Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

arkadaşlar bir tweak vardı gece olunca gözleri yormamak için ekranı sarımsı yapıyordu adı neydi o tweak in ?

F.lux gibi birdeydi adi sanirim

Aynen hocam f.lux muş , saolasın ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

arkadaşlar bir tweak vardı gece olunca gözleri yormamak için ekranı sarımsı yapıyordu adı neydi o tweak in ?

F.lux gibi birdeydi adi sanirim

Aynen hocam f.lux muş , saolasın ;)

Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah gani gani razı olsun. Annenin de mekanı cennet olur inşallah. Aklıma geldikçe annene de sana da dua ediyorum. Emeğine yüreğine sağlık hocam.

• merhaba

arkadaşlar ipad üzerinden dizi sitelerinden dizi izlemeye çalıştığımda donup kalıyyor ne yapabilir açabilmek için.
  • İos 8 de gelecek time lapse yapan tweak var mi ?

• arkadaşlar selam. dün iphone 5 cihazıma jb yaptım. ancak auxo 2 de safe mode problemi yaşıyorum. uygulama arası geçişler çalışıyor ancak üstteki kısayollardan herhangi birine dokunduğum zaman safe moda atıyor. mesela 3g wifii bluetooth gibi. neredeyse her repodan denedim sonuç aynı. 7.1.1 sürümdeyim. sizde de durum aynımı yoksa uygun repoyumu bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum.

• 7.1 JB hayırlı olsun
  • Sadece jailbreak'i indirsem bunların hepsi olur mu?

• Arkadaşlar dün çıkan. İos 7.1.1 jb yaptım her şey tamam ama app storede bir şey indiremiyorum ve güncelleyemiyorum. Bilen varsa yardım ederse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakankyhn

Sadece jailbreak'i indirsem bunların hepsi olur mu?

Cihaza JB yaptıktan sonra ilk sayfadaki repolardan ekleyip kuracaksın tweakleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Cihaza JB yaptıktan sonra ilk sayfadaki repolardan ekleyip kuracaksın tweakleri.

Arkadaşlar dün çıkan. İos 7.1.1 jb yaptım her şey tamam ama app storede bir şey indiremiyorum ve güncelleyemiyorum. Bilen varsa yardım ederse sevinirim.

• LinkStore nasıl kullanılıyordu hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyaJean

quote:

quote:

Arkadaşlar dün çıkan. İos 7.1.1 jb yaptım her şey tamam ama app storede bir şey indiremiyorum ve güncelleyemiyorum. Bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Böyle bir sorun olmadı bende. olanda çıkmadı daha... acaba bütün uygulamalarda mı böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

LinkStore nasıl kullanılıyordu hocam ?

AppStore ücret bölümün yanında LinkStore butonu çıkıyor. Oraya tıkladığında ilgili indirme linkleri beliriyor. Bu kadar...
  • quote:

quote:

AppStore ücret bölümün yanında LinkStore butonu çıkıyor. Oraya tıkladığında ilgili indirme linkleri beliriyor. Bu kadar...

Yok ben önceden kullanmıştım ama şimdi gelmedi de appstore acaba değiştimi diye sordum

Uyumlu mu değildir acaba ?
  • quote:

quote:

quote:

Yok ben önceden kullanmıştım ama şimdi gelmedi de appstore acaba değiştimi diye sordum

Uyumlu olmayabilir...7.1.1 ile önlemişte olabilirler... Valla Tweaki yapanlarda ayıp etmiş.. Appstore nin içine kadar girmişler:)))

• quote:

quote:

quote:

quote:

Uyumlu olmayabilir...7.1.1 ile önlemişte olabilirler... Valla Tweaki yapanlarda ayıp etmiş.. Appstore nin içine kadar girmişler:)))

peki be nasıl halledicem o işi ?

• 7.1.1 jailbreak yaptım ondan önce temizce yedeklemiştim 1 hafta önce o yedeği yüklediğimde jailbreak kalkmadı lütfen yardımcı olun arkadaşlar p.m ile anlatın mümkünse
  • Bekleyeceksin yeni sürümün çıkmasını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullHD -- 24 Haziran 2014; 19:38:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TryahyaTr

7.1.1 jailbreak yaptım ondan önce temizce yedeklemiştim 1 hafta önce o yedeği yüklediğimde jailbreak kalkmadı lütfen yardımcı olun arkadaşlar p.m ile anlatın mümkünse

O yedeği yüklemeyeceksin. Iphone u geri yükle butonunu kullanacaksın. Daha sonra sana yeni bir iphone mu yoksa şu yedekten geri yüklensinmi seçeneği sorulduğunda 1 hafta önce yedeği seceksin.
    Jb kaldırmak için bunları yapmalısın.

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.