Şimdi Ara

D Smart Almanya Cam Modül / SD HD Receiver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  D Smart Almanya Cam Modül / SD HD Receiver

Arkadaslar Phillips marka televizyonum var Cam modül ile uyumlumu? Özellikleri asagida.

Common Interface Plus (CI+),
    Common Interface
    DVB-T, DVB-C

Tesekkürler

• bu tarz seyleri bana sorarsaniz turkiyeden almak daha mantikli olabilir, tabi turksat rahatca cekiyorsa bulundugunuz yerde ,

yurt disi oldugundan yayin haklari geregi cogu HD kanali izleyemeyebilirsiniz soyleyeyim...

tyrkiyeden almaninda riski servis destegi olmaz, yani bozulursa falan tr ye gondermeniz gerekebilir,

burada 2 yillik giris HD modul 240 tl civarina satiliyor, 199 tl vererek maxi HD 2 yil ekleyebilirsiniz , bunlari tr deki akrabalarinizs iyice arastirip aldirip kendinize kargo araciligiyla yada gidip gelenler varsa onlar araciligiyla getirtebilirsiniz diye dusunuyorum kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgi icin tesekkür ederim.

benim suan ki uydu alicimda smart spor ve smart spor 2 sorunsuz cekiyor, ve diger kanallar penthouse vs.

futbol maclari icin bu iki kanal yeterli mi ? Cünkü eurofutbol kanali cekmiyor. Maclar Eurofutbol kanalinda mi Smart Spor kanalinda mi ?
  • eurofutbol ısmı smart spor olarak degişti..

bence maxi paket cam modul al 12 ay 300tl smart 1-2 nbatv vs spor kanalları var ,
    uydu cihazınıda ordan al garantı sıkıntısı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 26 Eylül 2012; 10:22:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.