Şimdi Ara

D Diskinde değişik dosyalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı Yerel disk (D:) ye girdiğim zaman bir kaç ay önce değişik dosyalar karşıma çıkmaya başladı İsimleri şöyle :

106ef74cc1d6ae7c14
    093ab9b6d71259ee86d8
    2b6ccb4229d211800aee73f8
    35c2163a20b720fddc66dae3d8b3

bunlar gibi 14 adet dosya var ve hiç birini ben kurmadım fakat bunların hiç birinde virüste yok (nod32 ile tarattım). Bu dosyaların içinde ne bilyim microsoft mozilla .Net framework gibi dosyalar var ve bilgisayarla bir ilgileri vardır diyede silemiyorum. Birde "RECYCLER" diye bir dosya var buda onlarla birlikte geldi dosyayı açtığım zaman bom boş fakat özelliklerine baktiğim zaman yaklaşık 5gb boyutunda ve 100 bin kadar dosya olduğunu söylüyor bunlar nedir bir bilgisi olan varmı sileyimmi ? bir yardım edebilirseniz çok teşekkürler şimdiden :)

• windows güncelleştirme dosya kırıntıları onlar..günceleştirmelerin tamsa..unlocker programını indirip sil..
  • Teşekkürler yardımın için ama gezginlerden dediğin programı indirirken virüs diyip sildi programı? ve internette biraz araştırdığımda RECYCLER dosyasını çöp kutusu diyorlardı doğrumu yani silmemelimiyim?
  • Unlocker de virus olmaması lazım sen nerden indiriyosun?.Ben siliyorum herhangi bir sorun olmuyor.
  • Gezginler'den indiriyordum nod32 virüs olarak algıladı ve durdurdu
  • Ben denedim herhangi bir sorun yok programda..nodu kapatıp indir.
  • İndirdim saol tekrar :) virüs içide bulunan bablyon adi internet çubuğundaymış. RECYCLER adlı dosyayı silmelimiyim ? ona geri dönüşüm kutusu diyenler var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaki41

İndirdim saol tekrar :) virüs içide bulunan bablyon adi internet çubuğundaymış. RECYCLER adlı dosyayı silmelimiyim ? ona geri dönüşüm kutusu diyenler var?

ben siliyorum sorunda olmuyor.geri dönüşüm kutusu ismi ama ordaki günceleştirmelerden kalma bie kalıntı..istersen sağ tıkla gizli yap istersen sil..ben siliyorum
  • Yardımın için teşekkürler şimdi siliyorum bende çünkü benim bilgisayarım için çok büyük bir yer kaplıyor :) tekrar çok çok teşekkürler kolay gelsin :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaki41

Yardımın için teşekkürler şimdi siliyorum bende çünkü benim bilgisayarım için çok büyük bir yer kaplıyor :) tekrar çok çok teşekkürler kolay gelsin :).

amacımız yardımlaşmak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.