Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Beyler folder enhancer paralı olarak indirilmediği için safe moda atıyor ya silin ya da parasını ödeyin gibi bişeyler yazıyor cydia da klasör içinde olduğu için içine girdiğim gibi safe moda atıyor nasıl düzeltecem bunu

e safw moda atdigi zaman restart yazana tiklama cydia ya gir ve folder enhancheri sil sonra restart at sorun ortadan kalkar

Ona benzer bişey yaptım.Arama bölümüne cydia yazdım öyle açtım sildim başka repodan yükledim düzeldi. Tabi bütün simgeler ordan oralara dağılmıştı toparlaması zaman aldı

• K4TL14M kullanıcısına yanıt
    saglik olsun haline sukret jailbreaki kaybetmis ben ne yapayim peki telefonu jailbreak yok diye kac kez satmaktan son anda vazgectim ;-)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler repo genel ios 7 olduğu için ios 5,6 sürümde olan dostlara biraz haksızlık gibi oldu o yüzden yer açıldıkça eklemeye çalışıyorum ve eklenmesi düşündüğünüz ios 5,6 sürümleri için eksik olanları bildirin.
  • kalora kullanıcısına yanıt
    Anothertheme yi bulabilir misin cok orjinal bi tema eklersen cok sevinirim abi

Hocam pp25 ten bir sey indirdigimde yukarida kirmizi serit cikiyor ve yuklenmiyor. Sorun ne olabilir ios 6 ip5.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Hocam pp25 ten bir sey indirdigimde yukarida kirmizi serit cikiyor ve yuklenmiyor. Sorun ne olabilir ios 6 ip5.

Hocam AppSync for iOS 6 kurulumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wearepussy3222

Hocam 88 mb o kadar alan yok size kullanmanızı sağlayacak repo adresi vereyim

http://repo.xarold.com/

ekle gayet başarılı bir repo hemde hepsinden daha güncel .
    Merhaba hocam herhangi bir tweakin dosyalarini nasil silebiliriz yani o tweaki cihaza ilk defa kurulmus gibi yapmak icin. Mesela ornek olarak zeppelinden logoyu turkcell seciyorum sonra tweaki kaldirip tekrar yukledigimde eski ayarlarladigim turkcell logosu otomatik olarak geliyor.

Hayir hocam. Bunu kurup deneyeyim biede.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

quote:

Orijinalden alıntı: wearepussy3222

Hocam 88 mb o kadar alan yok size kullanmanızı sağlayacak repo adresi vereyim

http://repo.xarold.com/

ekle gayet başarılı bir repo hemde hepsinden daha güncel .

Aynen hocam ya hepsi cöp simdiye kadar gordugum en detayli yabanci repo bu cogu yerde bulamadiklarimi buldum cok sagol

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Merhaba hocam herhangi bir tweakin dosyalarini nasil silebiliriz yani o tweaki cihaza ilk defa kurulmus gibi yapmak icin. Mesela ornek olarak zeppelinden logoyu turkcell seciyorum sonra tweaki kaldirip tekrar yukledigimde eski ayarlarladigim turkcell logosu otomatik olarak geliyor.

Hocam resim ekliyorum üst tarafta tam dizin adresi yazıyor işaretli olan klasörde ayar dosyası var onu sil dediğin gibi olur
    Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 27 Mayıs 2014; 10:58:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Hocam resim ekliyorum üst tarafta tam dizin adresi yazıyor işaretli olan klasörde ayar dosyası var onu sil dediğin gibi olur
    Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

Çok tesekkurler hocam anladim

• Beyler repo oranları gittikce yükseliyor

Toplan kullanan kişi sayısı : 89.088 kişi

Aktif kullanıcı : 15.000 üzeri

Toplam indirme 582.247

Geçen ay indirlime : 92.008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 28 Mayıs 2014; 12:00:55 >

Hocam bataryayi dusuk seviye gosteren bir tweak var mi? Birde appsync kurdugum halde 25pp den bir sey indirdigimde kirmizi serit cikiyor ve olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 29 Mayıs 2014; 13:45:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler repo oranları gittikce yükseliyor

Toplan kullanan kişi sayısı : 89.088 kişi

Aktif kullanıcı : 15.000 üzeri

Toplam indirme 582.247

Geçen ay indirlime : 92.008

Uzun süredir çeşitli sebeplerden dolayı yoktum maalesef. Konuya eklemeler tüm hızıyla devam edecek.

Maaşallah hacım :) Daha iyiye inşallah :)

hocam ios 7 de eclipse var. herşeyi siyah yapan
    ios 6 da da olsa öyle güzel olur ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: --caner--

hocam ios 7 de eclipse var. herşeyi siyah yapan
    ios 6 da da olsa öyle güzel olur ki

Biliyorum fakat bunu geliştiriciler yapıyor ayrıca ios6 içerik olarak görüntü dosyaları üzerine ios7 direk kod şeklinde renklendirme o yüzden arayüz siyaha veya farklı renklere geçiyor yani sanmam yapacaklarını .
  • Arkadaslar bende ios 5.0.1 li 4s var ios 7 surum yukselteyim diye elinden geleni yapiyor ama yukseltmicem inat degilmi, simdi ios 5 li jailbreakli bu cihazima sahibinden.com uyhulamasini indiremiyoruum bununla ilgili surumume uygun app leri bulabilecegim bir tweakler varmi yani ios 5 de calisan app ler adinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar bende ios 5.0.1 li 4s var ios 7 surum yukselteyim diye elinden geleni yapiyor ama yukseltmicem inat degilmi, simdi ios 5 li jailbreakli bu cihazima sahibinden.com uyhulamasini indiremiyoruum bununla ilgili surumume uygun app leri bulabilecegim bir tweakler varmi yani ios 5 de calisan app ler adinda

Ios 5 uyumlu olarak tek tek bulup iTunes yada iTools gibi programlarla kurabilirsin hocam ancak. Uzun iş
  • iPhone 5'te hotmail bağlantı hatası yaşıyorum. Mail hesabına eklemiş olduğum mail hesabı için doğru olmasına rağmen kullanıcı adı/parola hatası alıp duruyorum son 3-5 gündür. Ancak durum sadece mobilde oluyor. Hesabı silip ekledim lakin sıkıntı devam ediyor maalesef ;(:((
  • 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.