanin son deligi :). Zira artik dizilere isim bile bulamiyolar. Bunlari seviyo olabilirsin bense discovery kanallarini national kanallarini, extreme sporlari motor sporlarini seviyorum. Varmi bunlari para vermeden izleyebilecegim bir yol?
    Bi bosbos yorum yapmasaniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi britos -- 2 Kasım 2014; 22:11:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: basarank

quote:

quote:

quote:

quote:

ne alcak bu insanlar

Digeri 500 tl istiyor ama haybeye istemiyor. Bir yıldır full paket dsmart kullanıyorum bir kaç kanal dışında çöp. 10 a yakın simema kanalı var ama coğu 5 para etmez filmler birde tekrar olayı fazla. Asla bir digiturk degil. Modül işi de çok karlı değil ben 2 yıllık full paketli modulu 950 tl ye aldım 6 taksit yaptırdım. O dönemde hd cihazı ile birlikte 1000 civarına geliyordu. Sırf kayıt yapabilmek için tercih ettim yoksa modullu kullanım cok akıl karı iş deği. Ayrıca dsmarta bu para verileceğine maç paketini cikartıp digi almak cok daha mantıklı. Bunlar bir damart modül kullanıcısının düşünceleri.

arkadaşım bende dsmart kullanıcısıyım..dizi paketine laf yok( cam modüllü) seyretmediğim hd kanal yok hepsi var... digitürkte bir kere modül yok...basta 1 0 geride...
    digitürkün sinema kanalları iyi onunda ne kadar para odedıgın ortada...

ben karşılaştırma yapıyorum mesela

1- belgesel : digitürk 7 dsamrt 10
    2- film : digitürk 9 dsamrt 5
    3- spor : digütürk 10 dsmart 6
    4 digitürk cam modül yok d smart var

benim düşüncem bu

• modülün bir diğer avantajı da üyelik bitse bile gün içinde muhtelif zamanlarda bazı kanallar 15 dk açılıyor sonra kapanıyor başkası açılıyor vs. O yüzden ben hala takılı tutuyorum tv'de
    Bunu başka farkeden var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: longingxm

arkadaşım bende dsmart kullanıcısıyım..dizi paketine laf yok( cam modüllü) seyretmediğim hd kanal yok hepsi var... digitürkte bir kere modül yok...basta 1 0 geride...
    digitürkün sinema kanalları iyi onunda ne kadar para odedıgın ortada...

ben karşılaştırma yapıyorum mesela

1- belgesel : digitürk 7 dsamrt 10
    2- film : digitürk 9 dsamrt 5
    3- spor : digütürk 10 dsmart 6
    4 digitürk cam modül yok d smart var

benim düşüncem bu

Şimdi tartışıyoruz üstünüze alınmayın..
    Elma ile elma armut ile armut karşılaştırılmalı. Objektif bir kıyas böyle olmalı.

Ne olursa olsun zevkler ve renkler tartışılmaz ama benim kafadan biri varsa dikkate almalı..

1- belgesel : digitürk 7 dsamrt 10.....
    Benim dsmartta sadece beğendiğim disc. science var O da aynı belgeselleri göstermeye başladı. Showcase, animal planet traşş.. Gidip bir national geographic izleyin... Adamlar film tadında belgesel yapıyor.

2- film : digitürk 9 dsamrt 5.......
    Sinema kanallarında kalite resmen yerlede sürünüyor tv8 kanal türk kıvamında filmler ağırlıkta ayrıca defalarca aynı filmleri veriyorlar asla trthd, star filmleri yok.. Bir hobbittir gidiyor.. :)

3- spor : digütürk 10 dsmart 6....
    Şampiyonlar ligi ve formula için alınırmı tercih meselesi diyorum.. Ligin kaliteside berbat formula 1 de 1.6 motorlarla heyecan kalmadı.

4 digitürk cam modül yok d smart var....
    Bende digitürkte modül yok biliyordum fakat teknosa da bir dünya digi modül reklam var satıyorlar sanırım. Satmaları da lazım çünkü artık receiverlar tv ye gömülü geliyor, insanlar ekstra receiver alıp kablo, cihaz, kumanda kirlilği yapmak istemiyorlar.

Dizi kanallarına gelince doktor raporum var dizi izleyemiyorum 5 dakika dayabiliyorum çok sıkıcı geliyor... Sadece işler güçler ve kardeş payı:))

Konu biraz d-smart - digitürk savaşlarına kaysa da modüllü kullanım isteyen adam için ben bu işlerle uğraşmayı seviyorum, girerim birer birer tpleri, düzenlerim kanal listemi işim ne diyen alsın.. Haaa birde kanal geçiş hızı önemli benim için çok zaplarım diyen kaliteli bir cihaz alıp modülle kullanabilir kazanabileceği süre 1 sn üzerinde değildir en hızlılarında birini kullanıyorum ama yine ciddi bekleme süresi var.. Burada Aynı tp deki kanalları ard arda koymakta fayda var tabi.. Aksi halde amatörler için çekilecek dert değildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarank -- 3 Kasım 2014; 19:50:21 >

• Arkadaslar digiturkun belgesel kanallarina zaten laf yok. Su varki giris paketi ve yanina 2 paket dahil edilse misal belgesel ve spor bunlari bide hd yapican. En son baktigimda giris paketi 15 tl idi, eglence paketleri 5 tl iki tane alsan 10 tl , hd icinde 7 tl durum ortada
    Birde modullu uyeligide yok. Gelmisse bilemem. Var olan modullu uyelikleri belli anlasmali tv lerindeydi. Birde tv mi alicaz onun icin
    Uzun yillardir torrentciyim zaten. Dizi film nete dustummu zaten cepte.Daha bakmadigim minimum 1000 film vardir haricilerde.
    Sirf kanallari hd izleyebilmek adina ve 1 2 belgesel icin d smart kullaniyorum.Devletimiz su komediye bi son versede millet hd izlese kanallari 1 2 de egitici kanal yuzu gorse.
    Neyse konu zaten digi mi d smart mi degil saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi britos -- 4 Kasım 2014; 0:40:06 >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.